Bronies.cz
Anketa - zaměstnání členů - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Anketa - zaměstnání členů (/Vlakno-Anketa-zamestnani-clenu)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Anketa - zaměstnání členů - Melgarh - 29.08.2018

@Inlustris: lol s HW ani support jako takovy z IT Crowdu nedelam :p Ja jsem brecici rameno pro nadnarodni banky a taky Rainbowlaugh


Anketa - zaměstnání členů - Iluzon - 30.08.2018

Já už tak půl roku dělám v Průša Research ve výrobě 3D tiskáren. Je to moc fajn práce, hlavně testuju menší součástky (filament senzory, větráčky, kabely) a nedávno jsem začal i dokončovat zdroje. Fajn lidi a všeobecná kutilská atmosféra Pinkiehappy

Odesláno z mého Redmi 4X pomocí Tapatalk


RE: Anketa - zaměstnání členů - niemand - 30.08.2018

Iluzon: tak už vim, za kým půjdu až budu potřebovat něco vytisknout na větší 3D tiskárně Rainbowlaugh


Já aktuálně už rok pracuju na finančním oddělení firmy vyrábějící zubní implantáty. Fyzicky sedím v Jičíně (kde se taktéž vyrábí implantáty, ale i další produkty využívané při opravách zubů), ale jinak dělám pro švýcarskou firmu Nobel Biocare - pobočky Německo, Rakousko, Švýcarsko. (jednou se mi ty implantáty taky budou hodit Rainbowlaugh )

A od roku 2010 stále dělám na dohodu pro náš obecní úřad - menší administrativu, práce z domova.


RE: Anketa - zaměstnání členů - Inlustris - 30.08.2018

Já momentálně dělám nočního Recepčního v hotelu

technicky vzato jsem všechno ze zmíněných možností jelikož jsem an noční sám

takže dělám recepčního, telefoního operátora, požární ochranu, technika, barmana, rezervace , ostrahu a papírování...

a už toho je dost a jsem ve výpovědi a jdu jinam - sice taky hotel ale lepší peníze a podmínky a nemusím dělat tohle všechno


RE: Anketa - zaměstnání členů - Fun1k - 30.08.2018

Jsem ve skladu v knihovně.


RE: Anketa - zaměstnání členů - Arrac - 30.08.2018

Tak se taky pochlubím
Funguji jako Shift Manager v KFC Rainbowlaugh


RE: Anketa - zaměstnání členů - Mácaman - 30.08.2018

sem hrda kancelarska krysa Rainbowlaugh

Eresiel: prodavacka jezirek, to je krasne Pinkiecrazy


RE: Anketa - zaměstnání členů - Dyonys - 30.08.2018

Mě najdete jak brigádničím v Cinestaru  Pinkiehappy


RE: Anketa - zaměstnání členů - Barpy - 30.08.2018

Jsem student IT a chci v budoucnu dělat cokoliv s IT ale když vidím jak 90% bronies jsou v tomhle oboru 100x chytřejší než já tak mě trochu mizí sebevědomí Pinkiehappy


RE: Anketa - zaměstnání členů - Melgarh - 30.08.2018

O chytrosti to jen neni, pokud clovek vi, kudy chodit a dokaze si vytvorit kolem sebe team pratel, tak je to pak spis o tom vedet, koho se zeptat ci kde nalezt danou informaci. Vymyslet znova kolo je zbytecne kdyz uz je k dispozici v 60.000 tvarech a typech. A kdyby jsi hledal praci, tak mame volne pozice v Hradci Kralove, Olomouci a Ostrave a za penize za doporuceni by se dala udelat fakt epicka party :p