Bronies.cz
Anketa - zaměstnání členů - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Anketa - zaměstnání členů (/Vlakno-Anketa-zamestnani-clenu)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Anketa - zaměstnání členů - Refly - 25.05.2012

(26.11.2011, 02:56)Mondrogar Napsal(a): Mam problem. Pocita se promitac & kinotechnik jako filmovy prumysl ? Rainbowlaugh

Zkoušel jsi někdy (pokud tedy smíš) pustit si pro sebe v kině nějaké MLP díly, když bylo volno?

Uff, teď mě něco napadlo, viz: http://bronies.cz/Vlakno-Asi-sileny-napad-ale-co-takhle-na-MLP-do-kina


RE: Anketa - zaměstnání členů - Rivel Arosis - 25.05.2012

Tak já se také hlásím k programátorům. Ale nějak mě to už po těch skoro deseti letech unavuje. Raději bych šel dělat něco jiného. Twilightsmile


RE: Anketa - zaměstnání členů - Refly - 25.05.2012

No, mě už to unavuje i po 3 letech... Ono se to zdá jako pohová práce, ale čučet 8h denně do monitoru není sranda... Pinkiesmile


RE: Anketa - zaměstnání členů - ________________ - 25.05.2012

Jsem sedmý den nezaměstnaný a štve mě, že jsem se nevyučil a marnil čas u sociálních studií.


RE: Anketa - zaměstnání členů - Jamis - 25.05.2012

Původně programátor, ale přesedlal jsem na správu sítí popř. serverů - baví mě to daleko víc ne jen klapat kód.


RE: Anketa - zaměstnání členů - kotyz - 02.09.2012

(25.05.2012, 21:20)Manďák Napsal(a): Jsem sedmý den nezaměstnaný a štve mě, že jsem se nevyučil a marnil čas u sociálních studií.

Já už skoro rok.


RE: Anketa - zaměstnání členů - Dreit - 02.09.2012

Dostal jsem maturitu (mechanik-elektronik, zaměření automatizace) a přijali mě na ČVUT FEL, takže zatím student, i když za půl roku už tam asi nebudu (matika je fuj, maturoval jsem z angličtiny) Rainbowlaugh Pokud mě přítelkyně nebude doučovat 32 hodin denně, tak možná vyletim ještě před koncem semestru Pinkiehappy


Mým koníčkem byla vždycky elektronika a vždycky jsem se jí chtěl živit. Bohužel v okruhu 10 kilometrů nemám možnost koupit ani kondenzátor, natož vymoženost jako NE555. Dokonce na škole jsme měli asi jen dvě NE555 na budovu a kdo neměl status jednoho z nejlepších studentů (kdo to dokázal zničit) k tomu nedostal přístup. Já s NE555 pracoval ve škole asi jen 5 minut za celý 4 roky Pinkiegasp

Jinak před lety na skautskym táboře mi jeden z vedoucích doporučil Ubuntu jako řešení mých problémů s Windows XP. Časem jsem se opravdu kuriózním způsobem (rád někdy popíšu) dostal k Debianu a začal se metodou pokus-omyl učit s GNU/Linuxem. Nakonec jsem to dotáhnul tak daleko, že s tučňákem umím víc jak s Windows (i když s ním taky občas musím pracovat), pod oknem mi běží server na PC co jsem zadarmo získal jako šrot a baví mě to stejně jako elektronika.
Takže by se to dalo vzít jako samostudium IT Rainbowwild

(omlouvám se za SPAM)


RE: Anketa - zaměstnání členů - OtaTheNoobCZ - 02.09.2012

Zatím student bez většího rozhledu Rainbowlaugh Rozhodne až vysvědčení (jdu do 8.) Rainbowlaugh


RE: Anketa - zaměstnání členů - DrakeDamage - 02.09.2012

Student IT oboru, Počítač je můj živel Twilightsmile


RE: Anketa - zaměstnání členů - klusik - 03.09.2012

Sedí několik položek; nejvíce by asi seděl výpis
  • programátor
  • web vývojář
  • učení klavíru
  • učení češtiny
  • rekvalifikační kurzy -- správce sítě
  • v plánu je ještě jedno restaurační zařízení v Plzni (společně s Jimram tady z bronies.cz)

Prostě to nejde jednoduše popsat, u mě Ajsmug
(02.09.2012, 22:18)Dreit Napsal(a): Bohužel v okruhu 10 kilometrů nemám možnost koupit ani kondenzátor, natož vymoženost jako NE555. Dokonce na škole jsme měli asi jen dvě NE555 na budovu a kdo neměl status jednoho z nejlepších studentů (kdo to dokázal zničit) k tomu nedostal přístup. Já s NE555 pracoval ve škole asi jen 5 minut za celý 4 roky Pinkiegasp

To je smutný, no Unsuresweetie My to na průmyslovce (kdysi jsem chodil na www.spspb.cz) řešili tak, že jsme se vydali do Prahy a hromadně v GM nebo GESu nakoupili hromady "emháček" a dalších blbin Ajsmug Ajsmug