Bronies.cz
Hypnotické nahrávky - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Audio (https://bronies.cz/Forum-Audio)
+--- Téma: Hypnotické nahrávky (/Vlakno-Hypnoticke-nahravky)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: Hypnotické nahrávky - NikolPegasister - 16.06.2013

(15.06.2013, 10:57)Weredragon Napsal(a): Nějaké vyhlídky, že by udělali i Spika? Pinkiecrazy

Tohle je jediné co jsem zatím našla Ajsmug



RE: Hypnotické nahrávky - Icazo - 16.06.2013

Tak jo, Update Time!
Včera se stalo něco, co jsem vážně nečekal. Bavil jsem se s jedním známým (nick nebudu zmiňovat) a řekl mi: "Ty jsi Dashie!" To ve mě cosi uvolnilo. Vyschlo mi úplně v krku. Nějak jsem tomu nevěnoval pozornost až do chvíle, kdy mě máma zavolala do vedlejší místnosti, a já odpověděl, ať chvíli počká. Něco mi nesedělo na mém hlasu. Proto jsem ještě dodal: "Hned tam budu!". Trochu jsem se toho lekl. Měl jsem hlas stejný jako Dashie! Dobře, ne úplně, ale hooodně podobnej. Nevím, proč přesně se to stalo, ale bylo to vážně COOL! Rainbowlaugh
Už je to půl dne, a hlas mi pořád zůstává. Tak nějak si přeju, aby mi zůstal na pořád.

- Momentálně Icazo, za chvíli Dashie Rainbowlaugh


RE: Hypnotické nahrávky - Discordian - 16.06.2013

Yeah. Buck with your head some more


RE: Hypnotické nahrávky - ShiroWolfy - 16.06.2013

Miluju svůj mozek (a svou novou ofinu Rainbowlaugh) Twilightsmile Ráno jsem si zkusila říct "I´m a smart pony" načež jsem se okamžitě přepla do módu poníka a dokonce si tak sedla.Twilightsmile


RE: Hypnotické nahrávky - Weredragon - 16.06.2013

NikolPegasister: Kotě, ty jsi zlatíčko. djpon3


RE: Hypnotické nahrávky - NikolPegasister - 16.06.2013

Děkuju Rainbowlaugh Twilightblush


RE: Hypnotické nahrávky - Weredragon - 16.06.2013

teda, v polovině se mi seknul net, docela maso, jako. Jsem byl celej zkamenělej a jenom pravou rukou klikal myší na refresh. Ještě, že jsem si k tomu nešel lehnout. Rainbowlaugh


RE: Hypnotické nahrávky - NikolPegasister - 16.06.2013

Tak si zkus lehout .. Je to lepší Rainbowlaugh A třeba si tu nahrávku stáhni ať se ti to nesekne .. Twilightsmile


RE: Hypnotické nahrávky - Weredragon - 16.06.2013

Ale doposlechl jsem jí. Jo, asi jí stáhnu a doposlechnu znova. Už teď se ale cítím.... zvláštně.
Jestli tohle byl tranz, tak zajímavé, dobré že jsem měl stále své vědomí a mohl si to trochu poupravovat dle svého, aniž bych se z toho přerušil. Když mělo dojít na zkrácení končetin, jednoduše jsem si zopakoval "Spike want" a tím si končetiny zase protáhl. :-D

Rozdhoně tam je zvláštní pocit. Ale já se vždy považoval za draka, tak těžko říci jaký to bude mít vliv. Pinkiecrazy


RE: Hypnotické nahrávky - Discordian - 16.06.2013

Paralýza, jo? Zajímavý. To se mi nestalo. Jako jo, byl jsem "vypnutej" ale čím větší efekt to mělo, tím jasněji mi v hlavě zářilo tlačítko "override" kterým jsem se z toho mohl instantně vyloupnout.