Bronies.cz
Hypnotické nahrávky - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Audio (https://bronies.cz/Forum-Audio)
+--- Téma: Hypnotické nahrávky (/Vlakno-Hypnoticke-nahravky)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: Hypnotické nahrávky - KRAJKHOUR - 13.06.2013

Mam podobny problem nemuzu se plne uvolnit protoze se musim soustredit na preklad ansledne porozumneni nahravky nebo se uvolnim ale nahravku skoro nevnimam. Takze z poslechu nic nemam.
Doufam ze se nekdy dockam ceske hypnotycke nahravky.

Samozdrejme jsem zvazoval ji vytvorit ale za soucasnych podminek ktere mam nejsem schopen takovy projekt sam dothnout dokonce.


RE: Hypnotické nahrávky - Icazo - 13.06.2013

(13.06.2013, 02:41)KRAJKHOUR Napsal(a): Mam podobny problem nemuzu se plne uvolnit protoze se musim soustredit na preklad ansledne porozumneni nahravky nebo se uvolnim ale nahravku skoro nevnimam. Takze z poslechu nic nemam.
Doufam ze se nekdy dockam ceske hypnotycke nahravky.

Samozdrejme jsem zvazoval ji vytvorit ale za soucasnych podminek ktere mam nejsem schopen takovy projekt sam dothnout dokonce.

(12.06.2013, 20:57)Linnist Napsal(a): já to zkusila... no žádná změna... možná to bude tim že angličtině když takhle někdo mluví moc nerozumim Rainbowlaugh
Jen když to bylo puštěný sem cejtila takovej zvláštní pocit po celym těle...

A zkoušeli jste si nejdřív přečíst text těch nahrávek? To by mohlo pomoct.


RE: Hypnotické nahrávky - Anemonis - 13.06.2013

Tak já zatím zkoušel jen párkrát Twilight Induction z prvního příspěvku. Už jsem cítil kopyta, kratší a jinak "postavené" nohy, protáhlý čumák, zvětšené oči, částečně i hřívu, špičaté uši a magická vlákna v hlavě. S rohem mám pořád problémy a viním z toho hlavně tu angličtinu. Nahrávku jsem párkrát poslouchal nanečisto, takže vím, o čem mluví, ale přesto to není to samé jako tomu okamžitě rozumět. Nějak mi jazykové centrum v mozku nefunguje tou rychlostí, jako v plně bdělém stavu. Navíc, když se opravdu hodně uvolním, tak stejně, jako se neobtěžuju ani pouhou myšlenkou na pohyb, se neobtěžuju ani si to překládat. Jen vnímám tok řeči a nanejvýš se chytnu nějakého slova a pomyslím si: "Teď mluví o rohu a o tom, jak je to úžasné, jak magie šimrá..." Při tom cítím nanejvýš jakýsi tlak na čele, ale zůstává uvnitř hlavy a často se záhy vytrácí. Příště se před nahrávkou pokusím otevřít čakru Třetího oka, třeba to pomůže.


RE: Hypnotické nahrávky - BlueBoxDave - 13.06.2013

Já se taky podělím se svými zážitky, dá-li se to tak nazvat.
Nejdřív jsem poslouchal ty z prvního příspěvku.
Pinkie - po prvním poslechu jsem divně cítil nohy a ruce, a musel jsem se bezdúvodně usmívat. Druhý den, když jsem šel do/ze školy, měl jsem strašný nutkání začít se bavit s cizíma lidma co jsem potkal Pinkiecrazy Po několika dalších posleších jsem začal cítit i uši a ty nohy a ruce už mi vážně připadaly jako kopyta.
Pka jsem zkusil Twi - Uši, nohy, ruce - no problem, jinak nic nového. Nicméně druhý den ráno jsem se cítil úplně strašně - obrovský strach, že jsem se do školy vůbec nepřipravoval a to to zrovna byl den ve který se téměř neučíme Twilightblush
No a včera jsem zkusil Twi 3.0. Oh my. Ruce, nohy, uši tak jako dřív ale dokonce jsem cítil i roh. Jinak také absolutní uvolnění, větší než obvykle a když začal mluvit o té knihovně... Simply Awesome, cítil jsem absolutní potěšení z tolika knih, dokonce jsem i cítil takovou tu vůni antikvariátů.
No, a to je zatím všechno, určitě budu v Twi 3.0 pokračovat


RE: Hypnotické nahrávky - ShiroWolfy - 13.06.2013

To jsi šťastný že nemáš větší problémy té verzi Twi porozumět Twilightsmile Twilightblush Já zůstanu u té YT verze kterou jsem tu někde postovala Rainbowlaugh 3.0 mě sice vážně uvolnila a spalo se mi pak krásně ale usnu u toho a špatně mu rozumím Twilightoops


RE: Hypnotické nahrávky - Kocúr - 13.06.2013

Ja sa bojím to skúšať Pinkiegasp


RE: Hypnotické nahrávky - Icazo - 13.06.2013

Kocúr:
Nemáš se čeho bát. Nic na tom není Pinkiesmile


RE: Hypnotické nahrávky - LightDesh - 13.06.2013

(13.06.2013, 07:12)Icazo Napsal(a):
(13.06.2013, 02:41)KRAJKHOUR Napsal(a): Mam podobny problem nemuzu se plne uvolnit protoze se musim soustredit na preklad ansledne porozumneni nahravky nebo se uvolnim ale nahravku skoro nevnimam. Takze z poslechu nic nemam.
Doufam ze se nekdy dockam ceske hypnotycke nahravky.

Samozdrejme jsem zvazoval ji vytvorit ale za soucasnych podminek ktere mam nejsem schopen takovy projekt sam dothnout dokonce.

(12.06.2013, 20:57)Linnist Napsal(a): já to zkusila... no žádná změna... možná to bude tim že angličtině když takhle někdo mluví moc nerozumim Rainbowlaugh
Jen když to bylo puštěný sem cejtila takovej zvláštní pocit po celym těle...

A zkoušeli jste si nejdřív přečíst text těch nahrávek? To by mohlo pomoct.
jestli máš text,tak mi prosím pošli odkaz. Twilightsmile


RE: Hypnotické nahrávky - Icazo - 13.06.2013

Odkaz na co přesně? Pinkiesmile


RE: Hypnotické nahrávky - BlueBoxDave - 13.06.2013

Mám takovou malou otázku, kde najdu Twi 3.0 Induction? Link nefunguje Twilightoops a loop není to pravé Twilightoops