Bronies.cz
Občasné hromadné LG v Praze - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR)
+--- Téma: Občasné hromadné LG v Praze (/Vlakno-Obcasne-hromadne-LG-v-Praze)



RE: Pravidelné lasergame - Praha - Jamis - 19.02.2013

Froldashy a navíc? Hm.... Pinkiesmile co myslíš? Pokud si vzpomínám, tak se ještě nikdy nestalo, aby na nějakém brony srazu byl kdokoliv navíc a v tomhle ohledu rozhodně nevypadáš, že by ses nějak vymykal Rainbowlaugh přijď, bude zábava Ajsmug


RE: Pravidelné lasergame - Praha - DaveL - 20.02.2013

Anyway, já bohužel (bohudík?) nebudu; i když do prahy jedu na jiný sraz v pátek ale neměl bych kde zvostat (jede tam i mladá) do sobotního večera..
jestližeee....


RE: Pravidelné lasergame - Praha - Scavender - 20.02.2013

Tááákže.....pojedem nebo ne, případně v kolik a kam ?


RE: Pravidelné lasergame - Praha - Frolda - 21.02.2013

Navíc jsem myslel kvůli počtu lidí do týmů Rainbowlaugh Tak, pravděpodobně přijdu. Na ten datum si zatím nic domlouvat nebudu a budu se těšit. Jen mi někdo poraďte, co všechno si mám vzít (vyjma toho, co je psáno v prvním příspěvku, někde tu bylo upozornění na barvu trika atd.). Na Lasergame jsem ještě nebyl a brát si všechny věci co jsem bral na Airsoft tak mě vyhoděj Rainbowlaugh

Jen poznámka - na soft jsem si bral i polívku v termosce, protože jsem byl línej si jí ohřívat na lihovým vařiči, tak jsem si jí už přinesl hotovou Rainbowlaugh Proto jsem to sem psal jako žert


RE: Pravidelné lasergame - Praha - Melgarh - 21.02.2013

V zakladu potrebujes 1x Clovek, 1x obleceni (pokud mozno co nejtmavsi, jinak budes svetelkovat jak viiiila.. Pinkiehappy ) a pokud se bude hrat opravdu aktivne, tak 1x nahradni triko+neco na utreni potu.

A samozrejme nejake bits, mam dojem ze i na miste se da v poho koupit voda za rozumnou cenu Twilightsmile


RE: Pravidelné lasergame - Praha - Frolda - 21.02.2013

Tmavé oblečení mám, člověka také někde seženu, ale ty bits Rainbowlaugh Musím vybrat z Bitomatu Rainbowlaugh


RE: Pravidelné lasergame - Praha - Corwin - 21.02.2013

Takže závěrečné info před akcí!

Budeme hrát v této aréně: LaserFun Praha

Je to hned u metra Českomoravská (žlutá trasa, kousek od centra). Kapacita arény je 16 lidí, máme rezervované místo pro tři hry dohromady. A docela pěknou cenu Ajsmug

Datum: 23.2.2013
Sraz: Vestibul metra Českomoravská. Stanice má jen jeden východ, sejdeme se tedy nahoře nad schody.
Čas srazu: 14.30 - dostatek času pro každého i na bloudění Ajsmug
Rezervace: od 15:00 do 16:00 - čas na tři hry. Hry jsou samozřejmě dobrovolné, maximální kapacita je 16 lidí - a to už je super masakr.
Cena: máme domluvenou akci - jedna hra nás bude stát 1350 pokud v ní bude minimálně deset dospělých lidí. Což je 84 korun na člověka při počtu lidí 16 ve hře. Deset dospěláků dáme v pohodě Ajsmug
Kontakt: 723 792 082 - telefon přímo na mne.

Afterparty: máme několik možností - Tečka, Skanzen, jiná hospoda/restaurace v Praze, nebo můžeme jet na Strahov a zabít se na DDR Rainbowlaugh Místnost už máme rezervovanou, finálně se domluvíme po skončení střílení. Na místě bohužel nejsou sprchy, ale na Strahově jsou - můžeme se jít rovnou osprchovat, navečeřet se na Osmičce a pak si zaskákat Pinkiesmile

Co sebou: Peníze - dle množství her a pití/jídla. Budete mít žízeň, takže se stovkou si nevystačíte, minimálně dvě si vemte (jedna hra + pití a něco k zakousnutí). Oblečení - dorazíme tam o chvilku dřív, bude čas na převlečení. Doporučuji lehké triko a kalhoty. Tmavá barva, rozhodně ne teplákovina a podobně - bude vám vedro. I těch pár minut vás rychle odrovná. Nějaký menší ručník se vám také bude hodit - minimálně na otření potu. Pokud chcete tak nějakou svačinu & pití - jen to prosím nekonzumujte v prostorách akce, není to zdvořilé.


Pokud by se nám tam líbilo, bude možné uspořádat velký turnaj - kde budeme mít vlastní custom jména vest (a ve statistikách), bude se nám počítat celkové skóre etc Pinkiesmile Do toho bych také klidně šel, mohla by s tím být slušná sranda Rainbowlaugh


RE: Pravidelné lasergame - Praha - Frolda - 21.02.2013

Tak se mnou tedy můžete najisto počítat jak na hru tak i na afterparty, na které budu tak do půl osmý-osmi (pokud se odejde dřív, není problém, později mi už nejedou autobusy) a jsem i pro personální challenge (alias turnaj) a raději bych na DDRka, protože pro mě jako nepražáka jsou běžně nedostupné.


RE: Pravidelné lasergame - Praha - BlackShield - 21.02.2013

Tak moje rozhodování bude asi dost spontánní v sobotu ráno. Na to, že jedna hra trvá dvanáct minut mi to přijde strašně drahý (jo, jsem zhejčkanej z airsoftu, kde jsem schopnej těch dvanáct minut proležet v keříku Trollestia )

Ale jestli přijdu, tak určitě budu chtít pojmenovat vesty a dělat statistiky, abych se mohl vytahovat! Flutterryay


RE: Pravidelné lasergame - Praha - Sareth - 21.02.2013

OK Twilightsmile přijedu