Bronies.cz
Hypnotické nahrávky - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Audio (https://bronies.cz/Forum-Audio)
+--- Téma: Hypnotické nahrávky (/Vlakno-Hypnoticke-nahravky)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: Hypnotické nahrávky - Maratonec - 19.03.2013

(27.01.2013, 01:10)Discordian Napsal(a): Tak, už mě napadlo že bych to namluvil do češtiny...
Pokud budeš chtít pomoci s překladem, klidně napiš Ajsmug
Nebo se snad chystáš vydat vlastní verzi? Pinkiesmile


RE: Hypnotické nahrávky - Jamis - 22.03.2013

Zkoušíme ve více lidech už nějakou dobu a je to hodně sugestivní Pinkiesmile ten, kdo nahrávky vytvářel moc dobře věděl co, jak a proč dělá (už je to roky, co jsem si vytvářel podobné věci v CoolEdit 2 - bylo by docela zajímavé to po všech těch letech zase vyhrabat...)

Sem tam ty stavy udělají crossover do reality, ale to jen proto, že to tak chci Ajsmug je docela sranda, když někdo ve vašem okolí nevědomky použije stejnou větu, jako je v nahrávce a ten proces se skoro samovolně spustí Rainbowlaugh ze začátku poslechu se mi to občas stalo - dneska už jen výjimečně.

Arosis: díky moc za podělení se! Jen je škoda, že varianta Fluttershy Loop neexistuje Twilightoops musel jsem ustřihnout začátek RD, která má podobný hlas a slepit dohromady.

Překlad je fajn, ale ono nejde jen o slova, ale hlavně o intonaci a pak o přidaný zvuk (ten hukot v pozadí), který nutí mozek rezonovat na určitých frekvencích. Btw. všimli jste si, že se ty frekvence v průběhu nahrávky změní?


RE: Hypnotické nahrávky - Discordian - 22.03.2013

Jou jou, to jsou podstatné připomínky. O binaurálech a celkové teorii za těma nahrávkama mám už něco málo naštudováno, jen nám z tohohle semestru udělali "vyřazovací kolo" tak nemám moc času se tomu plně věnovat.


RE: Hypnotické nahrávky - Proky - 22.03.2013

Já jsem někde četl, že pár lidí prospalo skoro celý den po poslechnutí Rainbowlaugh


RE: Hypnotické nahrávky - Tom0147 - 26.03.2013

(18.03.2013, 23:10)Aldar Napsal(a): Zkusil jsem to, myslim, že to dokonce fungovalo, dokud na mě nepromluvila sestra a to mě z toho absolutně vytrhlo. No nic, zkusim to zítra o volný hodině ve škole, aspoň se na chvilku uvolnim. Rainbowlaugh

S tim celkem bacha. Já třeba po přerušení měl tak trošičku problém se pohnout Pinkiesmile Ale možná je to jen mnou, tim že máma je psycholog a tím pádem sem vůči tomuhle trošku imunní, nebo tim, že sem zatim zkoušel jen AJ Ajsmug


RE: Hypnotické nahrávky - Jamis - 27.03.2013

Tak přiznám se, že jsem nikdy neměl problém s tím, že by přetrvaly efekty, které jsem nemohl vlastní vůli odbourat (jako problém se pohnout - v nahrávce FS je tahle možnost dokonce výslovně zmíněna). Snad jen trochu ospalost, ale to může být způsobeno mnoha faktory (přecejen takhle mozek běžně nepoužíváme), ale rozhodně ne prospání celého dne.


RE: Hypnotické nahrávky - CrystalShine - 28.03.2013

Schválně kdo to tu pochopí Pinkiesmile 
[Obrázek: 266596__safe_animated_lyra_hand_humie_ar...0000c3.gif]


RE: Hypnotické nahrávky - Corwin - 28.03.2013

I will hug you!


RE: Hypnotické nahrávky - Purple - 28.03.2013

tak jsem si pár stáhla a dnes večer si to stáhnu do mobilu a zkusím to.
Snad se mi to podaří Pinkiesmile


RE: Hypnotické nahrávky - Monterka - 29.03.2013

O co v tom videu jde? Rainbowlaugh musí se to poslouchat na obě sluchátka? Rainbowlaugh