Bronies.cz
Anketa - zaměstnání členů - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Anketa - zaměstnání členů (/Vlakno-Anketa-zamestnani-clenu)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Anketa - zaměstnání členů - Scavender - 07.04.2013

(03.04.2013, 23:16)Michy Napsal(a): Tohle spíše raději přes SZ, je to veřejně nepublikovatelné Twilightsmile
Popis závady "nefunguje" a když naznačím že to opravdu nestačí, jelikož telefon lze zapnout, ideální když následuje "ono to není moje, já si zavolám, jo" ...
Fajn že tu nejsem sám ze zábavné to kategorie pracovníků v reklamačních záležitostech Raritywink

Pánové, přebírat nebo předávat automobil zákazníkovi je taky občas záživné, hlavně popis závady zákazníkem (no, já když jedu támhle po těch kočičích hlavách, tak na tý jedný kostce mi to tak divně jakoby ťukne), dohadovat se o tom, že ten škrábanec tam už byl, nebo že jsme pánovi vyměnili na rezervním kole disk z hlinikového na plechový.
Nebo když ráno přebírám do opravy auto a v zakázkovém listě je napsáno "nefunguje"....


RE: Anketa - zaměstnání členů - ColourSprinkler - 10.04.2013

Hm, na tom něco je, že hodně členů internetových komunit dělá do IT. Pinkiesmile
Já pracuji jako grafička, webdesignerka, DTP, animace, střih videa a dělám všechno možné, co je zrovna potřeba jako kódování HTML, CSS, ilustrace... no bordel to je.


RE: Anketa - zaměstnání členů - Dex - 10.04.2013

Jsem student, jehož pracovní náplň je kašlat na školu a místo toho programovat. Takže nevím, pro kterou z těch dvou možností se rozhodnout...


RE: Anketa - zaměstnání členů - Antarius - 16.04.2013

Hm...samej programátor Rainbowlaugh

Uff, ještě že já se v PC nevyznám, nikdo mě do toho nenutí...Skutečně bych šel raději učit, než progrmovat, nebo se šťourat v PC...

Hádám, že pokud bude moje studium úspěšné a dožiju se toho, abych dodělal vysokou, budu tu jedinej chemik Rainbowlaugh

Případně se dám na zámečníka, páč manuálně pracující jsou moc fajn Twilightsmile K čertu s právníky a programátory, potřebujem tesaře, elektrikáře, zedníky... Rainbowwild

Jenže lidi se bojej si ušpinit ruce což? Rainbowlaugh
No, až bude někdo potřebovat domek, těžko najde nějakého úředníčka co mu to postaví Applejackunsure

Samozřejmě ten co umí pracovat hlavou může umět pracovat i rukama...jenže jim se pak nechce Fluttercry


RE: Anketa - zaměstnání členů - Melgarh - 16.04.2013

Hah to by ses divil - i Ajtaci ci bankeri apod. jsou schopni kydat hnuj, zorat pole, posekat les a i rekonstruovat barak/komin/krb Rainbowlaugh

Duvodu ale proc se jim nechce muze byt vice - treba jejich cas je drazsi nez kdyby si najmuli professionaly a kdyz to udela profik, tak mas k tomu zaruku ze to za neco stoji + zaruka stavebni =)

Jak rikame v praci, nekdy je cas si nehrat na hrdiny a proste to predat dalsim-zkusenejsim Twilightsmile


RE: Anketa - zaměstnání členů - Azuliana - 16.04.2013

(04.04.2013, 01:09)Geeshta Napsal(a): Lovec čarodějnic. Ale Azulku nechám na pokoji Rainbowlaugh

Díky Pinkiehappy


Re: Anketa - zaměstnání členů - May - 16.04.2013

Ano... akorát v naší zemi docela často zjistí, že natěrač použil interiérovou barvu na střechu, profesionálně nalepené obkladačky nepřežijí první zimu, v rámci "úspor" na stavbě sem tam chybí izolace a po pravidelně hrazených výměnách oleje se mu zadře motor, protože to co má v autě se už dávno nedá za olej označit...

Kontakty na šikovné, spolehlivé a poctivé řemeslníky se vyvažují zlatem, to je celkem stará známá věc... Ajsmug

P.S. Nevím jak ostatní uvedené profese, ale pokud jde o právníky, tak je dost nesmysl posílat nás k čertu... Kdo si sakra myslíte, že nás za váma poslal... Ajsmug


RE: Anketa - zaměstnání členů - Hotsteppa - 16.04.2013

(16.04.2013, 14:58)Antarius Napsal(a): K čertu s právníky a programátory, potřebujem tesaře, elektrikáře, zedníky... Rainbowwild

Jenže lidi se bojej si ušpinit ruce což? Rainbowlaugh
No, až bude někdo potřebovat domek, těžko najde nějakého úředníčka co mu to postaví Applejackunsure

Samozřejmě ten co umí pracovat hlavou může umět pracovat i rukama...jenže jim se pak nechce Fluttercry

No počkaj, počkaj Rainbowlaugh Súhlasím s tým, že nemôžu byť všetci s titulom, kto ti potom príde spraviť strechu na dome? Malo by to byť vyvážené, no kdesi som počul, vraj je nedostatok záujemcov o manuálne povolania. To, že sa napríklad na Slovensku dostane k titulu pomaly každý idiot, ktorý dokáže prejsť prijímacími skúškami a preplaziť sa štúdiom (ak má kontakty), je zasa druhá vec. Potom máme namiesto odborníkov masovú produkciu ľudí s titulmi.

No ak má človek vysokoškolské vzdelanie a je pritom manuálne zručný, je to fajn kombinácia Pinkiesmile


RE: Anketa - zaměstnání členů - Martin - 16.04.2013

(16.04.2013, 14:58)Antarius Napsal(a): Jenže lidi se bojej si ušpinit ruce což? Rainbowlaugh
No, až bude někdo potřebovat domek, těžko najde nějakého úředníčka co mu to postaví Applejackunsure

Samozřejmě ten co umí pracovat hlavou může umět pracovat i rukama...jenže jim se pak nechce Fluttercry

Budu se tedy považovat za čestnou výjimku. I když jsem spíš na manuální věci levej, člověk by měl zkusit všechno Pinkiesmile Budeš se divit, ale možná právě díky tomu, že je člověk nalezlý celý den na internetu, tak má o těchhle věcech docela přehled (umíš zdít? jasně, našel jsem návod na googlu Rainbowlaugh ). Šetří to peníze.. jediného řemeslníka, které jsem teď doma měl, je vodoinstalatér, protože se mi nechce platit za čerpadlo, abych natlakoval po rozebrání znovu solární systém.. Zedníci si ale u nás ani neškrtnou (dostanu kalkulaci, spočítám jim normu, vydělím to hodinama, vyjde mi, že mají za hodinu tolik co já za den, a nazdar..). A spočítat si statické zatížení Ytongu překladu je otázka pár minut hledání na netu.. Jakožto nerd možná nejsem řemeslně zlatý (ad ty kachličky.. no co, člověk se pro příště poučí Rainbowlaugh), ale obráceně to podle mne moc nefunguje..


RE: Anketa - zaměstnání členů - Antarius - 16.04.2013

Dobrá, beru zpět Twilightsmile Koneckonců neříkám, že RNDr. si neumí spravit střechu, to ne Rainbowlaugh
Neříkám ani opak, že zámečník by třeba neuměl využívat kombinatoriku...

Jen prostě to, že dnes má titul kdekdo, čímž ta vysoká škola tak nějak...klesá. No dřív kdo měl vysokou školu, tak to byl prostě týpek s mozkem za dva, i za tři...

Ale kuš Rainbowwild udělám si doktora a budu se ve vás vrtat Pinkiecrazy