Bronies.cz
Hypnotické nahrávky - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Audio (https://bronies.cz/Forum-Audio)
+--- Téma: Hypnotické nahrávky (/Vlakno-Hypnoticke-nahravky)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: Hypnotické nahrávky - Lefty - 30.05.2013

Takže.. zkusil jsem loop Twi, zezačátku jsem cítil uvolnění ale později jsem začal mít stres, že něco nestíhám, že jsem někde pozdě a strašně se mi při tom zvýšil tep srdce ( nejspíš z 60 za minutu na takových 80-85 za minutu). Dále jsem cítil, jak se mi prsty slepují k sobě, na chvíli jsem s nima nemohl vůbec hýbat, ostatní jsem už necitil, snad jen svrbění já uchu Rainbowlaugh. Rozhodně hodlám pokračovat a uvidíme, jaké budou výsledky Twilightsmile. Jen škoda, že to ještě není v češtině (nebo je?). Rozhodně je to zajímavé, navíc si rád hraju s představama, někdy jsem si třeba domyslel roh, a cítil jsem Ho ( i bez nahrávky). Snad to nebude mít vliv i po nahrávce Rainbowlaugh. Opravdu jsem rád že jste sem dali toto vlákno Pinkiesmile. Hodlám sem přihazovat další pocity, ale tohle prozatím stačí, tak hodně štěstí Ajsmug.


RE: Hypnotické nahrávky - ShiroWolfy - 30.05.2013

Další dvě noci main Twilly file za sebou, výsledky neuspokojující Twilightangry2 Pokaždé dostanu kopýtka a začne se mi měnit myšlení. Následně si nic nepamatuji, takže asi vždy usnu. Navíc jsem zjistila, že mám tendenci čtvrt hodiny před usnutím úplně zapomenout Raritycry Budu se muset v sobotu hodně vyspat a zkusit to uprostřed noci Rainbowlaugh Popřípadě zkusím poslední záchranu - loop Rainbowdetermined2


RE: Hypnotické nahrávky - Icazo - 09.06.2013

Okay tak sem taky napíšu svoje zkušenosti.

Pokus #1- Pustil jsem si RD přibližně v 22:30. Po 20ti sekundách mě na tom ale něco rozesmálo (vůbec nevím co), a musel jsem to vypnout. Potom jsem usnul.

Pokus #2- Další večer, přibližně ve stejný čas jako poprvé, jsem si znovu pustil RD. Tentokrát jsem se přemohl, a nerozesmál jsem se hned na začátku. Vydržel jsem to ale cca do poloviny, kdy začala transformace. Další fail.

Pokus #3- Uklidnil jsem se a zkusil jsem to znovu. Tentokrát jsem se už vůbec nesmál, ale byl jsem donucen to po dvou minutách vypnout. Někdo mi vešel do pokoje.

Pokus #4- Asi po deseti minutách jsem si nahrávku pustil znovu. Chtěl jsem to alespoň doposlouchat do konce. Začala transformace. Cítil jsem vše, kromě kopyt na rukách. Když to skončilo, bylo už 1:00 v noci. Lehl jsem si, dal jsem ruce za hlavu, nohu přes nohu a s úsměvem na tváři jsem usnul...

Pokus #5- Tentokrát jsem už věděl, do čeho přesně jdu. Po nahrávce už jsem cítil kompletně všechno.

Budu sem dávat další updaty Rainbowlaugh


RE: Hypnotické nahrávky - Kovu11 - 09.06.2013

Sú aj v CZ/SK?


RE: Hypnotické nahrávky - Icazo - 09.06.2013

(09.06.2013, 13:01)Kovu11 Napsal(a): Sú aj v CZ/SK?

Nejsou. (Alespoň myslím)


RE: Hypnotické nahrávky - Dex - 09.06.2013

Začínám přemýšlet o tom, že to zkusím (né na sobě, samozřejmě, ale na někom jiném) Rainbowlaugh
Upřímně: jsem radši v pozici hypnotizéra (sugestora), než hypnotizovaného (sugestovaného) Ajsmug


RE: Hypnotické nahrávky - White Sugar - 10.06.2013

Zkusil jsem to a je to naprosto super! Cítil jsem křídla kopyta a dokonce i uši ale na obličeji nic... na tom musím ještě zapracovat. Twilightsmile


RE: Hypnotické nahrávky - Icazo - 11.06.2013

Okay mám další update! Rainbowlaugh

Včera jsem si zkoušel pouštět RD 3.0 noBGM. Je to sice dlouhý 45 minut, ale chtěl jsem to zkusit. Bohužel jsem u toho vydržel pouze cca do poloviny. Ale něco nového se stalo. Křídla nemám už čistě imaginární. Vnímám je téměř nepřetržitě a vadí mi třeba ležet na zádech, nebo se opírat o židli. Prostě to bolí. Mačkám si křídla. Dnes v noci budu navíc zkoušet úplně něco nového. Určitě dám potom vědět Pinkiesmile
Zatím ahoj.
-RD (tedy Icazo, ale momentálně RD Rainbowlaugh )


RE: Hypnotické nahrávky - ShiroWolfy - 11.06.2013

Argh Twilightoops Twilightangry2 Já už jsem asi třikrát usla u poslouchání Twilly Twilightsmile Kopýtka, check, mind, check, špatné rozumění tomu kdo to říká, check Rainbowwild Neznáte nějakou verzi Twilight kterou mluví někdo, komu je lépe rozumět? Pinkiesad2


RE: Hypnotické nahrávky - CrystalShine - 11.06.2013

Moondust :/ Na jeho srozumitelnost si stěžujou i anglicky mluvící. Zase ten jeho styl má také něco do sebe… Je podbízivější, méně rušivý… Jen ta srozumitelnost být lepší.
Jinak přímo v tom dokumentu od Honzdira jsou i starší verze Twi od jiných autorů.