Bronies.cz
Hypnotické nahrávky - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Audio (https://bronies.cz/Forum-Audio)
+--- Téma: Hypnotické nahrávky (/Vlakno-Hypnoticke-nahravky)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: Hypnotické nahrávky - Rivel Arosis - 31.03.2013

Jsem rád, že to tu pořád žije a že to ve většině případech alespoň trochu funguje.

Sebehypnóza, se kterou vám tyto nahrávky pomáhají, se jako všechno ostatní musí naučit. Někdo k tomu má lepší vlohy a někdo ne. Nicméně věřím, že s dostatečným úsilím toho dosáhne každý. Proto se nevzdávejte při prvních neúspěších a zkoušejte to znovu a znovu. Jde totiž jen o to přesvědčit svou mysl, že je to přesně tak, jak se vám hlas v nahrávkách snaží říct. Samy nahrávky to nikdy nedokáží, to zvládnete jen a jen vy samotní.

A proto přeji těm úspěšným a hlavně zatím neúspěšným hodně štěstí v další snaze.


RE: Hypnotické nahrávky - Fahu - 01.04.2013

Skúsil som to včera večer. Naprvýkrát sa mi toho veľa nepodarilo, akurát som sa pekne zrelaxoval a cítil som brnenie v rôznych častiach tela. Budem skúšať ďalej, rád robím experimenty so svojím mozgom Pinkiecrazy.


RE: Hypnotické nahrávky - BozkovCZE - 01.04.2013

(01.04.2013, 16:36)Fahu Napsal(a): Skúsil som to včera večer. Naprvýkrát sa mi toho veľa nepodarilo, akurát som sa pekne zrelaxoval a cítil som brnenie v rôznych častiach tela. Budem skúšať ďalej, rád robím experimenty so svojím mozgom Pinkiecrazy.

Také jsem cítil brnění.


RE: Hypnotické nahrávky - Purple - 01.04.2013

tak včera kolem 21:00 kde bylo konečně ticho(i ze strany mého bratra) tak jsem si pustila nahrávku Twi.Samo-že přes sluchátka..
Nejprv jsem poslouchala jak ten hlas "žvaní" z počátku mě to nebavilo,ale hudba bylo taková..nevím jak to napsat hypnotická? Zvláštně na mě působila.Ikdyž to nebylo tak snadné,pořád jsem registrovala můj dech,tlukot srdce..Po nějaké době jsem se začala uvolňovat a poslouchala už jen ten hlas.Nevnímala jsem nic kromě toho hlasu a hudby v pozadí. Chvilku jako bych úplně přestala myslet a byla sama v sobě,jako uvnitř hlavy.Docela mě to pak vyděsilo.Začala jsem cítit přes ruce a nohy..jako by do mě šla elektrika,ale bylo to takové..relaxační.
Jakmile začal vykládat o mě,že jsem fialový poník s bla bla... jsem se nachvilku,ale bohužel jen nachvilku vžila do Twilight.Byl to zvláštní zážitek a dnes to zkusím s Vinyl a snad budou lepší výsledky.
Ale ten kdo to nevyzkoušel ať vyzkouší je to SUPER?(sorry nic motivačního mě nenapadá xD)a když nic,tak aspoň u toho relaxujete a pročistíte si hlavu od toho všeho "haraburdí" Ajsmug


Re: Hypnotické nahrávky - czAdamV - 08.04.2013

Tak jsem opět zkusil pony ears a opět nic. Ale ke konci jsem se přeci jen dostával do takového zvláštního stavu - pořád jsem byl při větdomí, ale hlas vypravěče (či jak ho nazvat) byl slyšet jakoby z dálky. Příště si na přehrávači nastavím smyčku a poslechnu si to dvakrát, uvidíme, co to udělá.


RE: Hypnotické nahrávky - wormsik - 08.04.2013

Možná sem jinej ale když sem to poslouchal dostal sem z toho zvuku v pozadí strašnou bolest hlavy nevíte čim to je ? Fluttershysad


RE: Hypnotické nahrávky - oldking - 08.04.2013

když sem poslouchal Pinkie Pie tak sem málem umřel smíchy a ani nevim proč stalo se to taky nekomu?
(já udělam takovej malej test nenávidim hořkou čokoládu a jestli jí snim tak my to neco udělalo se zbytkem mozku)

A pří poslouchání RD se my podařilo usnout na topený takže mam přismažení vlasi (moc díky za varováný)


RE: Hypnotické nahrávky - wormsik - 08.04.2013

(08.04.2013, 16:44)oldking Napsal(a): když sem poslouchal Pinkie Pie tak sem málem umřel smíchy a ani nevim proč stalo se to taky nekomu?
(já udělam takovej malej test nenávidim hořkou čokoládu a jestli jí snim tak my to neco udělalo se zbytkem mozku)

A pří poslouchání RD se my podařilo usnout na topený takže mam přismažení vlasi (moc díky za varováný)

To de ? Rainbowlaugh pokud RD takhle funguje určo poslechnu mám poslední dobou problémy se spanim Rainbowlaugh


RE: Hypnotické nahrávky - Purple - 08.04.2013

oo..vidím,že je Pinkie super..jdu si ji stáhnout Ajsmug


Re: Hypnotické nahrávky - czAdamV - 09.04.2013

Hmm, that's weird...
Večer jsem si pustil Pony Ears. Pamatuji se, že jsem poslouchal tu část s uvolněním, ale samotnou sugesci jsem nedoposlouchal, asi jsem usnul. Zvláštní ale je, že sluchátka leží na stole (nevím o tom, že jsem je tam dával, ale když jsem šel ke stolu, předem jsem věděl, že leží nalevo od notebooku) a že soubor s nahrávkou je zamknutý (uchovávám ho tak normálně, akorát se nepamatuji, že bych ho zamykal) Rainbowhuh