Bronies.cz
Epizoda 13: Magical Mystery Cure - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Friendship is Magic (https://bronies.cz/Forum-Friendship-is-Magic)
+---- Fórum: S3 (https://bronies.cz/Forum-S3)
+---- Téma: Epizoda 13: Magical Mystery Cure (/Vlakno-Epizoda-13-Magical-Mystery-Cure)



RE: Epizoda 13: Magical Mystery Cure - niemand - 16.02.2013

Viděl jsem, to se nedalo přehlédnout a už to psal i Zoidy Rainbowlaugh


RE: Epizoda 13: Magical Mystery Cure - Geeshta - 16.02.2013

Jo a Pinkiiny gagy byly tu epizodu taky vytáhly Pinkiehappy


RE: Epizoda 13: Magical Mystery Cure - Faiko - 16.02.2013

Derpy,Derpy everywhere
[Obrázek: hEE4DA90B]


RE: Epizoda 13: Magical Mystery Cure - Greytail - 16.02.2013

Příliš rychle odvyprávěný děj, který ,,největší událost v dějinách Equestrie" mění v něco, co mě ani nijak nezasáhlo. Když to srovnám s Canterlot Wedding, tak docela slabota. Tady bylo vidět, že by byl potřeba dvojdíl - a o dost méně písniček. Co mě ovšem potěšilo, tak rozhodně zpívající Celestie Twilightsmile
Čili verdikt: V souboji s předchozími koncovými epizodami (Best Night Ever a Canterlot Wedding) tahle epizoda získala jasné K.O. A i v rámci normálních epizod by šlo o podprůměr. Čekal jsem o dost víc Ajbemused


RE: Epizoda 13: Magical Mystery Cure - Ferraripony - 17.02.2013

pro mě tuto epizodu zvedají hlavně písničky a derpy, plus se tam občas mihlo něco co mě pobavilo, jinak se tam defakto vůbec nic nedělo a než se člověk rozkoukal byl konec. co se týče twilicorna, ten mi nijak zásadně nevadil už před epizodou a nevadí mi ani ted, avšak je otázka co s ní udělají dál

a jak to tady porovnáváte s ostatními final epizodami, tak pro mě je tohle pořád mnohem lepší než best night ever, kterou mi navždy zkazil český dabing a ani rewatch v AJ to nezachránil


RE: Epizoda 13: Magical Mystery Cure - bedikk - 17.02.2013

Todle rozhodně chtělo dvojdíl - dobrá zápletka se záměnou a navrch hezký vývoj ústřední postavy. Uteklo to jak voda, mohlo se z toho vytřískat víc, na závěr druhé řady to nemá, ale i tak fajn. Mám z Twilight radost a těším se na čtvrtou řadu Pinkiesmile


RE: Epizoda 13: Magical Mystery Cure - Flippy - 17.02.2013

(16.02.2013, 22:57)niemand Napsal(a): ZoidySVK: když jsem koukal na ten obrázek, tak se mi něco nezdálo a pak mi to došlo:

Oh my god, double Minuette Rainbowderp
[Obrázek: 1361048190-Untitled.png]
Rainbowlaugh

Ehm Rainbowlaugh
[Obrázek: colgate.png]

Jinak epizódu jsem zatím neviděl, ale ani myšlenka na Twi jako alicorna se mi nelíbí, ne že bych jí to nepřál, ale už není hezká jako bývala Fluttercry


RE: Epizoda 13: Magical Mystery Cure - Sissi - 17.02.2013

Vůbec jsem nečekala tak rychle odvyprávěný díl, ale zato mě potěšilo, že tam bylo spoustu písniček, hlavně teda Celestia... Chtělo by to dát do toho méňe!


RE: Epizoda 13: Magical Mystery Cure - Geeshta - 17.02.2013

(17.02.2013, 00:25)Kuchař Flippy Napsal(a):
(16.02.2013, 22:57)niemand Napsal(a): ZoidySVK: když jsem koukal na ten obrázek, tak se mi něco nezdálo a pak mi to došlo:

Oh my god, double Minuette Rainbowderp
[Obrázek: 1361048190-Untitled.png]
Rainbowlaugh

Ehm Rainbowlaugh
[Obrázek: colgate.png]

To je jednoduchý, jedna je Colgate, druhá Minuette


RE: Epizoda 13: Magical Mystery Cure - Mesu - 17.02.2013

Takže muzikálový díl - bylo to absolutně nádherné jenom vážně škoda, že z toho nebyl dvojdíl bylo by to možná ještě nádhernější - nejlepší epizoda ze třetí série. Co k tomu říct - málem jsem se rozbrečela když Celestia začala zpívat - Celestia má konečně svou písničku jééééj Heart Je mi jasné, že jsem až hnusně pozitivní, ale dneska jsem slavila neteřiny narozeniny a vypila jsem hodně sangrie, takže nemám ani náladu na tom hledat vady Pinkiehappy Teda jedna jediná mě praštila do očí - Candance měla zezačátku svůj slavnostní účes, ale když se objevil Shining Armor, tak měla zase normální hřívu Twilightblush No nic jsem prostě dojatá a jdu to zhlédnout ještě jednou! Raritywink