Bronies.cz
Anketa - zaměstnání členů - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Anketa - zaměstnání členů (/Vlakno-Anketa-zamestnani-clenu)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Anketa - zaměstnání členů - Martin - 16.04.2013

S tím titulem pravda.. když vidím, co za lidi tam jde.. (nebudu jmenovat člena rodiny, ale nevědět, kam se u počítače strká napájecí kabel, no to jako WTH? hlavně, že má titul)..

Vrtat se můžeš, ale mě tak maximálně pitvat Ajsmug Já se doktorům zaživa vyhýbám seč můžu..


RE: Anketa - zaměstnání členů - Hotsteppa - 16.04.2013

Tak na nespokojnosť so vzdelávacím systémom u vás a u nás by sa zišiel samostatný topic Rainbowlaugh Je škoda, že na výškach je to v poslednom čase kvantita na úkor kvality, mnohí takíto "študenti" by sa možno mohli za niekoho vyučiť a našli by sa v nejakej manuálnej práci.


RE: Anketa - zaměstnání členů - Antarius - 17.04.2013

Přesně Rainbowlaugh

Vyjádřili jste to, co jsem se snažil říct já, tak oba máte + Rainbowkiss


RE: Anketa - zaměstnání členů - Weredragon - 02.05.2013

Začal jsem studovat na uměleckého kováře a obecně jsem manualně zručnej. Raritywink


RE: Anketa - zaměstnání členů - .Keira. - 02.05.2013

já zatím nepracuji jsem student


RE: Anketa - zaměstnání členů - Dreit - 23.06.2013

Tak už čtvrt roku makám v automatizační firmě Rainbowwild V pátek jsem asistoval u přemotávání několika desítek metrů platiny, nějakou dobu pracuju v akreditovaný kalibrační laboratoři a všechno jde dobře Ajsmug Teď mě čeká minimálně měsíc práce na směny, což mě poněkud děsí, ale hned po něm mám slíbenou zaslouženou dovolenou. A potom snad konečně zpátky do elektrodílny, nebo někam úplně jinam Pinkiehappy

Akorát ze sebe musím dostat tu rýmu, co jsem chytil - v laborce je teplota kolem 25°C, venku přes třicet, na chodbě něco mezi tím....ujdu deset metrů, zalezu do místnosti k oknu a překládám kostky ledu z mrazáku do kýblu. Brrrr, pak se má jeden divit, že něco chytí, když takhle několikrát denně střídá teploty Ajsleepy


Mimochodem, je normální, že si v porovnání s ostatníma pracovníkama příjdu....vzdělanější? Je to jen iluze, nebo to může být pravda? Nechci tomu moc věřit, když já mám jen vědomosti ze školy a oni mají několik let praxe, ale nejednou jsem viděl spolupracovníky tápat u naprosto jasných věcí.


RE: Anketa - zaměstnání členů - Rwakk - 23.06.2013

Co mám dát v anketě když pracuju v McDonaldu Rainbowlaugh ?


RE: Anketa - zaměstnání členů - Mr.Desolator - 23.06.2013

(23.06.2013, 23:20)Dreit Napsal(a): Mimochodem, je normální, že si v porovnání s ostatníma pracovníkama příjdu....vzdělanější? Je to jen iluze, nebo to může být pravda? Nechci tomu moc věřit, když já mám jen vědomosti ze školy a oni mají několik let praxe, ale nejednou jsem viděl spolupracovníky tápat u naprosto jasných věcí.

Jistě, že je to normální, zvlášť pokud jsi inteligentní člověk (soudě podle tvých postů na foru mám dojem že ano). Většina lidí je blbá jak tága a vzdělanost má s inteligencí společného méně, než by člověk hádal Pinkiesmile

Sorry za lehce OT.


RE: Anketa - zaměstnání členů - Azuliana - 24.06.2013

Pokud děláš roky jednotvárnou, většinou manuální práci, tak blbneš. Teď to nemyslím jako srandu, ale jako (hodně zjednodušený) fakt...


RE: Anketa - zaměstnání členů - Betyna - 24.06.2013

Tak, ono se to střídalo.
Prvně pomocnice v baru, potom učitelka a (again) pomocnice ve školní družině (kam tyto prázdniny zase pojedu Raritywink) pak práce s ohaři a pak správa lesa.

By the way, v anketě vybráno Kancelářský šiml, právě teď momentálně vyřizování jen papírů