Bronies.cz
Občasné hromadné LG v Praze - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR)
+--- Téma: Občasné hromadné LG v Praze (/Vlakno-Obcasne-hromadne-LG-v-Praze)



RE: Občasné hromadné LG v Praze - Jamis - 26.02.2017

LG jsem si rozhodně užil Pinkiesmile stálo to za to, i když ty mezihospodové přesuny za jídlem byly divočejší, než se patrně očekávalo Rainbowlaugh nevadí. Příště už budeme vědět kam a taky víme, že U Švejka stačí vyložit na stůl plyšovou Libuši a obsluha ví, kdo přišel Raritywink

Díky i za after-party u nás doma. Myslím, že nápad "vysvětlíme hviezdosovi některá fandomová meme" krásně ukázal, kolik takových věcí jsme za ty roky společných zážitků nastřádali Twilightsmile třeba vysvětlit Honzdirovu přezdívku znamenalo vysvětlit ještě dalších pár věcí...

Díky Fangovi za organizaci a zase příště!

PS: přikládám i výsledkové listiny ze všech tří her:
[Obrázek: 1UblIi4.jpg]
[Obrázek: BzWu7Fl.jpg]
[Obrázek: BuMfsiz.jpg]



RE: Občasné hromadné LG v Praze - Blue Storm - 26.02.2017

Pár fotek z LG Pinkiesmile
[Obrázek: DSC02036.jpg?ver=2]

[Obrázek: DSC02037.jpg?ver=2]

[Obrázek: DSC02039.jpg?ver=2]




RE: Občasné hromadné LG v Praze - Fang - 01.10.2017

Hola, zítra tj. v pondělí 2.10.2017 od 18h do 19h se bude konat taková nenadálá LG. Jsou booknuty 3 hry po sobě jako vždycky v LazerFun na Českomoravské pro 8 hráčů. Sraz zhruba ve 3/4 na šest přímo v aréně.

PS: Poctí nás návštěva ze zahraničí


RE: Občasné hromadné LG v Praze - Jamis - 01.10.2017

Dorazím Pinkiesmile

Odesláno z mého D6503 pomocí Tapatalk


RE: Občasné hromadné LG v Praze - Jamis - 02.10.2017

Po čtyřech kolech hry sedíme U Švejka Pinkiesmile kdo chce, nechť se staví!

Odesláno z mého D6503 pomocí Tapatalk


RE: Občasné hromadné LG v Praze - Fang - 02.10.2017

Díky všem za fajn hry!
   
   
   
Also: [spoiler: Half-Life 3 confirmed]
   



RE: Občasné hromadné LG v Praze - Hwězda - 03.10.2017

"Obětní beránek: Jamis"

tak toto mě dostalo do kolen Rainbowlaugh


RE: Občasné hromadné LG v Praze - Jamis - 03.10.2017

Tak hrál jsem na pohodu a pro zábavu Twilightsmile v tu chvíli si dovolím i různé blbiny, kde mě častěji někdo sejme, ale zas se u toho víc bavím. Myslím, že je to docela fajn způsob, jak si dát ve hře mírný hendikep, protože se někde navrch žebříčku objevuju při hře s bronies moc často.

Interní info (od majitele arény, ze včerejška): kdo má v LazerFun members kartu (imho je vás spousta - byli jsme tam mockrát), tak bude brzy LazerFun members night tzn. budem za menší poplatek pařit jednu LG hru za druhou po celou půlku noci Twilightsmile


RE: Občasné hromadné LG v Praze - Iluzon - 03.10.2017

Na members night už jsem jednou byl a je to moc fajn, s přestávkama na pokec se to celou noc dá v pohodě. Doporučuju!


RE: Občasné hromadné LG v Praze - Melgarh - 03.10.2017

(03.10.2017, 14:25)Jamis Napsal(a): Tak hrál jsem na pohodu a pro zábavu Twilightsmile v tu chvíli si dovolím i různé blbiny, kde mě častěji někdo sejme, ale zas se u toho víc bavím. Myslím, že je to docela fajn způsob, jak si dát ve hře mírný hendikep, protože se někde navrch žebříčku objevuju při hře s bronies moc často.

Interní info (od majitele arény, ze včerejška): kdo má v LazerFun members kartu (imho je vás spousta - byli jsme tam mockrát), tak bude brzy LazerFun members night tzn. budem za menší poplatek pařit jednu LG hru za druhou po celou půlku noci Twilightsmile

Nahodou netusis jak to je s tema kartickama? Myslim ze minule jsme je dostali/Nedostali ale neco na nich nefungovalo ci tak, uz si nepamatuju?