Bronies.cz
[Kritika] Oggynine tvorby - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Obrázky (https://bronies.cz/Forum-Obrazky)
+---- Fórum: Tvorba členů (obrázky) (https://bronies.cz/Forum-Tvorba-clenu-obrazky)
+---- Téma: [Kritika] Oggynine tvorby (/Vlakno-Kritika-Oggynine-tvorby)



RE: Oggynine tvorby - Rainboom - 20.08.2014

Možno tá huba napravo sa nevydarila kus ale to je asi jediná chyba Pinkiehappy
Rito pls


RE: Oggynine tvorby - Oggy123 - 20.08.2014

Sprinkle a Rainboom: No tá huba v zadu je fakt nepodarená. Je väčšia než samotný krík a vyčnieva ako keby tam ani nepatrila. No kedže som bola príliš lenivá si ju najprv nakresliť ceruzkou a hneď som išla kresliť farebne tak sa to nedalo vygumovať..

Btw.. Rito pls


RE: Oggynine tvorby - Oggy123 - 25.08.2014

Konečne dokončený posledný request.. A teraz sa konečne môžem vrátiť k mojím dvom rozpracovaným obrázkom od začiatku prázdnin Rainbowwild

Request pre Luka. Jeho OC.
[Obrázek: request___fastlane_oc_s_by_oggynka-d7wjeht.png]



RE: Oggynine tvorby - Oggy123 - 07.09.2014

Na dnes tu mám niečo nové/iné.
Povedzme, že Sonic na skrini a v posteli mi nestačí a potrebujem ho mať aj na zošite. A tak som si išla vyhodiť peniaze za lepidlo ktoré použijem raz do roka, kúpila drahý zošit ako krava a po veľmi dlhej dobe otvorila temperky. Iba som otvorila modrú farbu a už je polovica z nej fuč.

Bohužiaľ som si nefotila postup čo je škoda. A na predu je vidieť kúsok z originálneho obalu, pretože sa mi to nechcelo znova pretierať. Sonic by mal byť vyfarbený tiež temperkami ale neviem s nimi vyfarbovať a.. vlastne s nimi neviem nič.. A miesto temperových farieb sa mali použiť akrylové ale tie tiež nemám takže som to nemohla nakoniec zafarbiť lepidlom aby sa to neroztieralo.. Tak som použila lak na vlasy Rainbowlaugh

A inak Sonic nie je taký svetlý. Tá časť je len zle osvetlená.

[Obrázek: da6105449c_99119370_o2.jpg]

[Obrázek: 4ea162e80d_99119378_o2.jpg]



RE: Oggynine tvorby - Purple - 07.09.2014

krásný nápad jak oživit sešit(jooo příjdou mi nudné a divně creepy,taky mě napadlo už,že bych to aspoň nějako oživila)

U tebe bych typovala Tiu bo Sonica(nom)

líbí se mi mráčky,sytost temperek,jen prostě mi tam ten Sonic tolik nesedí,jak není též temperama,ale toto má i své světlé stránky,zas jde tam ten Sonic krásně vidět(tedy spíš,že si všimnu prvně jeho a až pak nápisu a modré z mrakama)

Což byl myslím si,že záměr Twilightsmile


RE: Oggynine tvorby - Oggy123 - 07.09.2014

(07.09.2014, 21:07)Purple Napsal(a): U tebe bych typovala Tiu bo Sonica(nom)

Samozrejme by nebol zlý nápad urobiť si takýto zošiť aj s Celestiou ale je tu pár dôvodov prečo som si vybrala zrovna Sonica.

1. Financie na výrobu maximálne jednoho takéhoto zošita. (Pretože ten zošit bol sakra drahý a je mi ľúto rozhadzovať peniaze Rainbowlaugh)
2. Nápad ako by som to urobila so Sonicom
3. V škole ma poznajú ako fanúšičku Sonica
4. Way past cool

Citace:líbí se mi mráčky,sytost temperek,jen prostě mi tam ten Sonic tolik nesedí,jak není též temperama,ale toto má i své světlé stránky,zas jde tam ten Sonic krásně vidět(tedy spíš,že si všimnu prvně jeho a až pak nápisu a modré z mrakama)

Kedže som ho nemohla vyfarbiť temperami tak som improvizovala a musel skončiť farbičkami. A tak rozhodla som sa to oživiť bielou vrstvou okolo neho a písmen.
Je možné, že ti nesedí aj kvôli tomu, že teoreticky stojí vo vzduchu Rainbowlaugh (Ale to by v tom prípade aj samotné písmena levitovali Rainbowderp)
Ale takto si aspoň ľudia najprv všimnú neho, nápisu a potom pozadia. Teda tak ako si povedala. Pinkiesmile


RE: Oggynine tvorby - Oggy123 - 13.09.2014

Konečne po 2 mesiacoch je to hotové! Tak a už len dorobiť 2. obrázok po 2 mesiacoch a mám zasa voľno ! Rainbowlaugh

Nie je to presne podľa mojich predstáv ale aj tak si myslím, že sa mi to podarilo. Hlavne tie oblaky. Skombinovaný Sonic zo Sonic Boom (Knuckles).
A Tailsa by mali vyhodiť. Odkedy sa pri futbale lieta?

[Obrázek: another_day_another_match_by_oggynka-d7yzwgi.png]

A WIP verzia:
[Obrázek: another_day_another_match_wip_by_oggynka-d7yzw79.png]



RE: Oggynine tvorby - Oggy123 - 22.09.2014

Zasa len taká menšia vecička..

,,Hey Sonic! What'cha doing?"
Issabella v kostýme Amy. [Obrázek: issabella_in_amy_costume_by_oggynka-d7zvcsw.png]



RE: Oggynine tvorby - Oggy123 - 08.10.2014

Je na čase pridať zasa niečo nové. Nakreslila som toho viacej ale polovica z toho sú requesty pre spolužiakov a tak a okrem toho sú na obrázkoch len zbrane takže sem dám len to čo sem dávam normálne.
[spoiler: EhmehmehmSonicaehmehm]

Po mesiaci konečne hotový request pre jednoho na dA. Je to pre jeho fanfic a dotyčný to chcel mať takto. Mne osobne sa nepáči jeho hlava :S
[Obrázek: sonic_thumbs_up_by_oggynka-d82238g.jpg]

A dnes taká rychlovka (celkom).. Hodina a pol cca.. Pokus o nový štýl.
[Obrázek: green_hill_sunset_by_oggynka-d822pjf.png]



RE: Oggynine tvorby - Baterka - 09.10.2014

OT:

EDIT: Tag Kritika. Do you see it? Do you even see it? Bam!
-Mel