Bronies.cz
Hypnotické nahrávky - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Audio (https://bronies.cz/Forum-Audio)
+--- Téma: Hypnotické nahrávky (/Vlakno-Hypnoticke-nahravky)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: Hypnotické nahrávky - Icazo - 12.06.2013

Update #3
Tak jsem zase tady. Včera večer jsem zkoušel něco trochu jiného. Měl jsem session s někým, kdo se v hypnózách opravdu vyzná. Výsledek? Úžasný! Rainbowlaugh Nikdy to nebylo víc silnější! Dokonce mě teď i dělá sem tam problém to, že mluvím v ženském rodě (což mě docela dost rozčiluje. A nejen mě, ale i všechny okolo. Rainbowlaugh )
Bohužel z toho mám i bolesti hlavy, takže jsem se musel stáhnout ze školy domů.
A ještě jedna, docela zvláštní věc: Mám chuť cvičit! Asi poprvé v životě Rainbowlaugh Vždy jsem byl ten, kdo seděl v kuse u počítače a nesnášel sporty. Jednoduše řečeno- byl jsem Nerd. Ale to se začalo pomalu měnit. A teď, i přes bolest hlavy, chci začít posilovat! Myslím, že jsem se z toho už zcvoknul Rainbowlaugh Každopádně nejsem tak blbej a počkám, až bolesti přejdou.
A pro teď,
**RD mode activated** Rainbowlaugh
-Dashie


RE: Hypnotické nahrávky - Icazo - 12.06.2013

Mini update #4
Okay bolest přešla a všechno je zase v pořádku Pinkiesmile


RE: Hypnotické nahrávky - slovia05 - 12.06.2013

Poslušně hlásim, že nahrávka byla ozkoušena a nic to se mnou nedělalo až na svědění v pravém koleně.
Du zkoušet dál.


RE: Hypnotické nahrávky - Icazo - 12.06.2013

slovia05:
Podle toho, co jsem četl na IRC, to někomu trvalo třeba 6 měsíců, než cítil aspoň nohy. Takže to chce trpělivost Rainbowlaugh


RE: Hypnotické nahrávky - ShiroWolfy - 12.06.2013

Tak hlásím výsledek 5 pokusů přesunutý do reallifu. Dostávám jedničky! A dvojky! Ale hlavně jedničky a obecně myslím že mám lepší známky Twilightsmile Tak to vypadá že budu nadosmrti poslouchat pony hypnózu Rainbowlaugh Né že bych se nějak hrnula do učení, ale jde mi to lépe Twilightblush


RE: Hypnotické nahrávky - Discordian - 12.06.2013

Narostou ti rohy, křídla a odletíš do pekla.


RE: Hypnotické nahrávky - ShiroWolfy - 12.06.2013

RainbowlaughRainbowlaughRainbowlaugh (hádám že to bylo na mě?) Do pekla neodletím, Twillycorn jsem příznivce Twilightsmile


RE: Hypnotické nahrávky - CrystalShine - 12.06.2013

(12.06.2013, 09:30)Weredragon Napsal(a): Co jsem se zatím setkal s hypnotickou nahrávkou v praxy, tak mohu jenom potvrdit, že je s tím hromada švandy. Pinkiecrazy
Nemám tě rád, mlékaři Dane.


RE: Hypnotické nahrávky - slovia05 - 12.06.2013

Update:tak sem to zkusil podruhe a opravdu sem citil kopytka,rice,nohy,ocas a hrivu(slightly).(sorry ze tam neni diakritika,pisu z mobilu)


RE: Hypnotické nahrávky - Linnist - 12.06.2013

já to zkusila... no žádná změna... možná to bude tim že angličtině když takhle někdo mluví moc nerozumim Rainbowlaugh
Jen když to bylo puštěný sem cejtila takovej zvláštní pocit po celym těle...