Bronies.cz
Anketa - zaměstnání členů - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Anketa - zaměstnání členů (/Vlakno-Anketa-zamestnani-clenu)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Anketa - zaměstnání členů - niemand - 05.03.2013

To víš, za chvilku to tady bude samej študovanej inženýr Pinkiecrazy

Abych nebyl ot, tak já doštudoval v červnu (titul DiS = derp inside).
Od října pracuju na exekutorském úřadě v Hradci.
Cca 2 roky a kousek dělám na dohodu pro místní obecní úřad.
+ cca 4 měsíce chodím vypomáhat do advokátní kanceláře mého strýce (taktéž na dohodu).


RE: Anketa - zaměstnání členů - Grunt - 05.03.2013

(05.03.2013, 22:34)Hotsteppa Napsal(a): Inak ma prekvapilo zastúpenie študentov vo výsledkoch ankety Twilightsmile

Což anketu zkresluje a neodpovídá na otázku. Jinak IT guy here, i když jsem z oboru dobrovolně odešel.


RE: Anketa - zaměstnání členů - Azuliana - 05.03.2013

(05.03.2013, 22:34)Hotsteppa Napsal(a): Azu, PT môžu robiť hlavne psychológovia, prípadne lekári (som striktne proti tomu, aby sa tam pchala trebárs sociálna práca). Neviem, ako je to napríklad so streetworkermi, treba ti tam aspoň nejaké školenie alebo prípravu, nie?

Inak ma prekvapilo zastúpenie študentov vo výsledkoch ankety Twilightsmile

Musí si projít "kurzem", pokud nemají předchozí zkušenost se sociální nebo pedagogickou prací. Teď ti z hlavy vypité neřeknu přesně, jak je dlouhý rozsahem a kdo ho provádí, ale vím, že ho požadovali na jednu práci, kam jsem se hlásila (takové to "buď a nebo", kdy já byla s pedákem za vodou)


RE: Anketa - zaměstnání členů - Farglider - 03.04.2013

Elektrotechnik, opravář, diagnostik MT Nokia v asi největším servisním středisku Nokia v ČR a SR .

Jinak koukam ze je tu hafo studentů tak jestli jsou tu nejací Jěčňáci tak nazdárek.


RE: Anketa - zaměstnání členů - kosay - 03.04.2013

študent... Twilightsmile


RE: Anketa - zaměstnání členů - Michy - 03.04.2013

Farglider: Na odborníky z Britexu nemáte :-D
Pracuju jako "reklamační technik" (spíš než technické znalosti využiju svou psychickou odolnost a schopnost jednání s lidma) u jednoho nejmenovaného velkého prodejce elektroniky (a všemožných nesmyslů).
Konkrétnější nebudu, neb jsem v první linii a dost na ráně Twilightblush


RE: Anketa - zaměstnání členů - Farglider - 03.04.2013

Michy:
To věřim, ja bych na to asi neměl žaludek se s nima hádat. Ovšem někdy co jsou shopný zákazníci napsat do reklamačního protokolu.. to zustává rozum stát. To by člověk neveřil že dost lidí nemá ani pojem co je to sluchátko a co mikrofon Facehoof

A Britex , to je kapitola sama o sobě ..


RE: Anketa - zaměstnání členů - Michy - 03.04.2013

Tohle spíše raději přes SZ, je to veřejně nepublikovatelné Twilightsmile
Popis závady "nefunguje" a když naznačím že to opravdu nestačí, jelikož telefon lze zapnout, ideální když následuje "ono to není moje, já si zavolám, jo" ...
Fajn že tu nejsem sám ze zábavné to kategorie pracovníků v reklamačních záležitostech Raritywink


RE: Anketa - zaměstnání členů - KovisCZ666 - 03.04.2013

Otrok Rainbowlaugh (ale základka patrí pod studenta,nebo ne?)


RE: Anketa - zaměstnání členů - Geeshta - 04.04.2013

Lovec čarodějnic. Ale Azulku nechám na pokoji Rainbowlaugh