Bronies.cz
Hypnotické nahrávky - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Audio (https://bronies.cz/Forum-Audio)
+--- Téma: Hypnotické nahrávky (/Vlakno-Hypnoticke-nahravky)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: Hypnotické nahrávky - Cwossie - 14.06.2013

Vidí dobře oko mé modravé? Shining Armor?! Čas vyzkoušet!

It's not
creepy
dundundundundundundundun


RE: Hypnotické nahrávky - Tobyyy - 14.06.2013

Dám sem moje skúsenosti.
Najprv som si skúsil Twilight 1.0 Pred spaním. Lenže ako povedal, že mám skúsiť spomaliť tlkot srdca, tak mi naopak pulz vyletel na maximálne možné hodnoty, zrejme nejaký Firewall Rainbowlaugh Musel som to vypnúť a ukludniť sa. Druhý krát to bolo o čosi lepšie, postupne som sa dostal do akého-takého relaxačného stavu ale nech som si predstavivosť trénoval akokoľvek nijakú zmenu som necítil. Ale! Celý ďalší deň som mal tak trochu citlivejšiu oblasť okolo uší, ako keby mi okolo nich stále prúdil slabý vánok Rainbowderp

Kedže to bolo tak trochu sklamanie, pustil som si verziu 3.0. Výslovnosť je otrasná, nič mu tam nerozumieť. Bolo by dobré ak by sa našiel niekto kto by to prerobil. Ja by som to aj spravil, ale nemám dobrý mikrofón a svojej angličtine neverím. LENŽE výsledok bol celkom prekvapujúci. Počas počúvania sa nič nedialo (úprimne, zaspal som pri tom Rainbowlaugh ). Ale keď som odložil prehrávač, začali sa diať zaujímavé veci. Absolútne bez nejakej snahy alebo sústredenia sa, rozmýšľal som nad úplne niečim iným, mi začali akokeby tŕpnuť nohy a ruky. Ale nie tak bežne, bolo to celkom príjemné, presne ako keby sa začali meniť na kopýtka, ku koncu som ani nemohol hýbať prstami, vtedy som sa zľakol, otvoril oči a všetko zmizlo Fluttershysad
Bolo to absolútne nečakané a strašne intenzívne, ešte teraz ma trochu pobolieva hlava na mieste kde by mal byť roh.

Priznám sa, nič také som od toho nečakal, ak tak možno po mesiaci skúšania a aj to len na úrovni hlbokej predstavovosti. Toto bolo ale na druhý pokus a absolútne realistické. Trochu sa obávam, kam to až môže dospieť Twilightblush Teraz sa musím vyhýbať Jamisovi Trollestia


RE: Hypnotické nahrávky - ShiroWolfy - 14.06.2013

Yay! Další spoluTwilly co usnul při poslechu 3.0 Rainbowlaugh Twilightsmile V posledním dnech jsem se na poslouchání vykašlala Twilightblush Ještě teď večer si jdu stříhat ofinu naproti tak to třeba zkusím až se vrátím Rainbowlaugh


RE: Hypnotické nahrávky - slovia05 - 14.06.2013

(14.06.2013, 12:56)Honzdir Napsal(a):
(13.06.2013, 20:20)slovia05 Napsal(a): Duh,neni tam fluttershy induction ?

Tady https://docs.google.com/document/d/135UFEsaCEgWuQ3w0-KMb_f8BEFac26bPrJx2HCpeTrA/edit# jsou všechny verze Fluttershy, vč. induction Ajsmug

DíkyPinkiehappy


RE: Hypnotické nahrávky - ShiroWolfy - 15.06.2013

Twilightsmile Večer jsem samozřeejmě usla při relaxaci, ale vzbudila jsem se strašně brzo. Žádné rušící zvuky? Challenge accepted! Před půl hodinou jsem si pustila Twilight induction. To je vážně nejlepší pocit co jsem kdy měla Pinkiehappy Trochu jsem nechytala při části s ocasem ale brzo jsem se zase chytla a i ten se objevil Twilightsmile
Ještě jsem si teď musela několikrát říkat "Reverse normal" abych mohla psát Rainbowlaugh


RE: Hypnotické nahrávky - Weredragon - 15.06.2013

Nějaké vyhlídky, že by udělali i Spika? Pinkiecrazy


RE: Hypnotické nahrávky - Cwossie - 15.06.2013

Vzhledem k tomu, že mí drazí kamarádi zkoušeli proměnu v klisnu, nemohla jsem odolat a nevyzkoušet Shining Armor Induction.

(Doteď jsem celkem nepravidelně poslouchala Twilight Sparkle 1.0 a působilo to na mě celkem intenzivně, i když se mi obvykle nedařilo vyvolat si pocit rohu a srsti. Zato jsem pravidelně vídala výjevy ze Summer Sun Celebration a vlastně skoro kdykoliv, kdy se zmínila princezna Celestie, jsem ji mohla vidět. Při první indukci vůbec, kdy se hovoří o strachu ze zklamání, jsem zřetelně viděla, jak se princezna odvrací, odchází... Neudržela jsem se a vyhrkly mi slzy. Při dalších opakováních už jsem na to byla připravená a neprožívala to tak silně. Ale zpět...)


První pokus jsem učinila včera odpoledne krátce po obědě, kdy jsem byla sama doma. Mělo to úplně jiný efekt, než jaký na mě kdy měla Twilight. Výjevy před očima prakticky žádné, s výjimkou krátkého okamžiku, kdy jsem "poklekla" před princeznou Celestií, ale proměna byla neuvěřitelně přesvědčivá - pocit, že mám kopyta, ocas, svalnatou hruď, hřívu splývající na ramena (a taky mi leze do očí, což mě strašně štve) a konečně i mohutný roh naplněný magickou energií... opravdu jsem byla hřebec Pinkiehappy Vůbec se mi z toho nechtělo zpátky.
Vylezla jsem z postele a trochu jsem zakolísala, stání na dvou nohách nebylo moc přirozené (stávalo se mi dost často i po poslechu Twilight). Když jsem pak na IRC sdělovala svoje zážitky a něčemu jsem se zasmála, všimla jsem si, že můj hlas je nezvykle hluboký oproti normálu. Odeznělo to během hodiny.
Podruhé jsem to zkusila krátce před spaním, ale asi jsem zvolila až moc pohodlnou pozici, protože jsem se najednou vzbudila u popisu, jak se mám vrátit do stavu navozeného nahrávkou.
Ještě jsem to zkusila znovu dnes ráno. Napoprvé jsem byla po šesti minutách vyrušena telefonem, druhý pokus byl o něco úspěšnejší, ale už jsem byla trochu rozhozená, takže to nebylo zdaleka tak intenzivní jako předchozího dne. Docela zřetelně jsem ale před sebou viděla Twilight Velvet a po chvíli i Twilight Sparkle.


RE: Hypnotické nahrávky - Weredragon - 15.06.2013

a kde je nahrávka se shining armor? :-D


RE: Hypnotické nahrávky - Cwossie - 15.06.2013

Odkaz je v dokumentu na předchozí stránce.


RE: Hypnotické nahrávky - BlueBoxDave - 16.06.2013

Tak jsem zkusil Dashie 3.0 . Při prvním poslechu jsem se dostal sotva do půlky a pak jsem usnul. Vzbudily mě až otlačené uši od sluchátek Rainbowlaugh
Dneska jsem zkusil druhý pokus. Uvolnit se...uvolnit se...uvolnit se....ticho...co se děje? proč už to nehraje??? Pak jsem si všiml že už uplynulo přes hodinu od začátku Rainbowhuh což znamená, že jsem zase vytuhl.
Takže se vracím zpět k Twi Twilightblush