Bronies.cz
Občasné hromadné LG v Praze - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR)
+--- Téma: Občasné hromadné LG v Praze (/Vlakno-Obcasne-hromadne-LG-v-Praze)



RE: Pravidelné lasergame - Praha - Stolicka - 18.01.2014

Sorry ale to jsem tu opravdu jediný kdo má o LG zájem ? :/


RE: Pravidelné lasergame - Praha - Honzdir - 19.01.2014

Stolicka: Rozhodně nejsi. Já bych také rád šel, ale bohužel mě v současné době tíží zkouškové a nedostatek peněz... Po PragoFFestu mám však v plánu rezervovat arénu a vyhlásit to tady na fóru Ajsmug


RE: Pravidelné lasergame - Praha - Stolicka - 19.01.2014

Paráda =) budu se těšit,jinak mě na PF nikdo neuvidí,max. tak na 1 den ale moc velkou naději tomu nedávám.doufám že se uvidíme na LG =) jo a pokuď by nás bylo málo,mohl bych přivést pár svých kamarádů ? sice nejsou bronies ale nic proti nim nemají a LG hrají.


RE: Pravidelné lasergame - Praha - Mrak - 19.01.2014

(19.01.2014, 12:28)Stolicka Napsal(a): Paráda =) budu se těšit,jinak mě na PF nikdo neuvidí,max. tak na 1 den ale moc velkou naději tomu nedávám.doufám že se uvidíme na LG =) jo a pokuď by nás bylo málo,mohl bych přivést pár svých kamarádů ? sice nejsou bronies ale nic proti nim nemají a LG hrají.

To se možná hodí jen se bojim aby ti tvý kamarádi nakonec neudělali lov na poníkyTwilightblushRainbowlaugh


RE: Pravidelné lasergame - Praha - CrystalShine - 19.01.2014

Mrak: a vlastne proc ne? Pinkiesmile


RE: Pravidelné lasergame - Praha - Mrak - 19.01.2014

Darm: já sem čekal kdo se chytne mě by to nevadilo alspoň by to znamenalo více zábavy


RE: Pravidelné lasergame - Praha - Jamis - 20.01.2014

vyrazit na LG je co se týče organizace velice jednoduchá věc: řekni termín (ideálně sobota - někdy), řeki kde se mají lidé sejít a pak přes web zarezervuj arénu Pinkiesmile práce na chviličku, ale někdo to udělat musí Ajsmug

Ad dotaz "kdo má zájem" - lidí je dost, jen se musí někdo ujmout organizace. Poslední měsíce byly dost náročné pro nás všechny, co se do organizace standardně pouštíme a teď nás čeká PragoFFest. Tedy skutečně nebyl čas.


RE: Pravidelné lasergame - Praha - Stolicka - 20.01.2014

věř mi že kdyby mě nebylo 14 a lépe bych se tu s lidma znal tak bych se akce klidně ujmul Rainbowlaugh


RE: Pravidelné lasergame - Praha - KRAJKHOUR - 21.01.2014

Taky bych si zahrál LG a klidné bych to i zorganizoval jenže pořád mám problém utratit 350 Kč za 45 minut intenzivní zábavy. Za stejný obnos můžu jít na celý den do skanzenu, dvadny do čajovny nebo měsíc jezdit na ddr. Tak sem na jednu stranu rád že LG je jednou za pár měsíců ale hrát bych to mohl skoro každý den (záleží jak těžké zranění bych vtom dni utrpjel). Pokud ti opravdu LG chybí tak proč si nepřijel do Jihlavy kde jsme zrovna hrály v novje otevřené aréně (Je na poměry LG opravdu velká).
Nejbližší termín na LG jsem našel 8.2. To pravdě podobně stejně nebudu mít peníze takže....



RE: Pravidelné lasergame - Praha - Stolicka - 23.01.2014

pro mě je trochu větší problém dorazit do Jihlavy :/ no nic tak si budu muset počkat,ale rád bych věděl včas datum abych se mohl přispůsobit,bude pro mě trochu problém když někdo za měsíc napíše "za 2 dny sraz v 11:00" potřeboval bych to vědět tak týden dopředu... Ajsmug