Bronies.cz
Hypnotické nahrávky - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Audio (https://bronies.cz/Forum-Audio)
+--- Téma: Hypnotické nahrávky (/Vlakno-Hypnoticke-nahravky)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: Hypnotické nahrávky - Orion - 09.04.2013

madA: Ve tvém domě jsou duchové... boj se, hodně se boj...! Rainbowlaugh


RE: Hypnotické nahrávky - Formus - 10.04.2013

nemůžu uvěřit že sem to taky zkusil Rainbowlaugh prubnul jsem Twily aaaaa nic. Hypnózu neznám, nic o ní nevim (možná i proto z ní mam trochu strach), jen filmy mi zafixovaly myšlenku, že se to může i podělat. Vše co se dostavilo, byla bolest hlavy z toho bzučení a lehký mravenčení z přeleženejch noh.


RE: Hypnotické nahrávky - Purple - 10.04.2013

já se taky bála,ale mě to právě jenom u Twi zabralo xD


RE: Hypnotické nahrávky - Sam - 15.05.2013

Taky jsem to vyzkoušel a mohu říct že výsledek je úžasný sice jsem půlce nerozuměl, ale byla to paráda cítil jsem jako kdyby se moje nohy a roce měnily na kopýtka ještě po skončení nahrávky jsem to chvíli cítil. Dnes to zkusím znovu Rainbowlaugh


RE: Hypnotické nahrávky - Hann - 15.05.2013

Možno budem za blázna, ale hypnotické nahrávky ma strašne desia... Pustila som si Pinkie Pie a ten hlas.... No fuuj Rainbowwild Neviem, či to mám skúsiť.... Bojím sa.... :o Pinkiehappy


RE: Hypnotické nahrávky - Discordian - 15.05.2013

Pokud se bojíš, radši to nezkoušej. Tyhle věci nejsou ani tak "hypnóza" jak ji prezentuji hollywoodské filmy jako spíš autosugesce.


RE: Hypnotické nahrávky - Honzdir - 27.05.2013

Tak poté co jsem viděl, jak to působí na ostatní, potom, co si nahrávky poslechli, tak jsem to také zkusil. Samozřejmá volba byla pro mě Rainbow Dash. Napoprvé jsem cítil jak se mi mění nohy a také jak se mi protahuje čelist, necítil jsem však ani křídla, ani uši. Tou dobou jsem měl v sobě jeden cider a plechovku piva. Potom když už všichni na grilovačce u Iluzona šli spát, jsem si naházel playlist s Loop RD. Bohužel jsem u toho usnul, ale hrálo mi to celou dobu ve spánku. To nic nezpůsobilo... tedy možná.

Později ten den jsem jel tramvají a pustil jsem si zase Induction Rainbow Dash a jak jsem to tak poslouchal, tak jsem se skutečně začal měnit v poníka, cítil jsem jak se mi přeměňují ruce a nohy, jak mi ze zad rostou křídla a ve chvíli kdy se mi změnily oči, tak mi najednou přišlo, že místo toho, abych viděl periferně do šířky, tak jsem viděl více do výšky. Pocit křídel mi od té doby ještě nezmizel Rainbowlaugh Je tedy dost možné, že ten poslech ve spánku mi hodně pomohl s tím dostat se do hypnózy. Zjistil jsem taky, že alkohol zvyšuje citlivost. Po pár pivech víme teď s Darmem už svoje o čechrání křídel rohem jednorožce Rainbowlaugh Jediné, co stále necítím jsou uši a já fakt chci vědět "How awesome it is to be scratched behind your ears" Rainbowlaugh

A teď si jdu poslechnout znova RD v klidu doma s jinými sluchátky, tak snad konečně ucítím i ty uši Rainbowlaugh

Edit: A tady jsem našel nějaké další postavy a nové verze dokonce doplněné i hudbou k podkresu Pinkiesmile https://docs.google.com/document/d/135UFEsaCEgWuQ3w0-KMb_f8BEFac26bPrJx2HCpeTrA/edit#


RE: Hypnotické nahrávky - Discordian - 27.05.2013

Hergot, musím si koupit nějaký slušný přehrávač Rainbowlaugh


RE: Hypnotické nahrávky - TucNiQ - 27.05.2013

tak toto je vážně haluzní ale funguje to !! Rainbowlaugh


RE: Hypnotické nahrávky - ShiroWolfy - 28.05.2013

Nedávno jsem tu na to narazila. Hned ten den (neděle) jsem si pustila Pony ears. Podařilo se mi k tomu dohledat dokument a pohledat jaké všechny hypnózy vlastně jsou ^^. Ty fungovaly napoprvé naprosto perfektně!
V pondělí před spaním jsem si pustila Twilight. Samozřejmě, testy a písemky, tak abych se třeba i donutila něčemu naučit. U části s relaxací jsem tvrdě usla, ráno se probudila jako obvykle a nepamatovala si že by se mi něco zdálo. Včera večer jsem to teda zkusila znovu. Poměrně rychle se mi proměnila kopýtka. Pak nějaká část s Twillyiným mozkem. Jediná špatná věc - hlasu jde někdy špatně rozumět -_-".
Skoro čas jít spát, skoro čas jít to zkusit znovu. Pokud vydržím, třeba tentokrát neusnu Rainbowlaugh Jedno se tomu ale upřít nedá - bezesná noc, krása :3