Bronies.cz
Hypnotické nahrávky - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Audio (https://bronies.cz/Forum-Audio)
+--- Téma: Hypnotické nahrávky (/Vlakno-Hypnoticke-nahravky)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: Hypnotické nahrávky - BluePeace - 10.02.2013

Už je to nějaký ten pátek co jsem to definitivně vzdal, ale když to tady pročítám, jsem plně motivován to zkoušet dále. 9 pokusů? Pche, kde se na vás hrabu se svým: po čtvrté už na to se** Rainbowlaugh Nechávám se vámi inspirovat a jedeme dál.

ps. Né, nemyslím ten chlast Rainbowlaugh


RE: Hypnotické nahrávky - Discordian - 10.02.2013

Mně se něco dařilo poprvé a potřetí, to jsem poslouchal Twilight. Ale kam se v účincích hrabu na Flattieho a Millfoxe, i když zase... vy jste poslouchali půl noci loop, což? Já jsem si to pustil ve všech případech jen jednou.

Možná si dneska večer fláknu do palice loop a ztripuju se do sena Rainbowlaugh


RE: Hypnotické nahrávky - Thompson96 - 10.02.2013

(27.01.2013, 01:10)Discordian Napsal(a): Tak, už mě napadlo že bych to namluvil do češtiny...
Prosím, prosím namluv alespoň jednu nahrávku do češtiny. Byl bych ti za to nekonečně vděčný Pinkiesad2


RE: Hypnotické nahrávky - Millfox - 10.02.2013

Ked to budes robit hlavne davaj bacha na to aby ti neskakal hlas, nekaslal si a nemal rusive zvuky v pozadi. Aj minimalne odchylky dost rusive. Npr na konci FS file.


RE: Hypnotické nahrávky - Discordian - 10.02.2013

Všechno má svůj čas. První si musím koupit nějaký slušný mikrák, pak si tady z něčeho zimprovizuju protiprskavou membránu... Pokusil bych se něco nažvanit a máte pravdu, že některé ty nahrávky jsou dost bídné. Ale ta s Twilight se mi zdá parádně namluvená, tím bych se zkusil inspirovat.


RE: Hypnotické nahrávky - czAdamV - 10.02.2013

Ten Pet Pegasus Pony je fakt šílenost Derpytongue2 Nechápu, jak někdo může poslouchat zrovna tohle Rainbowderp


RE: Hypnotické nahrávky - Rainboom - 10.02.2013

No ja som počúval TS,FS,RD všetky minimálne 5 krát, ale FS aspoň 15 krát. Teraz skúšam Pinkie Pie Twilightsmile


RE: Hypnotické nahrávky - BluePeace - 11.02.2013

Jako gameplayer a amatérský daber se taky pokusím něco přemluvit Ajsmug


RE: Hypnotické nahrávky - Ivo - 11.02.2013

Tak jo, zkusil jsem poprvé Fluttershy, nemohl jsem moc hýbat s rukama, i když jsem ještě cítil prsty, trošku mě šimralo v oblasti křídel(teď mě bolí přesně to místo), a měl jsem pocit, že kromě rukou mám po celém těle hřívu. Na první pokus to docela ušlo.
Aktualizace: Chce se mi spát a semtam mi částečně znecitliví na pár vteřin ruka.


RE: Hypnotické nahrávky - Flattie - 18.02.2013

No tak včera se mě stala taková divná věc šel jsem z kostela s Mamkou a když jsem tak šel tak mě říká Mamka: Ty se podražíš těma nohama do země jako kdybys nevím co...... Ano opravdu jsem nohy zarážel do země nějak takhle
[Obrázek: 184147%20-%20animated%20pinkie_pie%20pro...alking.gif]
Další důkaz že nahrávka funguje! Pinkiecrazy