Bronies.cz
Občasné hromadné LG v Praze - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR)
+--- Téma: Občasné hromadné LG v Praze (/Vlakno-Obcasne-hromadne-LG-v-Praze)



RE: Pravidelné lasergame - Praha - Dex - 23.04.2013

Přemýšlím, že pokud se vydaří ten páteční sraz (a já se ho zůčastním), tak bych se pak zůčastnil i té Lasergame... Rainbowlaugh
Počítejte se mnou na 60% Ajsmug


RE: Pravidelné lasergame - Praha - White Sugar - 23.04.2013

Super! Nakonec to dopadlo tak že se ukážu na 99% i s kámošem asi ve stejnym věku Rainbowlaugh. Zůstanem tam i na DDR a jen mimochodem... jsme naprostý nováčci v LG. Sice hrajem airsoft ale tohle je naprosto něco jiného.



["Na promítání posledního dílu" mě naprosto nikdo neznal (jen Damael) takže bych sem rád napsal nějaké poznávací znaky: Je mi 13, měřím cca 165cm a jsem většinou celý v černém nebo se šedou mikinou] Takže pokud mi někdo něco chce... může semnou konečně prohodit pár slov Rainbowlaugh
Děkuji za váš čas a přeji hezký zbytek dne Twilightsmile


RE: Pravidelné lasergame - Praha - Honzdir - 23.04.2013

Takže cena je pouhých 85Kč/hra podle 1. příspěvku? Awesome! Rainbowlaugh Taky jsem LG v životě nehrál, takže jsem hodně zvědav, jak to dopadne Pinkiesmile

A tentokrát by to chtělo, aby každý přišel už přímo se jmenovkou, na které by byl nejlépe i avatar z fóra, ať tam na sebe nevoláme neurčitými osloveními a hned si také daného člověka zařadíme Rainbowlaugh

Btw. Akce před LG výstavy s Honzdirem stále platí a potěšilo by mě, kdyby se kdokoliv přidal, abych nemusel jít sám Pinkiesmile


RE: Pravidelné lasergame - Praha - Melgarh - 23.04.2013

Koukam ze muj tyden byl "alterovan" na ctvrtecni Lunar eclipse v Hradci, Patecni UV party v Praze a nasledujici sobotu tento Laser game a DDR.. a v nedeli nic tudiz byla by moznost prespani u nekoho? Ono muzu jit do bytu na Floru ale to bych tam byl 4ever alone jako Pinkiesad2

P.S.: Pokusim se nechrapat Twilightblush Diky!


RE: Pravidelné lasergame - Praha - CrystalShine - 23.04.2013

U nás s Terokem myslím bez problémů


RE: Pravidelné lasergame - Praha - Blue Storm - 23.04.2013

Hlásím se taky. Pinkiesmile Tu třetí hru totiž budu mít zadara Twilightsmile


RE: Pravidelné lasergame - Praha - Jamis - 23.04.2013

(23.04.2013, 20:42)Melgarh Napsal(a): Koukam ze muj tyden byl "alterovan" na ctvrtecni Lunar eclipse v Hradci, Patecni UV party v Praze a nasledujici sobotu tento Laser game a DDR.. a v nedeli nic tudiz byla by moznost prespani u nekoho? Ono muzu jit do bytu na Floru ale to bych tam byl 4ever alone jako Pinkiesad2

P.S.: Pokusim se nechrapat Twilightblush Diky!

U mě bude taky pár lidí přespávat, takže i tady možno Pinkiesmile a k tomu chrápání.... no bylo úžasné tě vidět chrápajícího s plyšovou Vinyl v náručí Twilightsmile ale v pohodě - neklidných spáčů už jsem zažil dost Rainbowlaugh


RE: Pravidelné lasergame - Praha - Scavender - 24.04.2013

Menší, malej, technickej dotaz: Metro jezdí nonstop po 10 (nebo kolika) minutách, nebo má někdy pauzu.


RE: Pravidelné lasergame - Praha - Corwin - 24.04.2013

Poslední metro vyjíždí o půlnoci a první ranní jede tuším ve čtyři - vyjíždí vždy z koncových stanic. Přes den pauza není.


RE: Pravidelné lasergame - Praha - oldking - 24.04.2013

Jen se chci zeptat protože se nechci stratit (a já sem toho schopnej) jestli tam nepojede někdo z plzně kdo se vyzná líp v praze než já. Jestli se někdo takovej najde tak pojedu jestli ne tak možná na 6%.
Pochybuju že se najde někdo kdo pro mně přijede z prahy.
Ale nevim možná bych jel na ten vyšehrad a přespal a pak se zučasnil i LG ale nevim jestli mně rodiče pustí.