Bronies.cz
Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Všeobecná diskuze (https://bronies.cz/Forum-Vseobecna-diskuze)
+--- Téma: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP (/Vlakno-Headcannon-aneb-sdilejte-sve-teorie-ohledne-MLP)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - Hotsteppa - 01.03.2013

Nudistická kolónia? Rainbowlaugh No ak sa nad tým zamyslíme, mnohí poníci v Equestrii chodia bez oblečenia, teda pokiaľ nejde o nejakú významnú spoločenskú udalosť - dokonca aj Molestia a Luna s výnimkou tých korunovačných šperkov...no Rainbowlaugh
Ale takáto "nahota" je bežná aj v iných animákoch a keby to malo fungovať v štýle amerických soccermoms, ako malí by sme nepozerali telku vôbec.


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - kotja - 01.03.2013

Nicméně můj headcannon by udělal vlákno human ponies velmi zajímavým


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - Dreit - 01.03.2013

Headcanon:

Ditzy Doo [Derpy Hooves] píše příběhy o Daring Do.
Narozdíl od roznášení pošty a podobných prací nepotřebuje perfektní vnímání prostoru, vystačí si s tužkou a jedním okem. Kdoví, možná dokonce příběh nepíše ale diktuje, vzhledem k popularitě svých knih si to jistě může dovolit. Navíc psaním může dát průchod svojí fantazii a utíkat tak do lepšího světa, kde se jí vše daří a sklízí obdiv ostatních.
Podepisuje se pseudonymem aby zůstala v anonymitě (pokud ji všichni znají jako Derpy, tak se podepisuje Ditzy).

A ještě jedna vtipná drobnost ve spoileru Twilightsmile
Rozdíl mezi 'Doo' a 'Do' je v tom, že autorka má "o kolečko víc" Twilightblush

Edit: Cutie mark Daring Do může být vtipným odkazem na to, jak Derpy letěla při Winter Wrap Up špatným směrem


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - RadlanJay - 01.03.2013

Tak to už jsem někde slyšel.
Já měl vždycky za to, že Daring Doo je reálná, a své dobrodružství zapisuje pro ostatní.
Také bych řek že Rainbow Dash, Daring Do, a Derpy jsou sestry. Jenom o tom neví.


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - Dreit - 01.03.2013

Citace:Tak to už jsem někde slyšel.
A já myslel, že jsem první Twilightblush
Citace:Já měl vždycky za to, že Daring Doo je reálná, a své dobrodružství zapisuje pro ostatní.
Jak by se ostatní klisny a hřebci asi potom měli cítit? Davy klisen by se jí snažily napodobit a hřebci by se zdržovali ve stodolách u svých oslintaných knížek Pinkiegasp
Citace:Také bych řek že Rainbow Dash, Daring Do, a Derpy jsou sestry. Jenom o tom neví.
Teda, to je canon! Rainbowderp Dává to i docela smysl. Daring prožívá dobrodružství a svěřuje se o nich Derpy (třeba dopisy), Derpy o ní píše knihy a získává tak finance na živobytí,....a obě se to Rainbow Dash radši snaží zatajit, protože by se do konce života vytahovala Rainbowlaugh


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - Aya Yai - 01.03.2013

To já mám headcannon pro příbuzenské vztahy mezi background ponies.

1.) Ne tolik pikantní, týkající se Carrot Top (téže známá jako Golden Harvest) a Caramel Apple. (Možná jste někdy zahlédli zrzavého, kudrnatého (či jak jinak to popsat) poníka na pozadí, které má v jednom případě CM mrkví, jindy jablek v karamelu). Moji teorií je, že jsou jednovaječná dvojčata. CA se obvykle objevuje jen na srazech Apple family, tudíž nebydlí v Ponyvillu, a za rodinou přijíždí jen při slavnostních událostí. (Výjimečně vyprovázela a vítala AJ v Last roundup, kdy předpokládám, že byla na návštěvě.) Carrot Top je na druhou stranu stále v Ponyville a tak se objevuje skoro v každém dílu. Někteří bronies si stěžovali, co dělala v epizodě Apple family reunion, kde stojí jako jedna v davu, ale podle mě tam zkrátka patří (co tam dělala Cloudchaser fakt nevím, asi něčí známá?). Rainbowlaugh Část mého headcannonu taky je, že si tyto dvě hodně poníků plete. O Carrot Top mám ještě spoustu dalších teorií, ale ty jsou založené víc na internetu- jako, že je spolubydlící Derpy, pomáhá jí vychovat Dinky a do toho celého se plete jakýsi stallion, o němž si radši odpustím, protože nope, just nope! (I so dislike the guy! Dx)

2.) Amethyst Star a Sea Swirl jsou sestry a potomci Star Swirl the Bearded. Obě dvě jsou si docela podobné, ač nesdílí barevné schéma, obě se drží v barvách okolo fialové, růžové a modré. A manestyle sice není stejný, ale je dost podobný. Navíc jejich jména dohromady dávají jméno našeho starého, známého Star Swirla- rodinná jména jak vyšitá. A taky jsou všichni z nich jednorožci.
Nejsem si jistá jen jednou věcí. Když nemohl Star Swirl natolik dobře porozumět přátelství (asi proto, že neměl žádné přátele), mohl porozumět lásce a tudíž mít děti? Protože si nemyslím, že by to byla nepřímá pokrevní linie. Hmm, jako jeho partnerku tipuji Clover the Clever a notnou dávku gerontofilie. OLOLOLO. Rainbowlaugh
A taky upřímně věřím, že byl Star Swirl the Bearded taky fialovej.


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - Geeshta - 01.03.2013

No, v tom případě by mohla být Twilight jejich ztracebá sestřenka Twilightsmile


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - RadlanJay - 01.03.2013

(01.03.2013, 21:13)Dreit Napsal(a):
Citace:
Citace:Tak to už jsem někde slyšel.
A já myslel, že jsem první Twilightblush

Yop, tohle je docela známa věc, provázanost RD, Derpy a Daring Doo je vlcelku jasná. Vždyť postava Daring je založena na RD, a ta je zase blízko k Derpy (Last Round up)

Citace:Já měl vždycky za to, že Daring Doo je reálná, a své dobrodružství zapisuje pro ostatní.
Citace:Jak by se ostatní klisny a hřebci asi potom měli cítit? Davy klisen by se jí snažily napodobit a hřebci by se zdržovali ve stodolách u svých oslintaných knížek Pinkiegasp

Samozřejmě to píše v anonymitě, čtenáří netuší, že příběhy jsou reálné.


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - Sissi - 01.03.2013

(01.03.2013, 22:41)Geeshta Napsal(a): No, v tom případě by mohla být Twilight jejich ztracebá sestřenka Twilightsmile

No, tady celkem nahrává teorie, že Twi je prapraprapraprapraprapraprapra... vnučkou Starswil the Bearded nebo jak se to kruci píše...


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - RadlanJay - 01.03.2013

Píše se vzdálený potomek. A vzhledem k jejímu talentu na magii by to nebylo moc velké překvapení.