Bronies.cz
Hypnotické nahrávky - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Audio (https://bronies.cz/Forum-Audio)
+--- Téma: Hypnotické nahrávky (/Vlakno-Hypnoticke-nahravky)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: Hypnotické nahrávky - Discordian - 31.03.2013

Tak si to jen tak cvičně pusť a uvidíš jestli tomu budeš rozumět


RE: Hypnotické nahrávky - Jamis - 31.03.2013

(28.03.2013, 13:16)Darm Napsal(a): Schválně kdo to tu pochopí Pinkiesmile 

I will... oh my! Whatever.... Rainbowlaugh

Pokud máte problémy s angličtinou v nahrávkách, tak by nebylo od věci přeložit text nahrávek (překladatelé tohle vlákno taky čtou předpokládám), abyste dokázali vnímat, co ta slova v angličtině znamenají - tohle by mohlo fungovat docela dobře. Když se necháte vést hlasem, je třeba vědět, co ten hlas říká. Po určité době už nebude s jiným jazykem problém, protože už přesně budete vědět, co se bude v další větě říkat a co to znamená Ajsmug nepřijde to hned, ale časem ano.

Podle mě je tenhle způsob "přeměny v mysli" snažší než ten, který už roky používám (hlavně proto, že dneska už funguje za takřka jakýchkoliv podmínek - třeba při chůzi po ulici) a dají se na něm postupně stavět i další věci. Jen je třeba trénovat (jako u všeho) a ono to půjde.


RE: Hypnotické nahrávky - BozkovCZE - 31.03.2013

(31.03.2013, 12:59)Discordian Napsal(a): Tak si to jen tak cvičně pusť a uvidíš jestli tomu budeš rozumět

Jep. Mám takový pocit, že tomu porozumím. Přece jenom se hodně dívám na PewDiePie(je?) a Smosháky Rainbowlaugh.
Takže uvidíme. Ale prvně se mi to musí stáhnout Pinkiesmile.


RE: Hypnotické nahrávky - BozkovCZE - 31.03.2013

Jinak mám tu zkušenost: Můj první pokus byla Pinkie. Když to začalo mluvit kde jsem atd., tak se mi zobrazila zelená země a nějaká růžová skvrna, ale ještě předtím jsem cítil jak kdybych se kolébal v kolébce(kecáš!). Buďto Pinkie nebo moje kopýtko. Nevím to ale jistě, jelikož to byl první pokus a všude okolo mě byl rámus. Musím to zkusit než půjdu spát Pinkiesmile.


RE: Hypnotické nahrávky - W3RT0UR - 31.03.2013

Ja sem si to teda taky zkusil a dostal jsem sam sebe do situace jako z Magical Mystery Cure...(a poslouchal jsem Pinkie pie)Prislo mi to stejne jako kdyz se jim vraceli puvodni CM.....a pak jsem z nejakeho duvodu hopsal v everfree lese a pobrukoval jsi smile song...ale nevim jestli jsem byl ponik ale chci to zkusit znova...PinkiecrazyTwilightsmile


RE: Hypnotické nahrávky - BozkovCZE - 31.03.2013

A mohu se zeptat? Myslíte, že bude problém když jsem hyperaktivní?


RE: Hypnotické nahrávky - W3RT0UR - 31.03.2013

A bude problém když jsem magor?Pinkiecrazy


RE: Hypnotické nahrávky - czAdamV - 31.03.2013

(31.03.2013, 20:21)BozkovCZE Napsal(a): A mohu se zeptat? Myslíte, že bude problém když jsem hyperaktivní?

Teoreticky by mohl být problém s uvolňováním mysli a přejitím do tranzu (to samý, čím trpím já). Taky se to ale vůbec nemusí projevit Twilightsmile


RE: Hypnotické nahrávky - W3RT0UR - 31.03.2013

Protože myslím že se stane že budu v Equestrii behat a nejednou vedle mě poběži scout z TF2 Pinkiecrazy


RE: Hypnotické nahrávky - BozkovCZE - 31.03.2013

(31.03.2013, 20:26)Wertour Napsal(a): Protože myslím že se stane že budu v Equestrii behat a nejednou vedle mě poběži scout z TF2 Pinkiecrazy

Rainbowlaugh Též se toho bojím Rainbowlaugh