Bronies.cz
Hypnotické nahrávky - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Audio (https://bronies.cz/Forum-Audio)
+--- Téma: Hypnotické nahrávky (/Vlakno-Hypnoticke-nahravky)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: Hypnotické nahrávky - ShiroWolfy - 11.06.2013

S updaty rozhodně pokračuj Twilightsmile Má tady někdo dobrou verzi Twilly s příjemným srozumitelným hlasem? ^^ Twilightblush Nejlépe odzkoušenou která fungovala Rainbowlaugh


RE: Hypnotické nahrávky - Icazo - 11.06.2013

Verzí Twi je hodně. Bohužel jsem je neposlouchal.


Jinak díky za názor Pinkiesmile
Jinak verze 2.0 je namluvená FemV, od které je i Dashie 2.0. Tu já poslouchám a jsem s ní spokojenej. Verzi 3.0 zase namluvil Moondust. O verzích 3.0 se říká, že mají o dost větší účinek. Bohužel Moonymu není sem tam rozumět :/
Doufám že jsem neřekl něco špatně a pomohl jsem Pinkiesmile


RE: Hypnotické nahrávky - StarLite - 11.06.2013

Myslím, že není špatný nápad to přeložit Pinkiesmile I když já osobně anglicky rozumím dobře, tak česky by to možná fungovalo lépe Rainbowlaugh


(11.06.2013, 19:46)Discordian Napsal(a): Ad Chrysalis: Řekl jsem si, že bych mohl zkusit pár nahrávek přemluvit do češtiny, teda pokud snesete můj mužný soprán.

Mám stažených pár mouder k tomu celému. Skripty k nahrávkám, rady na binaurální frekvence a tak dále a tak dále. Většinou používají docela uniformní strukturu toho skriptu, stačí jen vymyslet něco, čím je ten který poník charakteristický. Otázka ale je... vidíš, jak to na některé působí... Opravdu z nich chceš dělat monstra co jdou po zamilovaných párech ve svém okolí? Rainbowlaugh

Dostal jsem se i k pár permaskriptům, které prý mají na posluchače efekt 24/7, how cool is that.



RE: Hypnotické nahrávky - ShiroWolfy - 11.06.2013

Podle mě by se někdy překlad hodil Twilightsmile Anglicky umím poměrně hodně, pár slov co nevím tak spíš technické a takové volovinky, sic je mi 13, mám o 4 roky staršího bratra, denně používám angličtinu a hlavně tak 4 roky hraju anglický hry Twilightblush
K té Twilly - ta 2.0 je jenom loop? Momentálně pročítám fórka lidí co zkoušeli Twilly, hlavně nesmím zůstat moc dlouho vzhůru, abych z té relaxace neusnula Rainbowlaugh


RE: Hypnotické nahrávky - Icazo - 11.06.2013

ShiroWolfy- Nic jinýho tam u Twilly 2.0 není :/ Alespoň jsem teda nenašel...


RE: Hypnotické nahrávky - ShiroWolfy - 12.06.2013

Tak se hlásím na update Pinkiesmile Chvíli jsem tak hledala, nakonec jsem popadla youtube a klikla na první video a kontrolovala srozumitelnost Rainbowlaugh konkrétně je to http://www.youtube.com/watch?v=uyFDDkllLBs
Shrnutí předchozích pokusů - každý den jeden. První dva - žádné úspěchy, usnutí při relaxaci. Druhé dva - oči, kopýtka, mysl, spánek.
5.pokus po dlouhé odmlce - Videu jde rozumět mnohem lépe. Rozšířily se mi oči, trochu se na mě přiblížila mysl Twilly a někde u kopýtek jsem usnula Twilightoops Nějaká rada? Twilightblush


RE: Hypnotické nahrávky - NikolPegasister - 12.06.2013

Pij cafe Rainbowlaugh


RE: Hypnotické nahrávky - Jamis - 12.06.2013

Což o to, přeložit do češtiny není problém, ale nahrávka se pak musí správně namluvit a hlavně upravit (přidat správně frekvence, případně jejich změny...).

Anyway poslouchám nahrávky už delší dobu (hlavně Fluttershy a pak taky Pet Pony - je to docela zajímavá věc) a jeden z nej efektů, které nahrávka má je přiblížení se tomu co posloucháte - třeba i v reálném životě. Ne přímo, ale dokáže některé aspekty osobnosti potlačit a jiné vyzdvihnout.

Tedy ne, že by z vás dělal něco, co nejste - spíš zvýrazní ty výrazné, zatímco ty méně výrazné ustoupí více do pozadí. Je dobré to mít na paměti - obzvlášť pokud se chystáte stát záporáky Ajsmug


RE: Hypnotické nahrávky - Weredragon - 12.06.2013

Co jsem se zatím setkal s hypnotickou nahrávkou v praxy, tak mohu jenom potvrdit, že je s tím hromada švandy. Pinkiecrazy


RE: Hypnotické nahrávky - Rainfall - 12.06.2013

tak jsem to konečně zkusil a musím říct, že to byla zajímavá zkušenost

jako první jsem zkusil Pinkie Pie induction ... no teda to bylo Pinkiecrazy - zvládl jsem kopítka asi do poloviny, trochu uši, osobnost vůbec (i když se mi vytvořil úsměv Pinkiehappy na tváři, úplně nevědomě, takže něco jsem pochytil) , zkrátili se mi nohy (to byl teda pocit), myslím, že bych se stal pinkie pie úplně kdybych mě furt něco nevyrušovalo, rozuměl bych úplně všemu a nedostal bych pocit otáčení se kolem své osy Rainbowhuh
po skončení nahrávky se mi pocit Pinkie Pie nevytratil, dokud jsem se nepohnul
a taky když odříkaval čísla pro probuzení, jsem se cítil jako by mě někdo vytahoval z vody, takže jsem se do tranzu asi dostal Rainbowdetermined2

jako druhé jsem zkusil Rainbow Dash loop a dopadlo to skoro stejně + pocit vánku ve tváři, bez křídel a taky jsem se po seskočení z postele nedokázal udržet na dvou nohách

už se těším na dnešní experiment Pinkiehappy Pinkiecrazy