Bronies.cz
Hypnotické nahrávky - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Audio (https://bronies.cz/Forum-Audio)
+--- Téma: Hypnotické nahrávky (/Vlakno-Hypnoticke-nahravky)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: Hypnotické nahrávky - Shocke - 23.01.2014

Teda ten konec zajímavý Pinkiehappy


RE: Hypnotické nahrávky - jakubik25 - 24.01.2014

Taky jeden z důvodů, proč jsem s tím přestal.


RE: Hypnotické nahrávky - CrystalShine - 24.01.2014

(23.01.2014, 13:18)Millfox Napsal(a): Ked uz sme pri tom. Podarilo sa to niekomu uplne? Pocas vysky som nemal cas ani prostredie sa tomu venovat a moje terajsie pokusy vykazali nulove vyledky.

Jak daleko sa vam podarilo dostat? A na ktoreho pony?

Twilight, cítím úplně všechno, kdykoliv chci a bohužel i když nechci (zajímavý efekt je, že drbání Twilight Sparkle blindbagu nebo plyšáka za ušima přede mnou se přenáší na mě.)

Nakonec se mi podařilo vytvořit si i křídla, což má občas zajímavý důsledek. Prvky těla získané navíc (roh, křídla) dovedou trpět syndromem fantomové končetiny. Mozek si myslí že tam opravdu jsou, člověk je cítí a zkuste se podrbat na neexistujících křídlech, když vás svědí.


Re: Hypnotické nahrávky - AleXan - 24.01.2014

Darm ako si spravil alicorn twi?
Nejaka ina nahravka alebo plugin?

Odoslané z Equestrie


RE: Hypnotické nahrávky - Millfox - 24.01.2014

Ked, spravil alikorna tak to najskor len zostrihal z inej nahravky.


RE: Hypnotické nahrávky - Jamis - 24.01.2014

(24.01.2014, 14:13)AleXan Napsal(a): Darm ako si spravil alicorn twi?
Nejaka ina nahravka alebo plugin?

Netřeba na to speciální nahrávku - prostě si jen k tomu, co ti říká nahrávka, přimysli něco dalšího Pinkiesmile to je ostatně další krok k tomu, aby si nebylo potřeba nahrávky pouštět a tu proměnu vyvolat sám/sama.

Twilight jako alicorn je na to ideální: prostě se staň Twlight podle nahrávky a pak si představ, že s proměníš na alicorna stejným (nebo jednodušším) způsobem, jako se to stalo v seriálu Twilightsmile představivost je daleko mocnější nástroj, než si většina lidí uvědomuje a touhle cestou se s ní dá docela snadno pracovat. Equestrie MLP:FiM je pěkné, příjemné a relativně jednoduché prostředí, na kterém se dá skvěle trénovat.

Až jednou nebudeš koukat na MLP jen na obrazovce, ale prostě jen zavřeš oči a prožiješ příběh "na vlastní kůži" v roli postavy, kterou si vybereš, se vším všudy, tak poznáš ten rozdíl Pinkiesmile stojí to za to Flutterryay


RE: Hypnotické nahrávky - ShiroWolfy - 24.01.2014

V představivosti je síla, zkoušel tu někdo paláce mysli? U nahrávek vždycky usnu, ale dost slušně můj vlastní mozek sám o sobě zvládne různé věci, pony uši z nahrávky jsem pořád schopná vyvolat i když jsem je měsíce neměla


RE: Hypnotické nahrávky - Mr.Tony 22 - 24.01.2014

Předevčírem jsem zkoušel Twilight Sparkle a bylo to celkem super.
Akorát jsem měl takový divný pocit v dolní časti těla... (jako bych měl ohon Rainbowlaugh ) a tenhle pocit přetrval až do dalšího dne do školy... Pinkiecrazy a tam sem si ho přised... Rainbowlaugh
Ale jinak to bylo zajmavé a učitě zkusím další nahrávku Twilightsmile


RE: Hypnotické nahrávky - Icazo - 24.01.2014

(23.01.2014, 13:18)Millfox Napsal(a): Jak daleko sa vam podarilo dostat? A na ktoreho pony?
Takže...
Ne, počkat. S hypnózou mám dost velké zkušenosti, ale k pony hypnu se už asi nikdy nevrátím.
Ale mám na vás ostatní jinou otázku- Všichni mluvíte o "fyzických" změnách. Jak jste na tom s těma psychickýma (povaha, zájmy a podobně)?


RE: Hypnotické nahrávky - Jamis - 24.01.2014

@Icazo: to mi připomíná.... mám ještě jednu PM od tebe ohledně tohoto tématu, na kterou jsem neodpověděl, což? V poslední době jsem docela zavalený úkoly a tak mi sem tam něco vypadne...

Palác mysli... hm. Terminologii moc neznám (ve většině věcí jsem samouk - dřív nebyla možnost se družit a když se později vyskytla, už jsem měl jiné hlavní zájmy), ale ano - používám něco podobného, ale ne na zapamatování (protože pamatovat si telefonní seznam není můj cíl), ale na jiné věci.

"Fyzické" změny = "cítím končetiny, které nemám". U psychických - ano, i psychické změny, ale funguje to podobně jako u změn fyzických:

1) Pokud odmítám změnu přijmout, protože se příčí mému (třeba jen aktuálnímu) přesvědčení, tak se k ní nepřinutím (což mj. funguje jako docela dobrý failsafe na spoustu věcí)
2) Změny v psychice se - řečeno počítačovou terminologií - odehrávají na virtuálních serverech (osobnostech) běžících na jednom fyzickém stroji (mozku). Takže ano - i změny v psychice dokážu cítit, ale nemíchají se s mojí reálnou osobností (tohle téma je na úplně jinou diskuzi - o tom bych mohl vykládat hodiny a hodiny...)

Takže ano - dá se de facto "převtělit" do jakékoliv imaginární postavy a zažívat všechno co zažívá ona, jak po fyzické tak psychické stránce. Tady je limitace jen vzor oné postavy v mé mysli, který před sebou mám - proto třeba nikdy nelze vytvořit přesnou kopii reálné osobnosti, ale jen přibližnou (byť třeba pro účel X dostačující).