Bronies.cz
Tým na tvorbu pc her - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Ostatní (https://bronies.cz/Forum-Ostatni)
+--- Téma: Tým na tvorbu pc her (/Vlakno-Tym-na-tvorbu-pc-her)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Tým na tvorbu pc her - Dex - 21.05.2013

Chápu, že se asi chovám jako vůdčí osobnost, ale díky, nemám zájem. Cokoliv co vedu dopadne strašlivě...

Jen jsem navrhoval s něčím konečně začít, abychom taky něco dělali Rainbowlaugh


RE: Tým na tvorbu pc her - Atakke - 21.05.2013

já napsal celou slohovku o mém nápadu a vybil se mi mobil Rainbowlaugh


RE: Tým na tvorbu pc her - Atakke - 27.05.2013

Takže... Já mám nápad. Dopadne to katastrofálně, ale k věci.
Hra by byla vytvořena jakýmkoli způsobem. Bylo by to na způsob originálního příběhu. Vše by bylo 3d. Jsem schopný pomoct s tvorbou hudby, zvuků, dabingu, map (snad) a možná i modelů.


RE: Tým na tvorbu pc her - G-Phys - 27.05.2013

To bude katastrofa, jinak takhle se tu dělá pořád Rainbowlaugh, rád bych to nazval organizovaný chaos.

EDIT: Už ani nwm kolik projektů co tu vznikly to dotáhlo dokonce, jediné o čem wm jsou moje dva spořiče, z nichž jeden je plně kompletní a druhý nemá jen pozadí, kdyby jste si na něco vzpomněli napište, ať si osvěžím paměť Rainbowlaugh

EDIT2: vzpomněl jsem si ještě na zvětší části hotový Robojesterův 2D spořič (najdete zde).


RE: Tým na tvorbu pc her - Dex - 27.05.2013

Přidám se jako programátor (ale nesmím být jediný, sám pracovat nedokážu), kdyžtak storyline, audio, GUI design...

EDIT: G-Phys, chce to organizaci. Prostě někoho kdo příjde a řekne: "Teď se dělá tohle!"
Já to být nechci...


RE: Tým na tvorbu pc her - G-Phys - 27.05.2013

Dex: Toho jsem si vědom, hlavně u těchto projektů kde pracuje více lidí.

K tématu: Já bych se přidal jako 3D modeler (ale pouze statických prvků, např: stromy, budovy, atd) a možná i výpomoc s tvorbou map (záleží na tom v čem to chcete dělat, není pro mě problém se v tom naučit. Zatím umím pracovat ve HWE (SourceSDK), Unity3D, Cube engine map editor)


RE: Tým na tvorbu pc her - Tuxik - 27.05.2013

Já si na grafiku zrovna nepotrpím, poslední dobou mi přijde, že vše jde na její úkor. Málokdy narazím na něco, co by mě uchvátilo příběhem, nebo alespoň hratelností, dnes je to spíše závod o to, udělat co nejrealističtější zpracování.

Kdybych chtěl nějakou hru, preferoval bych spíše adventuru, dudgeon, RPG ve stylu Dungeon & Dragons (jak já strašně miluji M&M series a Brány Skeldalu I byla moje hra dětství), či tahovou strategii (znáte někdo Disciples?). Lze udělat i on-line karetní hru.

Možností je spousta, ale pokud bych se do něčeho pustil, šel bych více do hloubky a hlavně bych se vyhnul postavám ze seriálu.

Ach, vždycky jsem chtěl udělat vlastní hru, vždy jsem měl nápady, ale už nebyly prostředky na realizaci (u W3 jsem ztrávil více času tvořením vlastních scénářů, než jeho samotným hraním).


RE: Tým na tvorbu pc her - Atakke - 28.05.2013

Já bych mohl být ,,vůdce''.
Ale nevím, kolik lidí by mě poslouchalo. Navíc, sám neumim moc dobře programovat. Vyjma html, ale vzhledem k mé zaneprázdněnosti bych potřeboval nějakého schopného zástupce. Tohle je jedno z mala vlaken, ktera pravidelne kontroluju. Takže až se najde zástupce, tak let's DO IT! Dáme to, není to tak těžký. Díky všem, co se přidáte. Musíme se shodnout na programovacím jazyku, nebo enginu.


RE: Tým na tvorbu pc her - Tuxik - 28.05.2013

(28.05.2013, 07:42)DjAtakke585 Napsal(a): Dáme to, není to tak těžký.

Buďto jsi na žádném projektu nikdy nepracoval, nebo jsi silně naivní (na základě věku v profilu bych se přiklonil k obojímu). Na fóru se už rozběhlo spoustu projektů, mnohdy i jednodušší než je dělání hry a ztroskotaly.

Vůdcem projektu by měl být hlavně někdo, kdo má ideu, ví co chce udělat a jak to chce udělat, nemusí to být zákonitě zkušený programátor, ale zase to nesmí být někdo, kdo by se vrtal v hloupostech, které by nic hře nepřidaly a zbytečně by stíli spoustu času a úsilí.

Navíc psaní html není programování Twilightsmile


RE: Tým na tvorbu pc her - Atakke - 28.05.2013

No... Když to tak bereš. Já to myslel jako povzbuzení. A navíc. Když budeme týmově spolupracovat a budeme se snažit, dokážeme úplně cokoli!