Bronies.cz
Anketa - zaměstnání členů - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Anketa - zaměstnání členů (/Vlakno-Anketa-zamestnani-clenu)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Anketa - zaměstnání členů - Mr.Desolator - 07.09.2013

Je to trochu OT, takže spoiler

HTTP: Dík. Kamioňáků znám osobně několik (celkem logicky) a musím říct, že je to bída. Reálným odhadem tak 50:50 ve smyslu relativně normální lidi : odpad. V posledních letech tato profese zažila docela úpadek, nových mladých řidičů je málo (souvisí s vysokou cenou všech možných potřebných oprávnění) a tak jezdí každý vandrák, který někde vyhrabal papíry z vojny atp. Celková úroveň tomu pochopitelně odpovídá. Někdy se člověk až stydí za to, že např. přijde na expedici v podniku, kde má vykládat/nakládat a tam se k němu automaticky chovají jako k dementovi, jelikož jsou tak prostě naučení. Nutno říci, že oprávněně, páč se sám někdy nestačím divit, co to z těch aut všechno vyleze. Na celou komunitu řidičů to vrhá špatné světlo a nedá se s tím nic moc dělat.

Azu už se vyjádřila. Shodneme se spolu na tom, že časová náročnost je na téhle práci asi největší nevýhoda, a to jezdím jen vnitro, žádné několikatýdenní štreky do zahraničí.

neimand: Jet s kamionem bez řidičáku je docela risk jak pro Tebe, tak pro majitele/provozovatele vozu, stejně tak i pro toho, jehož jménu bude na kotoučku v tachografu, event. v kartě řidiče. Celá nákladní doprava je svázaná mnoha nesmyslnými a šikanozními předpisy plus drakonické pokuty za jejich porušení. Už navíc - dle novelizace zákona - člověk bez profesního průkazu (taky levná záležitost Applejackconfused) nemůže vozy nad 3,5t vůbec řídit. Applejackunsure

BTW, klidně se ptejte jestli vás něco zajímá.



RE: Anketa - zaměstnání členů - Azuliana - 07.09.2013

Jinak, abych nebyla OT, tak já jsem v současné době

Innkeeper/bartender Rainbowlaugh
[Obrázek: InnkeeperNufa.jpg]

Raději bych dělala v oboru, který mám vystudovaný (tzn. učitelka v mateřině/vychovatelka), ale lepší, než sedět doma Rainbowlaugh


RE: Anketa - zaměstnání členů - DosMosKos - 07.09.2013

Áno pracuji s lidmi :D


RE: Anketa - zaměstnání členů - EresielRanwa - 30.04.2016

Momentálně na rodičovské dovolené  Twilightsmile
Před ní jsem rok zametala chodníky v Ústí nad Labem  Rainbowlaugh . Ne z povinnosti, ale v té době byla na severu hrozná nouze o práci a u manžela v práci (tehdy u AVE) sháněly brigádníky, tak jsem do toho šla a hodně nerada to pak opouštěla na mateřskou, protože kolegové super, pohyb venku, smysluplná práce, která za mnou byla vidět a peníze byly taky dost dobré  Ajsmug
Ale než jsem se stěhovala za mužíčkem na sever, tak jsem dělala na podatelně finančního úřadu (taky úžasné vzpomínky a super kolektiv  Pinkiesad2 ) .

Co přijde po rodičáku zatím netuším, ale už se nemůžu dočkat!!!!  Pinkiehappy


RE: Anketa - zaměstnání členů - Azuliana - 30.04.2016

Zrovna nezaměstnaná s dlouhodobou "zvláštní" brigádou. Jakou? Vy víte Pinkiesmile




RE: Anketa - zaměstnání členů - Katrinka - 30.04.2016

Studentka, jinak už nějaký ten měsíc brigádničím na pokladně v Kauflandu (a doufám, že mi tahle práce ještě alespoň do konce školního roku vydrží). Práce to není špatná, na poměry, které znám z domova, velmi slušně placená a máme i fajn kolektiv. Pinkiesmile


RE: Anketa - zaměstnání členů - niemand - 30.04.2016

Po více než 3 letech u exekutorů jsem dal výpověď a v únoru jsem nastoupil jako skladník, nebo jak mě nazývá jeden ze zákazníků: "asistent ředitele skladu" Rainbowlaugh do stavební firmy. Větší výplata (+ další ušetřené tisíce za dojíždění, protože je to blíž), kratší pracovní doba, super kolektiv, žádný stres. Nejspíš to tak bude jen do konce sezóny a pak šmitec, ale i tak jsem rád, že jsem se konečně rozhoupal a pohnul jinam.


RE: Anketa - zaměstnání členů - Lachtan - 13.07.2016

V tuto chvíli vlastně nic... jsem bývalý student Informačních Technologií a budoucí student angličtiny.


RE: Anketa - zaměstnání členů - Purple - 13.07.2016

studentka zdravotnické školy (laborant)
která teď poprvé v létě půjde brigádničit do Albertu


RE: Anketa - zaměstnání členů - Medvídě - 13.07.2016

Já studuju na zdravotnické škole Pinkiesmile obor zdravotní asistent