Bronies.cz
Harry Potter - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: Seriály, filmy a knihy (https://bronies.cz/Forum-Serialy-filmy-a-knihy)
+--- Téma: Harry Potter (/Vlakno-Harry-Potter)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


RE: Harry Potter - Moně - 19.08.2013

Nu jo..škoda, že ve filemch takové věci jen naznačí a diváku, ty se zamysli Rainbowlaugh Knihy budou vždy 20% cooler, hlavně teda od 5 vejš, protože tam to tolik filmaři nevyhmátli. Pinkiesmile Ale chápu, je to těžké.


RE: Harry Potter - Azuliana - 19.08.2013

Co se zpracování podle knihy týče, tak mám nejraději první dva.
Co se zpracování mimo knihu týče, tak mám ráda čtyřku a šestku. A samozřejmě 7,8.
Nelíbí se mi filmová trojka.
A pětku nemám ráda ani jako knihu, takže ji moc nemusím ani jako film.


RE: Harry Potter - Hann - 19.08.2013

Prosím, nezabite ma, ale HP sa mi vôbec nepáči. Asi som jedna z milióna. Ale niežeby som to nenávidela. Jednoducho sa o to vôbec nezaujímam.


RE: Harry Potter - Laira - 19.08.2013

(Pokud to už někdo napsal, omlouvám se)
Všimli jste si že pětka (kniha) má víc stran než sedmička, ale film (7(a 8)) má dvě části, a pětka jen jednu. Trochu zvláštní Rainbowlaugh

Ale jinak. Harryho pottra mám ráda, zajímavý příběh a tak. Nejradši mám asi 1,2 (film) a knihy taky.


RE: Harry Potter - Azuliana - 19.08.2013

Laira: a teď si vem, kolik stran z páté knihy, která je navíc uprostřed celé série, je vata a kolik děje je v sedmičce, která vše uzavírá a vysvětluje. Vem si, že třeba samotné viteály se objeví až v šestém díle.


RE: Harry Potter - Laira - 19.08.2013

To je pravda no. Ale když jsem se dívala na tu 7/1 tak mi přišla taková... Nějakým spůsobem (alespoň mě) slabá, bylo to prostě... Nic moc oproti druhé části.


RE: Harry Potter - Azuliana - 19.08.2013

Je pravda, že první půlka knihy je taková rozvleklejší, páč v podstatě jen kempují a lámou si hlavu nad tím, kde by mohl být další viteál a jak zničit ten, co už mají. V knize to dává prostor pro vykreslení vnitřních emocí, ale ve filmu to moc nefunguje...


RE: Harry Potter - Baterka - 19.08.2013


Snape se pak vyjevil jako hrdina... A bylo my ho strašně líto.. kam se na něj hrabe Harry.


RE: Harry Potter - Azuliana - 19.08.2013

Víš jak mi bylo, když jsem četla sedmičku? Kapitolu Prince´s Tale?
Severuse jsem zbožňovala od začátku, můj miláček, můj HP manfu Pinkiehappy (a ano, mám na kontě i pár fanficů s panem profesorem v hlavní roli...)


RE: Harry Potter - Grovajl - 19.08.2013

Pátá kniha je imho nejlepší Ajsmug Četl jsem všechny asi desetkrát po sobě ^^; pak jsem teprve koukal na filmy. Vždycky jsem se těšil, jak vyjde nová kniha a šel si ji koupit a pak o mě celý den nikdo nevěděl Twilightsmile

Jinak Horcrux - Viteál. Tenhle překlad se mi zdá dost zvláštní a ani to není foneticky podobné a významově... to už totálně nevím Rainbowlaugh Zajímalo by mě, jak to překládali a kdo nakonec odhlasoval použití tohoto slova. To google! Rainbowlaugh