Bronies.cz
Epizoda 13: Magical Mystery Cure - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Friendship is Magic (https://bronies.cz/Forum-Friendship-is-Magic)
+---- Fórum: S3 (https://bronies.cz/Forum-S3)
+---- Téma: Epizoda 13: Magical Mystery Cure (/Vlakno-Epizoda-13-Magical-Mystery-Cure)



RE: Epizoda 13: Magical Mystery Cure - Machalin - 16.02.2013

Ja si myslím, že po téhle epizodě ztratí aji ty prachy.


RE: Epizoda 13: Magical Mystery Cure - Strašpytel - 16.02.2013

Epizoda byla epická, snad víc než jsem čekal, ale přišlo mi, že moc krátká. Na tento den jsem se opravdu těšil a stálo to za to Twilightsmile Jen by mě mrzelo, kdyby musela Twilight opustit svoje kamarádky, což si ale myslím, že se nestane, jelikož jsou jednak elementy harmonie a bez nich nedokáže dělat žádná větší kouzla a zadruhé proto, že by se to pak už nemohlo jmenovat Friendship is Magic, jelikož by bylo to původní přátelství ztracené. Doufejme, že Twi bude bydlet dále se svými kamarádkami v Ponyvillu a že epizody v S4 budou stejně epické jako ty v S3 Pinkiesmile


RE: Epizoda 13: Magical Mystery Cure - Johnn195 - 16.02.2013

Z osobního hlediska budu Twilight jako alicorna ignorovat, možná pak změním názor, záleží jak bude vypadat S4, ale to je zatím daleko. Zajímá mě co to asi udělá s fan tvorbou, strašně rád bych chtěl aspoň tady vidět Twilight dál jako unicorna


RE: Epizoda 13: Magical Mystery Cure - Survivor - 16.02.2013

Je to..nespravodlivé voči Applejack,Dashie,Pinkie,Fluttershy a hlavne voči Rarity.. doteraz to bolo 2:2:2..


RE: Epizoda 13: Magical Mystery Cure - Discordian - 16.02.2013

Ale je fajn, že celá Equestrie je vlastně Matrix a Twilight se defacto dostala téměř na úroveň Architekta, když zjistila jak prolomit a přepisovat kód.



Hmmm... tak mě napadá. Sice nevíme o časové linii toho světa skoro nic, ale dejme tomu že Starswirl to kouzlo psal, když už byly elementy v držení Luny a Celestie... tím chci říct. Nemá náhodou celou tu dobu Luna CM Celestie a Celestie CM Luny?

To pak ale znamená, že ta nespokojená sestra, kterou děsně prudilo, že má jen noc, kdy se nic neděje, byla Celestia.


RE: Epizoda 13: Magical Mystery Cure - LikiOne - 16.02.2013

tomu říkám otázka vhodná k zamyšlení Pinkiesmile


RE: Epizoda 13: Magical Mystery Cure - Millfox - 16.02.2013

Takze aby som zhodnotil niektore casti dnesnej epizody.

Trollestia Celestia poslala TS spell o ktorom vedela, ze je nedokonceny a potencialne nebezpecny, cim vlastne ona zapricinila rozhadzanie cutiemarkov a donutila Twi aby to riesila. Luna v tejto ep nemala ziadnu podstatnu ulohu a to, ze tam (vraj) bola aj Canace viem len podla toho, ze som sa o tom docital na zahranicnom fore.
[Obrázek: P1070528.JPG]

Co sa tyka momentalneho stavu mane six... Aj napriek tomu ako nas ubezpecuju o tom, ako sa nic nemeni nevidim jediny sposob ako by mohla byt zachovana rovnovaha v mane 6 bez toho aby bud uplne ignorovali tuto udalost, alebo sa spravali uplne neprirodzene.
[Obrázek: P1070529.JPG]

To su veci, ktore mi zatial najviac rezonuju v mysli. Uvidime Neskor ma mozno napadne este nieco dalsie.

BTW co sa tyka mojho zalozneho planu.
[Obrázek: P1070532.JPG]
Nemam vobec sajnu, kde sa podela znacna cast tej vodky. AJ lie



RE: Epizoda 13: Magical Mystery Cure - Hotsteppa - 16.02.2013

Mohol si sa ozvať, Millfox, samému sa nedobre pije Rainbowlaugh A Trollestia hádam ani ďalší komentár nepotrebuje.


RE: Epizoda 13: Magical Mystery Cure - MBite - 16.02.2013

Môj názor je že epizóda bola urýchlená, tých 20 minút ubehlo ako voda.

Ale veľmi sa mi páčili 3 pesničky (to čo spievala twilight keď si uvedomila že nedokáže to napraviť (neviem aký to má názov), true true friend, a potom ten chorál nakonci keď v tej hale kráčala a za ňou sprievod (epic)), takže nemám až tak zlé pocity. Twilightsmile
Stále som ale proti alicornizácie. Twilightangry2

Zo všetkých 3 finálnych epizód, je tesne na poslednom. Na prvé miesto, wedding epizódu, to ale nemá.

Nuž teraz sa idem zmraziť, uvidíme sa na jeseň. Rainbowwild


RE: Epizoda 13: Magical Mystery Cure - Drakasin - 16.02.2013

Jediná věc, kterou k téhle epizodě můžu říct, je:

Ne.