Bronies.cz
Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Všeobecná diskuze (https://bronies.cz/Forum-Vseobecna-diskuze)
+--- Téma: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP (/Vlakno-Headcannon-aneb-sdilejte-sve-teorie-ohledne-MLP)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - Geeshta - 14.02.2013

Nevim proč, ale nějak sem to tušil, jen sem si nebyl na 100% jistej.


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - KovisCZ666 - 14.02.2013

(14.02.2013, 20:38)Fun1k Napsal(a): Závěr ze závěru:
MLP vychovává mladé dívky, aby daly každému %D

good >:) i have a chance actually


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - Azuliana - 14.02.2013

Studovala jsem čistě v dívčím kolektivu, takže se tohle kolem mě dělo...
Ano, cutie mark je o tom, být v něčem speciální, ale "holky" k tomu přistupují stylem "chci ji, protože ji všichni mají, ať zapadnu do kolektivu", ne "chci být něčím vyjímečná".
Nejde o to, jestli je CM paralela k prvnímu sexu nebo k první menstruaci, mě jde o ten přístup, kdy mi to opravdu velmi silně připomíná mé spolužačky a jejich "všichni už s někým spaly, jen já ne, co když si o mě budou myslet, že jsem divná a nebudou se se mnou bavit."


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - RadlanJay - 14.02.2013

Azuliana - v podstatě souhlasím, tohle je skoro canon.

Ono celé FiM se v první sérii snaží radit holkám, jak na různé životní problémy. Třeba jak tam chrápe ten drak, to je prostě táta chrápající na gauči. CMC říká - ať jsi jakákoliv, vždy tady jsou podobní jako ty, a můžeš s nimi kamarádit. Atd atd, každá epizoda má morální pozadí.


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - Azuliana - 14.02.2013

To se mi právě líbí na FIM (a na LPS), ty morální ponaučení jsou tam podány tak nějak přirozeně a může se s nimi ztotožnit i člověk, který tohle období už má za sebou. Protože ty situace se stále opakují, ať už si malý, puberťák nebo dospělý.


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - Terodeness - 15.02.2013

Hele co myslíte existuje ve světě MLP i jiná magicá síla než kterou ovládají jednorožci a alicorni? Stačí se jenom podívat na Pinky Pie, RD, Zecoru...


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - Geeshta - 15.02.2013

Třeba to sou jen různý stránky jedné, vše sjednocující Síly, kterou dokáže každej používat jinak. Třeba. Actually sem nad tim už přemýšlel takhle několikrát. Stejná síla, která dovoluje pegasům chodit po mracích.


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - Azuliana - 15.02.2013

Taky si myslím, že tam funguje nějaká univerzální "magie", která drží Equestrii pohromadě a že každý tvor ji dokáže využít a přetvořit jinak.


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - Fun1k - 15.02.2013

[Obrázek: 34900500.jpg]


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - Discordian - 15.02.2013

Řekl bych že jo. Nebo spíš by se mi to líbilo. Obecně nemám rád veškeré hůlky, rohy a kouzelné holeně.