Bronies.cz
Občasné hromadné LG v Praze - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR)
+--- Téma: Občasné hromadné LG v Praze (/Vlakno-Obcasne-hromadne-LG-v-Praze)



RE: Občasné hromadné LG v Praze - Fang - 03.10.2017

Pokud máš tu "vizitku" s všema oštěmplovanejma místama tak stačí zajít na recepci a nechat si udělat member kartu. Včera si to takhle udělal David2X, když tam byl naposledy tak jim nešla čtečka karet.


RE: Občasné hromadné LG v Praze - Jamis - 03.10.2017

Minule myslím ty plastové karty neměli, nebo měli rozbitý systém na jejich vydávání. Jak to je teď jsem se neptal. Ale dá se to snadno zjistit - na Facebooku reagujou rychle, případně maj na webu e-mail a telefon.


RE: Občasné hromadné LG v Praze - Blue Storm - 03.10.2017

Před šestou hodinou večerní, jsme se setkali se čtyřma broníkama z Francie, kteří tu jsou na pár dní, obdivovat krásy Prahy.
Po chvilce seznamování u první rundy piv (a kofoly taky), jsme si na sebe vzali vesty se zbraní a naše první hra byla v labyrintu na dva týmy. Do hry se zapojili i dva nobrony lidé, takže deset členů bylo tak akorát. Pinkiesmile
Lehce temnější prostor s neznalostí terénu si pak vyžádalo první celkem hlasitou ránu, to když si jeden francouzský poník dal plnou rychlostí seznamku s překližkovou stěnou, která pak po zbytek hry byla v poněkud pochroumaném stavu. Je vidět, že poník něco vydrží Rainbowlaugh

Druhá hra se hrála v menší Aztec areně, kde jsme si dali mód Agent. Musím napsat, že se mi tento mód zamlouvá čím dál tím víc. Zvláště, když se vám přepne vesta do červené a musíte se prostřílet do bezpečí skrz hordu nepřátel. Pinkiehappy

Do třetí hry jsme si vzali další 4 lidi a opět v labyrintu jsme dali tentokrát zombie mód. V tolika lidech jsem si tam chvílemi připadal jak v Left for Death. Všude samí cookies.. ehm zombies! Pinkiehappy

Kluci pak ještě dali čtvrtou hru a pak jsme se přesunuli do jedné typicky české hospody, kde si francouzští bronies dali česká jídla. Kachna nebo guláš a do toho pivo to prostě jistily. Pinkiesmile
Mezitím přišel Latták a bylo pěkné, vidět jednoho naprosto užaslého francouzkého broníka, který pak poznal, že to je ten, kdo na CZQ 2017 požádal svoji přítelkyni o ruku. Twilightblush
Jedlo se, pilo se, povídalo až do půl jedenácté, kdy jsme se rozloučili s návštěvou a nechali je, aby si užili krásy naší země. Pinkiesmile

[Obrázek: 1.jpg?ver=2]

[Obrázek: 2.jpg?ver=2]


RE: Občasné hromadné LG v Praze - Fang - 12.10.2017

20tého října se chystá LG night, chystáte se někdo?


RE: Občasné hromadné LG v Praze - Iluzon - 12.10.2017

Já nejspíš jo Pinkiesmile


RE: Občasné hromadné LG v Praze - Jamis - 12.10.2017

Určitě půjdu Twilightsmile

Jen pro představu, o co jde: všichni se slezou na posezení u arény (kofola, pivo, pizza... atd. samozřejmě k dispozici) a pak se hraje celou noc, nebo spíš kdo co vydrží. Vzhledem k ceně je to skvělá příležitost si zahrát vícekrát po sobě.

Cena za celou noc hraní lasergame
members 299 Kč
ostatní 399 Kč

Začátek 22:00
Do půlnoci "organizované" hraní
Od půlnoci do 6:00 volné hraní
Welcome drink
Drink pro vítěze

Počet míst je omezen, je nutná rezervace míst a platba předem - zatím byli informování všichni držitelé Members karty (pokud vím, má jí docela hodně z nás), ale hraní je samozřejmě pro všechny, kteří přijdou a zaplatí. Pokud se pamatuju, tak jsme na rozdíl od běžných her platili za celou noc hned při vstupu (což dává smysl).

@Iluzon: bajonet nech tentokrát doma Raritywink


RE: Občasné hromadné LG v Praze - sirMichael - 12.10.2017

Asi se také přidám.


Občasné hromadné LG v Praze - light - 20.10.2017

Um, jde se dneska?

Odesláno z Bannana Phone


RE: Občasné hromadné LG v Praze - Fang - 20.10.2017

Já a Jamis ano.


Občasné hromadné LG v Praze - light - 20.10.2017

Doplazím se. Někde sraz předtím?

Odesláno z Bannana Phone