Bronies.cz
[Kritika] Oggynine tvorby - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Obrázky (https://bronies.cz/Forum-Obrazky)
+---- Fórum: Tvorba členů (obrázky) (https://bronies.cz/Forum-Tvorba-clenu-obrazky)
+---- Téma: [Kritika] Oggynine tvorby (/Vlakno-Kritika-Oggynine-tvorby)



RE: Oggynine tvorby - Baterka - 28.03.2015

Oggy123 : Dálka je nepříjemná věc (naštestí máme skype a founy) .. no Hledej a uvidíš. Ale určitě tu animátorkou nezavrhuj kvůli tomu.


RE: Oggynine tvorby - Cally - 28.03.2015

Selassi a jeho fén na vlasy Rainbowlaugh

Animace je hodně dobrá a zábavná Rainbowlaugh, ten návrh na tričko je úžasný (brala bych ho jen s Mariem, mám ho nejraději :3), prostě Oggy jsi úžasná Pinkiesmile


RE: Oggynine tvorby - Oggy123 - 30.03.2015

Cally: Díky moc Pinkiesmile
---

Už tu dlho nebolo nič s MLP tak začnem dnes tým.
Toto malo byť logo na Bronies.cz s témou Celestie. Nakoniec som to medzi loga ale neposlala, pretože som si povedala, že mám na lepšie.
[Obrázek: bbff20c07a_100656531_o2.jpg]

A dlho som sem nedala nič z mojej tvorby na papier takže tu je nejaký ten Sonic.
[Obrázek: 752c8e24b4_100656458_o2.jpg]

A tu som fotila detaily Rainbowlaugh
[Obrázek: bab1b945f6_100656526_o2.jpg]

[Obrázek: 2d08962caf_100656477_o2.jpg]

[Obrázek: 65abf6c66e_100656495_o2.jpg]

[Obrázek: cfbcc39511_100656508_o2.jpg]

A samozrejme pridám ešte originál:
[Obrázek: who_s_dat__by_myly14-d8fmq3l.png]

PS: Nebolo to kreslené tak, aby bolo všetko tak strašne presne. Náčrt som robila podľa toho a zvyšok z hlavy. To vysvetluje, že tam nie je všetko tak extra rovnaké.


RE: Oggynine tvorby - Oggy123 - 31.03.2015

Včera večer som si dala ešte takú rýchlovku s poníkmi. A napadlo ma, že by som mohla nakresliť Twilestiu.

POZOR! Obrázok obsahuje Twilestia shipping!
Kto tento shipping nemá rád si môže zasa vkľude odcupitať.
[Obrázek: 8228f13c04_100658085_o2.png]

Inak som to robila štýlom aký môžete vidieť napr. tu:
<-------
Inšpirované autorom:
http://jack-a-lynn.deviantart.com/art/Passed-337932382

A na záver tu mám ďalší obrázok z Gravity Falls.
[Obrázek: the_mystery_twins_by_oggynka-d8nu93d.png]



RE: Oggynine tvorby - Cally - 05.04.2015

Nemyslím si že je to přímo Shipp, má normálně jen ráda svou malou studentku Rainbowlaugh, ale ten styl je opravdu dobrý, a strašně moc se mi líbí výraz Twill :3, na to že já moc na gurlXgurl nejsem, tak tento obrázek se mi hrozne líbí!
Dipp/Bipp: no co na to říc Rainbowlaugh, úžasné a creepy! připomíná mi to progresa a nebo suchý pastel (jiste vím že je to digi, ale pro představu) Je i dobrý Detail, jak jsi Dippovu stranu trochu rozcuchala! Oprázek se mi opravdu moc líbí, dobrý nápad a ještě úžasnějíší výsledek Pinkiesmile


RE: Oggynine tvorby - Oggy123 - 08.04.2015

Cally: Naozaj ti ďakujem Pinkiesmile Takáto kritika + pochvala vždy poteší. A ešte to má + že to je od teba Rainbowlaugh (Toto nie je žiadna diskriminácia ale poteší ma, keď mi napíše niekto kto vie naozaj parádne kresliť/maľovať.)
- Tým nechcem ani povedať, že ostatní kreslia zle! Je tu veľa ďalších skvelých ľudí čo vedia bombasticky kresliť a poteší ma koment od každého človeka!
---
Už je to nejaký ten piatok, čo som naposledy kreslila Sonica a tak som nakreslila tento rýchli náčrtok. A zistila som, že keď sa mi chce tak viem naozaj kresliť! Pinkiegasp Tento náčrtok mi trval minimálne 15-20 minút a to som nemala žiadnu predlohu ani ťuk! Dokonca aj ruky sa mi podarili! Ale nepáči sa mi tá jeho ľavá noha Rainbowlaugh To už ma šťastie opustilo.
A ešte detail ku kresbe: Má tučné nohy. Ale je strašne cute :3
[Obrázek: surprised_sonic___sketch_by_oggynka-d8oxwhe.png]

A potom ďalšie 2 postavičky do mojej kolekcie týchto chibi postavičiek Rainbowlaugh
Brat - Strašný milovník TSM.
[Obrázek: 4a5a347f11_100727643_o2.png]

A spolužiak.
[Obrázek: fef5e3bd22_100681805_o2.png]

Rada by som kreslila aj poníkov - konkrétne Celestiu ale má to jeden háčik.
[spoiler: Neviem ju kresliť].
- lol tak sa to nauč.
Ale to nie je také jednoduché... Rainbowlaugh ja sa to učím už 2 roky Rainbowlaugh


RE: Oggynine tvorby - Frolda - 08.04.2015

Mně se tvé Celestie vždycky moc líbily. Nevím, proč bys ji neuměla kreslit, když strčíš většinu kreslířů do kapsy (osobně tě mám v Top Ten zde na foru, možná i celkově z CZ/SK Bronies).

Vylepši kompozici a perspektivu (na to už ti tu dávali ostatní rady) a myslím si, že budeš jedna z nejúspěšnějších autorek minimálně zde.

Mimochodem, ty tvé animace jsou boží. A nejen animace ^^


RE: Oggynine tvorby - Oggy123 - 24.04.2015

Frolda: Neviem dobre vystihnúť jej tvár. Inak strašne obdivujem SilFoe (royalsketchbook.tumblr.com) ako ju dokáže tak suprovo nakresliť. Inak díky Pinkiesmile
---

Dlho som sem nič nepridala a tak toho bude viacej.

Na začiatok sem pridám niečo s poníkmi.
Plyšová Rarity. Pôvodne to malo byť milené a pekné ale ide z toho skôr hrôza Rainbowlaugh
[Obrázek: rarity_plush_by_oggynka-d8pf1ma.png]

Test niečoho nového. Phineas + skúška štýlu. Kreslila som to bez nejakej predlohy, a tak sa divím, že som to nakreslila až príliš dobre.
[Obrázek: ferb__i_know_what_we_re_gonna_do_today_b...8p9u79.png]

Na dnes zrejme najlepší obrázok. Katarina kreslená do súťaže. Hlava mi robila problém a tak som nakoniec použila predlohu človeka s tým, že som to nejako zformovala do Katariny.
[Obrázek: b684df9b9a_100805663_o2.png]

Postup u Katariny:
[Obrázek: 49238d0e0a_100826827_o2.png]

A ďalej tu mám ďalšiu chibi postavičku:
[Obrázek: 3545f8e32c_100826795_o2.png]

A na koniec niečo šialené:
[Obrázek: 45f0ca3d8a_100826798_o2.png]



RE: Oggynine tvorby - Oggy123 - 26.04.2015

Niečo z novej epizódy MLP.
[Obrázek: prepare_yourself_everypony__winter_is_co...8r3j4p.png]



RE: Oggynine tvorby - Oggy123 - 27.04.2015

Poníci sú späť! Kto vie na ako dlho.

1. Celestia
[Obrázek: day_off2_by_oggynka-d8r9fhn.png]

2. Luna a Nightmare Moon
[Obrázek: luna_s_nightmare_by_oggynka-d8r9g4i.png]