Bronies.cz
Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Friendship is Magic (https://bronies.cz/Forum-Friendship-is-Magic)
+---- Fórum: S3 (https://bronies.cz/Forum-S3)
+---- Téma: Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On (/Vlakno-Epizoda-10-Keep-Calm-and-Flutter-On)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On - Geeshta - 20.01.2013

S křesťanstvím bys měl pravdu před pár stovkama let, s politikou ji máš, ale seriál se píše pro bronies a svůj smysl má, prostě se ta epizoda nepovedla tak, jak jsme čekali, někomu se líbí, někomu ne a já hodlám tolerovat oba názory. Hlavně prosím žádný extrémy a všechno v klidu, když někdo s někym v něčem nebude souhlasit ať o tom diskutujou.


RE: Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On - Ondrahub - 20.01.2013

Tak jsem tam přidal původní název, https://twitter.com/MMeghanMcCarthy/status/292684873930526720


RE: Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On - MBite - 20.01.2013

(20.01.2013, 10:04)MidnightShadow Napsal(a): Obcas je zabavne neco napsat a potom cist, jak velice hluboko klesla inteligence celeho fora Rainbowlaugh

Nasrat, pratelickove, nasrat. Jste jenom banka kycovitych privesku, co nemaji nic jineho na praci nez drbat do ostatnich jakmile napisou vlastni nazor Rainbowlaugh

Viac ťa ľutujem. Strácať čas na trolovanie iných a nepísať pravdu. Ajsleepy
Dám ti radu: Ak máš rád S1 a S2, tak to pokoji pozeraj. Nik ťa nenúti strácať nervy na S3 ak sa ti nepáči. Urobíš dobre len pre seba. Ľudia nebudú naštvane odpovedať na teba. [spoiler: pokiaľ nie si čistý troll]

(20.01.2013, 10:41)Azuliana Napsal(a): Taky mám ten pocit... člověk tu napíše, že se mu to nelíbí nebo mu něco vadí, podepře to argumenty, ale dostane se mu reakcí typu "tak se na to nekoukej", "udělěj si to sám" atd.
Kam se poděla ta vaše proklamovaná "LOVE AND TOLERATE". Je to seriál, to znamená, že někomu se bude něco líbit, někomu ne. A má právo říct, co konkrétně se mu nelíbí, ale týká se to jednoho dílu, ne celého seriálu, proboha. A pokud ano, je to taky jejich názor.

Ja akceptujem kritiku pokiaľ má riadne argumenty. Niečo na štýle "WTF? MLP skoncilo druhou serii. Tohle je fraska." je pre mňa len mrnčanie. Ja nechápem ako môže niekto pozerať niečo čo sa mu nepáči. Mňa napríklad nebavila hra Mass effect. Čo som nakoniec spravil? Prestal hrať a odinštaloval ju. Čo som nespravil? Rage. Nemám nekonečne veľa času na to aby som strácal nervy.

LOVE AND TOLERATE:
1) nie každý to dodržuje
2) ak niekto bude do teba hádzať kamene, budeš ho tolerovať?

Citace:Je zajímavé, že tyhle "flame wary" většinou vznikají u fanouškovsky velmi exponovaných epizod (nová postava, Trixie, Discord).

Mne sa napríklad nepáči Trixie, to ale nie je dôvod aby som začal ragequit o tom ako je zničený seriál. Je pravda, niektorý sa veľmi vedia zažiť do príbehu, a vlastné myšlienky vnucujú iným. A nevedia prežiť ani len najmenšiu zmenu. To nakoniec vedie k tomu, že namiesto toho aby to strávili a išli ďalej, zbytočne sa hádajú.

Citace:Původně jsem sem chtěla napsat svůj názor na epizodu, ale po tom, co sem si přečetla zbytek vlákna na to nemám nějak zvlášť chuť...

Napíš, nik ti to nezakazuje. Twilightsmile Ak to bude objektívna kritika, tak vznikne normálna diskusia. Ak to bude len plač a kričanie "ruined forever" tak neočakávaj normálnu odpoveď.
Ja napríklad súhlasím s názorom, že to bolo urýchlené na konci.



RE: Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On - Azuliana - 20.01.2013

V životě jsem nikde "ruined forever" nenapsala. Beru ten seriál tak jak leží a běží. Ale zároveň z něj nemám zbožštěnou modlu, abych měla potřebu psát "ruined forever".
Přikláním se ale na stranu Midnight Shadow, že některé názory zdejších přispěvatelů jsou... řekněme podané velmi dětským způsobem Pinkiehappy (a netýká se to jen názorů na seriál, ale diskuze všeobecně)


RE: Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On - MBite - 20.01.2013

Azuliana: ja viem že si nikdy nepísala. Ja som len ukázal akú odpoveď sa dá očakávať.
Sú tu deti ktoré sa správajú ako deti, sú tu deti ktoré sa na prekvapenie správajú veľmi dospelo, sú tu dospelý ktorí sa správajú ako dospelý a nakoniec sú tu dospelý ktorí sa správajú ako malé deti.
Je tu veľké vekové rozloženie, čo očakávať.

Ale súhlasiť s osobou ktorá tu každému vynadala do inteligencie. Ajsleepy
Dalo by sa to aj lepšie napísať. Detinskosť =/= inteligencia.


RE: Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On - CrystalShine - 20.01.2013

(19.01.2013, 19:43)Greytail Napsal(a): 1/10
Sorry, ale jako tohle bylo myšleno vážně? To bylo normální chování postav?
Celestie: ,,Discord je ztělesnění chaosu, musel být zaklet do kamene, ale teď by z nějakých důvodů nastala ta správná konstelace, aby se napravil a byl nápomocný! (čti: Fanoušci brečeli dostatečně nahlas.) Oh, a že bych jako mocná bytost pomohla? Oh, za koho mě máte! Bye bye, uvidíme se za 22 minut!"
Celestie řekla že se jeho magie hodí… Třeba ho potřebuje proti ještě většímu zlu, to zatím nevíme. A proč tam nebyla? Sama proti Discordovi nic nezmůže. Na discorda platí jen EoH, které jsou v rukou mane 6.
(19.01.2013, 19:43)Greytail Napsal(a): Fluttershy: ,,Discord mi ničí dům, chová se nechutně k mým přátelům - on za to nemůže, to kamarádky ho nechápou! Oh, on si z vás dělá srandu a vy ho za to hubujete? To aby jste se nad sebou zamysleli."
Sama to zjevně cedila přes zuby… Snažila se přesvědčit Discorda že je jeho kamarádka.
(19.01.2013, 19:43)Greytail Napsal(a): Zbytek: Applejack na začátku vidí, že záplavu Sweet Apple Acres má na svědomí bobří hráz. Napodruhé: ,,Oh, to určitě nemohli být bobři!"
Nemohli, protože měli dohodu s Fluttershy.
(19.01.2013, 19:43)Greytail Napsal(a): Discord: ,,Oh, sakra, já nemůžu měnit počasí dle libosti a musím být alespoň 90% na scéně. Tak co kdybych trapně hláškoval a choval se jako naprostý kašpárek, fanouškům to určitě vadit nebude, ti už stoprocentně zapomněli na toho mocného Discorda z Return of the Harmony.
Ano, mojl trousit jen hlášky, protože věděl že by ho jinak zase velice rychle proměnili na šutr.
(19.01.2013, 19:43)Greytail Napsal(a): A pak jim odloudím Fluttershy, protože řekla, že je mojí kamarádkou. Sice nevím proč, ale řekla to, tak se alespoň zbavím jednoho elementu! Oh, jak jsem chytrý! Cože, ona se naštvala? Néééé... Jsem takové monstrum! Už budu hodný, a budu dělat poslušného pejska Celestii, dostanu kostičku? (aneb jak vážně asi bude působit půlminutový zvrat, než jako čisté WTF) Tak čau v dalších epizodách - pokud se budete chtít stavit, tak současná adresa pobytu je Canterlot Castle, Euqestria. Můj pokoj je hnedka vedle jednoho volného, na kterém stojí Královna Chrysalis."
Ano, šlo to rychle. Problém je, že na to prostě maj málo času. Čím dál tím zajímavější nápady a pořád jen 20 minut.
(19.01.2013, 19:43)Greytail Napsal(a): Sorry, ale tohle byl FAIL. Návrat záporáka je tak akorát znamením toho, že pomalu dochází nápady. Náprava záporáka - nápady dochází sakra rychle! Sice Discordovi fanoušci museli být spokojení, ale já viděl akorát jednu línou lemru (Celestie), jednu krávu (Fluttershy) a jednoho trolla, který se snaží být tak vtipný a hláškovat za každou cenu, až je pouze a jenom čistě trapný.
Díky tvůrci - zničili jste jednoho z nejzajímavějších záporáků vůbec. A co je horší - s Discordem se asi budeme teda potkávat pravidelněji - akorát, že to už nebude ten Discord, kterého jsem si vážil jako mocného záporáka.
Náprava? Discord nevypadal úplně napraven, proto jim Celestie nechala elementy. Líná lemra? Udělala co mohla. Kráva? No comment, srsly?



RE: Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On - Azuliana - 20.01.2013

Jasně, dalo by se to napsat líp, ale někteří moc inteligence opravdu nepobrali. A s tímhle s ní souhlasím a nedělá mi problém to říct nahlas, nejlépe tomu konkrétnímu člověku. To není urážka, to je konstatování faktu. Ale to je všude, takže nejlepší je dotyčného ignorovat.

Jinak, ať tady neofftopicujeme...

Tato epizoda mi přišla... nudná. Zatím jsem ji viděla dvakrát a kromě trollování Angela si z ní nic nepamatuju, prostě jedním uchem tam, druhým ven, ale v mozku nic neutkví... takže vlastně ani nevím, jestli se mi líbila nebo ne Pinkiehappy zklamaná nejsem, protože hype kolem Discorda šel tak nějak mimo mě, nikdy nepatřil k mým oblíbeným postavám.
Ale prostě... jak levné víno. I když po něm ti zůstane aspoň kocovina Pinkiehappy


RE: Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On - ZoidySVK - 20.01.2013

(20.01.2013, 12:01)Geeshta Napsal(a): , prostě se ta epizoda nepovedla tak, jak jsme čekali, někomu se líbí, někomu ne a já hodlám tolerovat oba názory. Hlavně prosím žádný extrémy a všechno v klidu, když někdo s někym v něčem nebude souhlasit ať o tom diskutujou.

Počkať, počkať to že ty napíšeš že sa nepodarila neznamená že sa nepodarila Ajsmug Ja neberiem tvoj názor ale nepíš to tak ako keby to bolo niečo oficiálne... na EQD su silne prevažne kladné reakcie to len tuna akosi čakáte že každá druhá epizoda bude Royal wedding alebo Sonic rainboom Pinkiesmile



RE: Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On - Geeshta - 20.01.2013

Ok, oprava, nepovedla se tak, jak já jsem čekal, všechny moje názory jsou subjektivní, neříkám, že je špatná nebo dobrá, jen mě se ostatní epizoy série líbí víc. Jen sem se to pokusil vztáhnout na ty, co na ní nadávj a podat to mírněji.


RE: Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On - Mr.Desolator - 20.01.2013

Jak to tak čtu, tak trocha nadhledu by neškodila, kluci a holci...