Bronies.cz
Hypnotické nahrávky - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Audio (https://bronies.cz/Forum-Audio)
+--- Téma: Hypnotické nahrávky (/Vlakno-Hypnoticke-nahravky)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: Hypnotické nahrávky - Zagami - 08.03.2013

Já jsem si stáhla Vinyl Scratch. První věc, která byla hodně příjemná byl ten hlas.
Když mě teda Onen hlas dostával do tranzu, musím říct, že to bylo snad poprvé, když mě to fakt uvolnilo, takže jsem byla rozvalená na židli, hlavu zvrácenou dozadu a nějak mi to nevadilo. Rainbowlaugh
Asi největším problémem bylo vybavit si ty situace, ty pocity. Ale nějak se to dalo.
Nejvíc jsem cítila kopyta, ta byla fakt luxusní, měla jsem chuť začít běhat.
Měla jsem i roh, ten jsem si teda chtěla "utrhnout", páč bylo nepříjemný, jak vylejzal.
Uši nic moc, hříva tak normální a ocas takřka vůbec.
Hodně jsem se divila, jak na konci bylo to počítání, tak jak řekla 5 (bylo tam 5?) tak jsem z tý židle úplně vyletěla. Rainbowlaugh
Nicméně, bylo to hodně dobrý. Hoodně. Pinkiecrazy


RE: Hypnotické nahrávky - Rivel Arosis - 10.03.2013

Jsem moc rád, že se vám ta hypnóza líbí a hlavně že funguje.


RE: Hypnotické nahrávky - Pogady - 12.03.2013

já to zkoušela včera večer xD... jenom tak ze srandy Pinkie... no zůstalo mi to až do odpoledne xDD "Party hard" .. ale večer to bylo best sem cítila že mám místo ruk kopýtka! Rainbowlaugh yay


RE: Hypnotické nahrávky - Kanit - 18.03.2013

Škoda, že to není zatím v té češtiněPinkiesad2


RE: Hypnotické nahrávky - Proky - 18.03.2013

O víkendu jsem to zkoušel a cítil sem, jak se mi změnila pravá ruka Rainbowlaugh toť vše. Chce to čestinu Rainbowlaugh


RE: Hypnotické nahrávky - Mr.Desolator - 18.03.2013

Já jsem na to nějakej levej Pinkiehappy. Zkoušel jsem Twilight a Rarity a ani jedna nahrávka se mnou nic neudělala. Mozek jakoby se odmítal položit do transu a bez kontroly přebírat vše řečené na nahrávce...


RE: Hypnotické nahrávky - BluePeace - 18.03.2013

To znám, myšlenky furt uskakujou jinde Rainbowlaugh


RE: Hypnotické nahrávky - Mr.Desolator - 18.03.2013

To ani ne. Poslouchal jsem to uvolněný, střízlivý, bez stresu, vyrušování apod. V english taky není problém, rozuměl jsem tomu bez problémů. Ztlumil jsem světlo v pokoji, lehl si na gauč (so comfy Twilightsmile ), nasadil sluchadla a zkusil jsem se na to zároveň soustředit a dle odříkávaných instrukcí se uvolnit. Dařilo se, ale do zde popisovaných stavů jsem se nedostal ani zdaleka. Ačkoli jsem to vnímal, tak kdybych to v polovině procesu přerušil, tak budu totálně ready bez nějaké hypnózy. Můj mozek to prostě nějak nebere...

Pinkiesmile


RE: Hypnotické nahrávky - Proky - 18.03.2013

Prý to musíš poslechnout vícekrát, aby si na to mozek zvykl.


RE: Hypnotické nahrávky - Aldar - 18.03.2013

Zkusil jsem to, myslim, že to dokonce fungovalo, dokud na mě nepromluvila sestra a to mě z toho absolutně vytrhlo. No nic, zkusim to zítra o volný hodině ve škole, aspoň se na chvilku uvolnim. Rainbowlaugh