Bronies.cz
Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Všeobecná diskuze (https://bronies.cz/Forum-Vseobecna-diskuze)
+--- Téma: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP (/Vlakno-Headcannon-aneb-sdilejte-sve-teorie-ohledne-MLP)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - harodd - 15.02.2013

(15.02.2013, 15:25)Bluro Napsal(a): Hele co myslíte existuje ve světě MLP i jiná magicá síla než kterou ovládají jednorožci a alicorni? Stačí se jenom podívat na Pinky Pie, RD, Zecoru...

...pokud se ovšem v PP takto pomalu neprobouzí Pinkycorn a v RD Rainbowcorn. : )

nemá být meme 6 zosobněním vyšších sil utvářejících (či případně udržujících) Equestrii? : )


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - Azuliana - 15.02.2013

Pinkiecorn? To by bylo jak dělit nulou... Pinkiehappy


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - KovisCZ666 - 15.02.2013

ales tím canooonem se spolecnou sílou beru Pinkiehappy


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - Quint-t-W - 15.02.2013

Myšlenka tak přitažená za hřívu, že už ji má utrženou od hlavy:
Kdo zná Lukjaněnkovy Hlídky, tak je mu jasné, že Pinkie Pie je Jiná a dokáže se ponořit do Šera Pinkiehappy

Ostatní odtamtud asi jen dokáží čerpat energii.



RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - RadlanJay - 15.02.2013

Nepravděpodobné. To by často mizela, a projevovalo by se to jinak.
Spíše bych to viděl tak, že Equestrie je ve skutečnosti 6 hladina šera. ('magical land').


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - Quint-t-W - 16.02.2013

Uznávám, že už je to docela doba, co jsem to četl naposledy, a tak jsem určitě pozapomenul některé detaily. I tak je to podle mne naopak velmi pravděpodobné vysvětlení "4th wall powers". A to, že to dokáže, neznamená, že to začne přehánět.


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - Gris - 17.02.2013

Tak jsem si říkal, že napíšu pár řádků v návaznosti na můj headcanon a dnešní epizodu. Nakonec to explodovalo v takový double drabble, ale co nadělám, považujte to prosím za můj jediný a poslední výlet do světa fanficu Twilightsmile

Spoilers ahead.

[spoiler: Pod vzrostlým kaštanem na pahorku poblíž Ponyville se kdysi tyčilo pět náhrobních kamenů. Povídá se, že vždy na podzim, když začalo opadávat listí a příroda se chystala ke spánku, navštěvovala ono místo princezna Twilight se svým drakem. Jak roky plynuly, vítr, déšť a mráz ohladily kameny natolik, že nápisy již nebyly k přečtení. Princezna však nezapomněla, kde která z jejích kamarádek leží. Jak by taky mohla? Některé vzpomínky zůstanou příliš živé i stovky let. Tady nechala kdysi Applebloom viset svůj klobouk, když ocházela hledat štěstí za oceán. Na tomhle místě zase Spike lehával tak dlouho, až tam vznikla zřetelná prohlubeň. Před tento kámen chodila prvních pár desítek let s Twilight vzpomínat i lesní zvířátka, než generační obměna udělala i z jejich ochránkyně pouhou historku. Časem i ten kaštan začal trouchnivět, a jednoho jara už se nezazelenal. Twilight tyto změny prý pozorovala s jistou radostí, neboť jí připomínaly, že i ona se jednoho dne dočká a elementy harmonie se naposled setkají. Stačí jen čekat dost dlouho, nic totiž netrvá věčně. Nic, kromě kouzla přátelství.]


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - harodd - 17.02.2013

... [spoiler: pokud se ze všech šesti nestanou alicorni.]


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - Hotsteppa - 17.02.2013

Sakra, Gris, zasa si mi pripomenul Eternity's End, prvýkrát som kvôli tomu takmer plakal ako malý...

[spoiler: ale úplná alicornizácia Mane 6 by bol zaujímavý experiment, posunulo by to príbeh do inej roviny]


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - Johnn195 - 17.02.2013

[spoiler: Začínalo se s jedním alicornem a vy už by jste jich chtěli mít 9?! Rainbowlaugh]
To si neumím představit