Bronies.cz
Anketa - zaměstnání členů - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Anketa - zaměstnání členů (/Vlakno-Anketa-zamestnani-clenu)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Anketa - zaměstnání členů - Nasut - 24.06.2013

Rwakk: změnit práci Rainbowlaugh


RE: Anketa - zaměstnání členů - Rwakk - 24.06.2013

Rád bych ale nevezmou mě jinde Pinkiesmile


RE: Anketa - zaměstnání členů - Hotsteppa - 24.06.2013

(24.06.2013, 00:01)Azuliana Napsal(a): Pokud děláš roky jednotvárnou, většinou manuální práci, tak blbneš. Teď to nemyslím jako srandu, ale jako (hodně zjednodušený) fakt...

Azu,
poznám viacero ľudí robotníkov, s niektorými som mal tú "česť" aj pár mesiacov pracovať. Motivácia? Chuť do práce? Sotva. Človek sa naozaj musí po istom čase doslova "otupiť", zblbnúť a znecitlivieť voči monotónnej práci.
Riaditeľa danej firmy poznám vďaka nášmu spoločnému známemu a slušne povedané, je to kus vola (keby som sa vyjadril normálne, asi riskujem ban za vulgarizmy), ktorému sú zamestnanci ukradnutí.
Nepoznám človeka, ktorý by každé ráno veselo a s úsmevom kráčal k výrobnej linke. Ak existuje, všetka česť.

A čo sa mňa týka, zatiaľ som študent.


RE: Anketa - zaměstnání členů - Dreit - 24.06.2013

(23.06.2013, 23:55)Mr.Desolator Napsal(a): Jistě, že je to normální, zvlášť pokud jsi inteligentní člověk (soudě podle tvých postů na foru mám dojem že ano). Většina lidí je blbá jak tága a vzdělanost má s inteligencí společného méně, než by člověk hádal Pinkiesmile
Děkuji mnohokrát Twilightblush

(24.06.2013, 00:01)Azuliana Napsal(a): Pokud děláš roky jednotvárnou, většinou manuální práci, tak blbneš. Teď to nemyslím jako srandu, ale jako (hodně zjednodušený) fakt...
S tím souhlasím. Naštěstí v dílně toho děláme víc, podle toho co je zrovna potřeba - pájení, míchání epoxidu a zalívání přístrojů, nahrávání programů do přístrojů,....a samozřejmě i opravy, takže je potřeba i schopnost pochopit schéma a vytipovat si místa, kde by mohly být problémy Twilightsmile Je to kombinace manuální práce a práce hlavou, takže ideál.
A aby toho nebylo málo, tak si pro sebe ve volných chvílích čmárám diagramy a schémata Ajsmug

(24.06.2013, 00:55)Hotsteppa Napsal(a): Riaditeľa danej firmy poznám vďaka nášmu spoločnému známemu a slušne povedané, je to kus vola (keby som sa vyjadril normálne, asi riskujem ban za vulgarizmy), ktorému sú zamestnanci ukradnutí.
Osobně si pod ideálním ředitelem představím člověka, co jednou za čas (třeba 1x měsíčně na týden) opustí svoji kancelář a jde pomáhat do výroby jako normální dělník. Díky tomu by nemusel ztrácet přehled o tom, co jeho podřízení dělají, mohl vznášet a přijímat návrhy na zlepšení, řešit problémy o kterých by se jinak ani nedozvěděl,...
Bohužel takových bude asi jen ubývat Ajsleepy


RE: Anketa - zaměstnání členů - Mr.Desolator - 07.09.2013

Jak to tak čtu, tak řidič kamionu jsem tady asi jedinej, což? Pinkiehappy

Spadá to v anketě do opovrhované manuální práce nebo už pod "jiné" ?


RE: Anketa - zaměstnání členů - niemand - 07.09.2013

A čim jezdíš, jestli se můžu zeptat?

Vždycky jsem chtěl mít svůj truck, jen tak pro radost, jenže to je trošku drahý a nepraktický, když bych to měl jen for fun Rainbowlaugh



RE: Anketa - zaměstnání členů - Mr.Desolator - 07.09.2013

Jezdil už jsem s lecčím, ale u současného zaměstnavatele střídám Renault Premium/Magnum s návěsy zn. Berger, všechno třístranné shrnovačky. Což mi připomíná, že se za chvíli uvolní (personální změny) největší perla ve firmě, a to Renault Magnum Legend, jeden z dvou kusů v republice. Mám na něj zálusk, ale sám moc neveřím tomu, že mi ho šéf natrvalo svěří Pinkiehappy

Truck just for fun je sice zábavná představa, ale o praktičnosti ani řeč Pinkiehappy


RE: Anketa - zaměstnání členů - Hotsteppa - 07.09.2013

Desolator, všetka česť. Poznám niekoľkých kamionistov, jedného som mal dokonca v rodine. Čo ti na to hovorí Azu? Rainbowlaugh



RE: Anketa - zaměstnání členů - Azuliana - 07.09.2013

Azu občas frflá, když je Desolator moc dlouho pracovně pryč, ale jinak mám před ním a tím, s čím jezdí hlubokou úctu. A to tak hlubokou, že sem si ani nevlezla do kabiny odstaveného kamionu, když jsem měla možnost Rainbowlaugh
Ale zase musím uznat, že "skill" se projevuje i v civilním životě, páč takhle dobrého a pohotového řidiče jsem dlouho nepotkala.



RE: Anketa - zaměstnání členů - niemand - 07.09.2013

OT:
Známej jezdí Dafem XF a mě štve, že se s tim nemůžu projet, protože jsem si na to ještě neudělal řidičák a teď na to ani nemám čas, což mě štve ještě víc Ajbemused