Bronies.cz
[Kritika] Oggynine tvorby - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Obrázky (https://bronies.cz/Forum-Obrazky)
+---- Fórum: Tvorba členů (obrázky) (https://bronies.cz/Forum-Tvorba-clenu-obrazky)
+---- Téma: [Kritika] Oggynine tvorby (/Vlakno-Kritika-Oggynine-tvorby)



RE: Oggynine tvorby - Nikolkax3 - 25.11.2014

Oggy...Raritycry Upřímnou soustrast pro tvojí kočičku Fluttercry Taky jsem to zažila když jsme doma měli zrzavého kocourka kterému dal jméno bratr, jmenoval se ferda ale já mu říkala Ferdík a on si na to tak zvykl že na to i slyšel...Potom ho ale nějaký magor švihl lopatou a den na to nám veterinář oznámil že i kdyby ho zachránil tak by do smrti trpěl, měl zlomenou čelist a nemohl žrát....Bylo mi to líto ale než aby do konce svého života trpěl tak jsme ho radši nechali uspat...Nechali nás abychom si ho pohřbili, udělala jsem mu i náhrobek na kterém bylo napsáno „Ferdík, náš kocourek.”....Takže dobře vím jaké to je..I když...Já sem taková céťa že jsem dva dny nepřestávala brečet a nešla jsem ani do školy....No...To se stává když je holt člověk citlivý, možná až moc.
Každopádně ten sonic obrázek je hezký Pinkiesmile Mám kamarádku která taky kreslí ve stylu sonica a dělá speedarty.
Pěkné, jen jak říkala Vlčí Cally, to bílé pozadí tam mi příjde škoda, nemohly by třeba stát v lese, nebo na letišti nebo já nevím kde hlavně někde Rainbowlaugh
(Crazy mode Activated) Hmmm....Jdu se číhnout jestli Snajvina ještě žije a jestli Alice nezačala klást ze srandy hnědá smrdící vajíčka všude po domě Rainbowlaugh Hodně štěstí do dalších dní Oggy Pinkiesmile


RE: Oggynine tvorby - Oggy123 - 29.11.2014

Nikolkax3: Ďakujem Pinkiesad2

---

Dám sem obrázok ktorý bol kreslený pre moju kamarátku k narodeninám. Obrázok sa vytlačil a zarámoval.
Je to vlastne taká naša partia.
[Obrázek: cf044fa733_99763378_o2.png]



RE: Oggynine tvorby - Oggy123 - 06.12.2014

Chcela som nakresliť ďalšieho poníka + som mala chuť nakresliť niečo so Sonicom.
Um...Ok.

Ruky/nohy vyzerajú ako klasické ruky a nie ako kopytá + ksicht je celkovo divný. Ale trocha som experimentovala s textúrama.
[Obrázek: 4cc656e96d_99818450_o2.png]



RE: Oggynine tvorby - Sei - 06.12.2014

Podľa mňa to vyzerá divne Rainbowlaugh Nepáči sa mi keď niekto na nejakom obrázku používa aj rozmazané aj ostré okraje... Vyzerá to potom divne


RE: Oggynine tvorby - Oggy123 - 06.12.2014

Máš pravdu je to divné. Rainbowlaugh Nebol to zámer ale je to divné. Nudila som sa a obrázok mi zabral asi hodinu. Už keď som videla, že to ide dolu vodou som z toho urobila.... Toto.


RE: Oggynine tvorby - Sei - 06.12.2014

HODINU?! To na čom fičíš? Aj ja chcem! Rainbowlaugh Mne môj portrét gryfa zabral asi tri hodiny...


RE: Oggynine tvorby - Oggy123 - 06.12.2014

Väčšinou mi to trvá dlhšie ale ako som hovorila. Ani som sa veľmi nesnažila, pretože som vedela, že to proste dopadne zle. U iných obrázkov, ktoré naozaj nejako vyzerajú sedím dlho.


RE: Oggynine tvorby - Oggy123 - 18.12.2014

Už je to nejaký ten piatok čo som sem naposledy niečo dala. Dnes vám sem nedám žiadne veľké diela, pretože som nemala celý tento mesiac čas. Prečo? Pretože som animovala.
Okrem toho, že kreslím tak sa snažím animovať. A poslednú dobu som sa venovala môjmu veľkému projektu.

Rada by som to mala rozdelené ale neviem či si mám založiť vlákno vo video tvorbe s mojimi animáciami alebo to mám strčiť do tohto vlákna.

Skrátka tento rok som nekreslila nič vianočné, pretože som robila vianočnú animáciu. Animáciu som dnes dorobila a má 7 minút čo je, že sakra veľa. Na tejto animácii som sa nepodielala len ja a môžem povedať, že podľa mňa to je jedna z mojich najlepších, najdlhších a najkvalitnejších animácii vôbec. Pinkiesmile

Zatiaľ sem dám len pár sketchov a obrázkov a na celú animáciu sa môžete tešiť 23. 12. 2014.

Takže ano... Bude to so Sonicom. Ako vždycky. Rainbowlaugh
[Obrázek: 34966e6f6a_99896420_o2.png]

[Obrázek: 74659e06b9_99896426_o2.png]

[Obrázek: a4c4c48882_99896431_o2.png]

[Obrázek: 1127c27ccf_99896433_o2.png]



RE: Oggynine tvorby - Sei - 19.12.2014

Gotcha! To ty posielaš do tej Liškovej súťaže animáciu! Rainbowlaugh


RE: Oggynine tvorby - Oggy123 - 19.12.2014

DUN DUN DUUUN bola som prezradená! Ale len preto pretože nestíham nič nakresliť Rainbowlaugh Pôvodne som chcela nakresliť obrázok. Táto animácia bola a stále je aj k niečomu inému Rainbowlaugh