Bronies.cz
World of Warcraft - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: PC a konzolové hry (https://bronies.cz/Forum-PC-a-konzolove-hry)
+--- Téma: World of Warcraft (/Vlakno-World-of-Warcraft)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: World of Warcraft - vangy - 13.01.2013

Napr. Pomenovať bossa Discord ? Rainbowlaugh


RE: World of Warcraft - DaveL - 13.01.2013

(13.01.2013, 16:19)icefox Napsal(a): MoP je best Rainbowlaugh aspoň mě baví nejvíc... je tam dost věcí co mi nesedí, ale zvyknu si změna je život Pinkiesmile
Alliance nebo horda... popravdě mi je jedno koho mlátim Rainbowlaugh frakce záleží na servru, nebudu hrát na drak'thulu za alianci když chci v klidu expit atd.

Jinak Burning Blade - icefoox, raksaksatras(chudinka ještě neni 90)

mě jde jen o to kdo by chodil se mnou a pár mými přáteli nějaké ty dungy/staré raidy apod. s pomocí crossrealm invite...

(13.01.2013, 16:10)vangy Napsal(a): Ofik je nanič(MoP) a takisto aj aliancia Derpytongue2
řiká někdo kdo zná demoverzi Cataclysm WoW známé taky jako Free server...

(13.01.2013, 16:45)vangy Napsal(a): Napr. Pomenovať bossa Discord ? Rainbowlaugh
Discord má ve WoW spoustu itemů Rainbowlaugh

Jinak já mám osazenstvo Mane6 ve svém repertoáru taky Pinkiesmile
http://eu.battle.net/wow/en/character/eonar/Twillsparkle/simple
http://eu.battle.net/wow/en/character/eonar/Derpyhooves/simple
Rainbowlaugh


RE: World of Warcraft - vangy - 13.01.2013

Ofik je nadlho,komu sa s tym chces babrat ? Rainbowlaugh hral som na offiku ked bol este wotlk

Zeby easter egg ? Rainbowlaugh
http://www.wowhead.com/quest=25308/seeds-of-discord Rainbowlaugh


RE: World of Warcraft - Bouri - 13.01.2013

Mně na ofiku vadí jen to, že si "platíš za závislost", toho se držím a neustoupím i když je to tam krásně funkční... Cataclysm ani MoP sem neokusil a ani mě to netrápí... Asi to bude tím, že pomalu dělám titul "The Insane". Ajbemused


RE: World of Warcraft - Oggy123 - 13.01.2013

Tu máte môj životopis o WoW Rainbowlaugh

WoW hraju asi hmm 3 roky.. Najprv som hrala TBC a tam som expila huntra elfku talenty - nepamatám si meno ale viem že to boli talenty na peta
- časom sa server na ktorom som hrávala dostal na WOTLK no než sa dostal na WOTLK som expila druida balance a ako sa server dostal na WOTLK tak som vyexpila druida na 80..
Momentálne ten hunter ešte stále neni 80lvl ale je 72 Rainbowlaugh Už tam moc nehrávam (keby niekto chcel vedieť server sa volal Narnias a ešte stále funguje aj keď nie na úrovni ako predtým)
Ten server bol fajn ked bol na TBC každý tam expil a veľa ľudí tam hralo no časom si začaly ľudia kupovať postavy a už nikto neexpil myslela som si že to už horšie byť nemôže no môže.. Keď sa tam dnes pripojím tak jediné čo sa tam chodi je WG aj keď ani to už veľmi nie a BG sa tam už nechodí vôbec Rainbowlaugh
________________________________________________________________________________________
Dlho som čakala než vynde Cataclysm a aj som sa dočkala tak som začala hrávať na nejakých serveroch no žiadny nebol dobrý.. pár dní po tom čo vyšiel Cataslysm dostal brat (ani neviem ako) prístuo na týždeň na offik a tam som expila trolla druida a to bolo úžasné.. Všetko išlo normálne úplne nové Q a všetko ale to je jedno..

Shrnutie: Momentálne hrám na TBC kde som za 3 dni vyexpila druida taurenku balance (ale budem si zbierať EQ na resto) na 70LvL..




RE: World of Warcraft - vangy - 13.01.2013

pošli mi názov serveru na TBC do správy pls Derpytongue2


RE: World of Warcraft - DaveL - 13.01.2013

(13.01.2013, 21:43)Bouri Napsal(a): Mně na ofiku vadí jen to, že si "platíš za závislost", toho se držím a neustoupím i když je to tam krásně funkční... Cataclysm ani MoP sem neokusil a ani mě to netrápí... Asi to bude tím, že pomalu dělám titul "The Insane". Ajbemused

to jsou výmluvy..
To jako když máš permici do fitka, taky do něj lezeš denně a jsi tam pořád?


RE: World of Warcraft - Bouri - 14.01.2013

Byl jsem ve vedení jednoho serveru, takže jsem měl přehled o těhle věcech a základem bylo - nezpoplatňovat hraní samotné (placená registrace na účet na herním serveru (třeba kombinace WoW, CS, CoD serveru...) nebo VIP příspěvky byly metody na úspěšné obejití pravidel Blizzardu). Jakmile se zpoplatňovalo hraní (registrace na účet do WoWu ať už jednorázově nebo měsíční paušál), šel po tobě Blizzard.
Další věci byly, aby nebylo provozování serveru finančně moc výnosné (nezveřejňovat výdělky, Blizzard na to má lidi...), zbytečně nedráždit Blizzard atd.

Co se týče serveru, kde jsem působil, tak se uctívaly tyhle nepsaný pravidla a přežili jsme do doby, než začali hráči postupně odcházet (pak nastalo sloučení, které jak jsme pak zjistili, nebylo tak výhodné Ajbemused) a za tu dobu jsem zažil X serverů, které se třeba pochlubily výdělkem (a ne malým) a za pár dnů dostali dopis, aby server uzavřeli a zaplatili nějaký nemalý penále, jinak to půjde přes soud (kde by neuspěli).


RE: World of Warcraft - turboviking - 14.01.2013

A hele World of Warcraft - MMORPG s grafikou takovou že ji rozjede každý, ovšem takovou pohádkovou že i tolik lidí chytne a tomu všemu dominuje perfektní gameplay. Vanillu jsem nezažil, hrál jsem od TBC po Cata (um, po freečkách Rainbowlaugh ovšem vybíral jsem vždy pouze takové ty lepší) TBC bylo nejlepší, taktizování v PVE i v low lvl dungeonech, nejkrásnější equip, nejlepší PVE. WOTLK - oproti TBC menší zjednodušení hry, PVE dobré ovšem proti TBC trochu horší, možnost logování do PVP pomocí tabulky mě potěšila, protože snad jediná věc co mě na TBC štvala bylo to věčné pvp logování přes battle mastery, equip - hnus, hnus, hnus Rainbowlaugh . Cataclysm - No to snad nemá ani cenu rozepisovat, low lvl dungeony si některé classy solovaly, třeba takový hybridi: shama, druid, ale i priest když mu moby nebyli schopni prorazit bublu za celou dobu jejího trvání Rainbowlaugh . Pandaria - zde jsem se rozhodl koupit si origo a nějakou dobu jsem hrál na offi, udělal jsem lvl 80 něco s retri paladinem ovšem to už jsem zažíval strašný stereotyp, nudil jsem se Flutterryay . A né, nebylo to tím že jsem hrál class který má rotaci 5 čudlů a dalších 5 používá jen raz za 5minut. Pandaria je proti Cata trochu normálnější ale i tak low lvl pve člověk prakticky nemá šanci zemřít, taktika žádná - monk tank nabere 10-15 mobek naráz a není žádný problém je udmgovat a tanka uhealovat. Zkončil mi free time a přestal jsem wow hrát - definitivně a už nikdy to hrát nehodlám - no maximálně kdybych neměl co hrát našel bych si nějaký TBC free server. TBC bylo nejlepší a zůstává nepřekonáno.


RE: World of Warcraft - icefox - 14.01.2013

Teda nejsem vůbec přes PVE, ale RDFka v MoP jsou podle mě těžší a zábavnější jak ve wotlk, kde jsem si ty normal dungy soloval s arcane mágem (neřikám, že jsem je prolezl celý přeci jen arcane...mágFacehoof) teď bych byl rád kdybych s arcanem mohl solovat daily Q Rainbowlaugh

To tady neni žádnej čistej pvpčkař? O wotlk můžu básnit Rainbowlaugh