Bronies.cz
Hypnotické nahrávky - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Audio (https://bronies.cz/Forum-Audio)
+--- Téma: Hypnotické nahrávky (/Vlakno-Hypnoticke-nahravky)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: Hypnotické nahrávky - slovia05 - 11.06.2013

Jujky,až se toho bojím.


RE: Hypnotické nahrávky - ShiroWolfy - 11.06.2013

(11.06.2013, 13:29)Darm Napsal(a): Moondust :/ Na jeho srozumitelnost si stěžujou i anglicky mluvící. Zase ten jeho styl má také něco do sebe… Je podbízivější, méně rušivý… Jen ta srozumitelnost být lepší.
Jinak přímo v tom dokumentu od Honzdira jsou i starší verze Twi od jiných autorů.

Super! Tak to vypadá že konečně zase budu líp spát ^^ Určitě až se vrátím ze školy půjdu hledat ty starší od jiných autorů Twilightsmile


RE: Hypnotické nahrávky - Icazo - 11.06.2013

Tak mám další malý update...
Dneska jsme byli se třídou na exkurzi po městských hradbách.Když jsem vylezl nahoru a měl jsem výhled na celé naše město, byl jsem schopný pouze jedné věci:
** RD mode activated**
Najednou jsem začal cítit přesně to, co se v nahrávce popisuje- Chuť závodit. Jako střelenej jsem proběhl přes celé hradby (nebo alespoň přes část, která je zpřístupněná veřejnosti), na konci se zastavil a užíval si výhled. Vůbec nevím, co to do mě najednou vjelo, ale bylo to super! A v ten moment jsem začal cítit křídla. Ale nebyl to už jen pocit. Bylo to, jako kdybych je opravdu měl. Raději jsem ale udělal jednu věc..
**RD mode deactivated**
Popravdě jsem se docela bál, že bych mohl skočit... I když k tomu by asi nedošlo. Ale jistota je jistota. Ale křídla pořád cítím. A jak jsem říkal, zase několikrát víc. Takže mi tahle malá exkurze hodně pomohla. Rainbowlaugh

Btw, byl bych rád, kdyby mi někdo řekl, jestli mám v psaní těhle updatů pokračovat, nebo jestli spíš nespamuju. Díky předem Pinkiesmile


RE: Hypnotické nahrávky - NikolPegasister - 11.06.2013

Zajímala by mně Chrys. Pinkiesmile

Nezkusil by ses někde po ní juknout?


RE: Hypnotické nahrávky - StarLite - 11.06.2013

Páni! Je to skvělý! Takovýhle pocit bych klidně snesla celý den Pinkiesmile


RE: Hypnotické nahrávky - Icazo - 11.06.2013

(11.06.2013, 19:00)NikolPegasister Napsal(a): Zajímala by mně Chrys. Pinkiesmile

Nezkusil by ses někde po ní juknout?

Podle toho, co jsem našel, čeká Chrysalis na napsání a následně na namluvení. Takže zatím není :/


RE: Hypnotické nahrávky - Discordian - 11.06.2013

Ad Chrysalis: Řekl jsem si, že bych mohl zkusit pár nahrávek přemluvit do češtiny, teda pokud snesete můj mužný soprán.

Mám stažených pár mouder k tomu celému. Skripty k nahrávkám, rady na binaurální frekvence a tak dále a tak dále. Většinou používají docela uniformní strukturu toho skriptu, stačí jen vymyslet něco, čím je ten který poník charakteristický. Otázka ale je... vidíš, jak to na některé působí... Opravdu z nich chceš dělat monstra co jdou po zamilovaných párech ve svém okolí? Rainbowlaugh

Dostal jsem se i k pár permaskriptům, které prý mají na posluchače efekt 24/7, how cool is that.


RE: Hypnotické nahrávky - NikolPegasister - 11.06.2013

Discordianku Rainbowlaugh :

Chci Pinkiecrazy (teda pokud tato otázka byla na mně)


RE: Hypnotické nahrávky - Dex - 11.06.2013

Icazo: ROzhodně s těmi updaty pokračuj, začínáš mě přesvědčovat abych to taky zkusil (ačkoli se už nějakou dobu buduji antyhisugestivně) Rainbowlaugh


RE: Hypnotické nahrávky - Icazo - 11.06.2013

(11.06.2013, 19:46)Discordian Napsal(a): Dostal jsem se i k pár permaskriptům, které prý mají na posluchače efekt 24/7, how cool is that.

Nechceš mi je třeba poslat jako osobní zprávu? Rád bych se na ně kouknul Pinkiesmile
Btw, s tou českou verzí je to dobrý nápad Pinkiesmile

(11.06.2013, 19:50)Dex Napsal(a): Icazo: ROzhodně s těmi updaty pokračuj, začínáš mě přesvědčovat abych to taky zkusil (ačkoli se už nějakou dobu buduji antyhisugestivně) Rainbowlaugh

Ok. Budu pokračovat. Pokud na to navedu někoho dalšího, tak se to vyplatí Rainbowlaugh

(11.06.2013, 19:20)StarLite Napsal(a): Páni! Je to skvělý! Takovýhle pocit bych klidně snesla celý den Pinkiesmile

Jo, stojí to za to Rainbowlaugh