Bronies.cz
Občasné hromadné LG v Praze - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR)
+--- Téma: Občasné hromadné LG v Praze (/Vlakno-Obcasne-hromadne-LG-v-Praze)



RE: Občasné hromadné LG v Praze - Frolda - 14.01.2017

Mně docela solidně vadila ta vrchní v Klidu, kromě toho, že furt odnášela, aniž by se zeptala, jestli někdo něco nechce, tak nás ještě zjebala, za to, že si nás dovolilo přijít víc Rainbowlaugh Ten chlápek byl v pohodě.

Akce dobrá, rád jsem si zase jednou zahrál. Dokonce jsem utratil míň peněz, než jsem čekal. Domů jsem sice dorazil až v deset ráno a brutálně nevyspalej, ale stálo to za to Pinkiesmile


RE: Občasné hromadné LG v Praze - Azuliana - 14.01.2017

OT

"V hospodě zavřeli kuchyni už v 21:30 byť na webu mají 22:00"

To je standartní procedura, kvůli úklidu a přípravě na další den. V podstatě "vaříme do 22" znamená "v 21:30 přijímáme poslední objednávky". A pokud si nikdo do té doby neobjedná, tak to zabalí (co tam budou čumákovat, že)

Source: práce v restauraci



RE: Občasné hromadné LG v Praze - Dbleki - 14.01.2017

Díky moc za sraz, ač jsem tedy přišla bez informování Rainbowlaugh...
Laser game bylo mé poprvé (jsem fakt velký antitalent), ale i přesto jsem si  to fakt užila.
Někdy bych urcite ráda přišla znovu Twilightsmile (pokud neva Fluttershyouch)


RE: Občasné hromadné LG v Praze - Jamis - 17.01.2017

Díky za sraz Pinkiesmile bylo fajn vás všechny zase po delší době nejen vidět, ale i si zahrát - přišlo mnohem víc lidí než jsem čekal Twilightsmile sešla se fajn parta a až na obsluhu v hospodě, která nelibě nesla, že nás přišlo víc (byť místo v lokále stále bylo), tak tomu nebylo co vytknout.

Snad jen... pokud to jen trochu jde, napište předem, že dorazíte Twilightsmile snadněji se pak plánuje.

@TheBlackie: však se určitě zastav znovu - srazy přece nejsou uzavřená společnost.

[Obrázek: aV1hQWI.jpg]

Jak psal Fang, po příchodu se Libuše usídlila na místním baru a nechtěla zpátky - až jí z toho svítily oči Rainbowlaugh dost možná i proto, že obsluha nás znala z PragoFFestu Ajsmug

[Obrázek: 8CVwyol.jpg]

Z hraní jsem vyšel docela zpocenej a upřímně... poslední hra v módu "Zombies" se mi líbila asi nejvíc. Chvílema jsem si v té aréně připadal jak při skutečné zombie apokalypse - znáte ty momenty, když zůstáváte jako jedni z posledních přeživších, snažíte se schovat a všude kolem vás se ozývá jenom "Braaaaainsssss!" případně "Coooookiiieeeeessss!" Rainbowlaugh

Příště už doufejme budou mít v pořádku systém pro vytváření nových členských karet, protože jak jsem tak koukal, tak si víc lidí vybralo svoje poslední hry v módu "veřejnost" a pro příště hrajou ve statistikách za sebe (pod svým nickem) a za nižší cenu. Tak budu se těšit zas příště! (Co třeba po PragoFFestu?)

Výsledky her:

1. hra (Team DeathMatch - dva týmy po čtyřech a jeden v pěti)
[Obrázek: XVB1ZyV.jpg]
2. hra (Agenti v Aztec aréně - 8 hráčů, z toho 2 agenti)
[Obrázek: VA8bw9s.jpg]
3.hra (Zombies - 17 hráčů)
[Obrázek: a6wRvHA.jpg]



RE: Občasné hromadné LG v Praze - Fang - 09.02.2017

Únorová LG

Kdy: sobota 18.2.2017
Kde: LazerFun Praha
V kolik: sraz od 18:30 přímo v zázemí arény, doporučuju tam být alespoň 10 minut před začátkem první hry tzn. 18:50.
Arény: 19:00 Aztec ; 19:20 a 19:40 Labyrint
Počet zamluvených míst: 8, v Labyrintu může být až 16 hráčů v Aztecu je max 8 hráčů.
Co potom: Posezení v hospodě, předně uvažuju o Kolčavce nebo vzdálenější Pintě. Pokud by měl někdo nějaký další návrhy tak sem s nimi.


RE: Občasné hromadné LG v Praze - Jamis - 09.02.2017

Count me in Pinkiesmile


RE: Občasné hromadné LG v Praze - Melgarh - 09.02.2017

Predbezne asi ano, jeste uvidim jak to je s narozkama pristi vikend


RE: Občasné hromadné LG v Praze - Blue Storm - 09.02.2017

Sobota? Hurá. Jdu do toho Pinkiesmile


RE: Občasné hromadné LG v Praze - Dbleki - 09.02.2017

Nejspíše se s Dexem přidáme Twilightsmile


RE: Občasné hromadné LG v Praze - pipa943 - 09.02.2017

Count me in