Bronies.cz
Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Všeobecná diskuze (https://bronies.cz/Forum-Vseobecna-diskuze)
+--- Téma: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP (/Vlakno-Headcannon-aneb-sdilejte-sve-teorie-ohledne-MLP)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - Iluzon - 19.06.2013

Ehm, hate to break it to ya, ale Luna je princezna noci. A vzhledem k tomu, že většina seriálu se odehrává ve dne, tak je logické, že Lunu moc nevidíme.


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - RadlanJay - 19.06.2013

Podle mě Luna ani vládnout nechce.
Vždyť je to jenom papírování a byrokracie.


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - Fun1k - 19.06.2013

Luna a Celestie společně ovládají jen to, kdy bude den a kdy noc. Celestie je starší, takže je možné, že jí Luna to vládnutí ráda přenechá, protože je to její milovaná starší sestra a vidí v ní vzor, moudrost a odpovědnost. To ovšem neznamená, že by se třeba spolu o určitých rozhodnutích neradili a tak.


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - Foxtrot - 19.06.2013

Je pravda, že Luna je tam víceméně v pozadí.
Celestie je prostě starší sestra a tak má jako ve středověku nástupnické právo.
Luna tam podle mě spíše jen pomáhá a stará se o noc.
Luna tam asi neplní často takovou tu formální panovnickou funkci jako Celestie, že by seděla na trůnu a vyřizovala korespondenci.

Ale je zase na druhou stranu možné, že to dělá, ale jedná jen s určitými poníky, kteří jsou třeba také nějak spojeni s nocí (pracují v noci, atd...)

Luna je jednoduše mladší sestra, tak má co se týče vlády takovou odlehčenou funkci, ale když se něco řeší, tak to určitě Luna a Celesite probírají spolu než dojdou ke konečnému závěru.


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - Merrie - 19.06.2013

Hej, ja tiež beriem Lunu skôr ako poradkyňu, je jasné že Celestia má väčší vplyv. Nevyzerá to však, že by sa k mladšej sestre správala nadradene, práve naopak - prechováva k nej úctu Twilightsmile


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - kosay - 19.06.2013

Luna je ešte trošku "oťapená" z 1000 ročnej dovolenky na mesiaci, asi ešte nieje schopná alebo už nieje schopná sa normálne začleniť do života, tak si plní svoje povinnosti ale, ako sme mohli vidieť v Luna Eclipsed, do bežného života nieje súca (zatiaľ/už ? )


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - kotja - 19.06.2013

(19.06.2013, 10:05)MapleTwister Napsal(a): Podělím se o svůj vlastní headcanon.

Princezna Celestie de jure vládne s Lunou, což tedy znamená, že by Equestrie měla být oligarchií. Dobrá, ale v kolika dílech vidíme Celestii s Lunou spolu? A v kolika dílech vidíme, že by se Luna věnovala vládnutí? Díly prvního typu by se daly spočítat na prstech ruky dřevorubce, díly typu druhého se v seriále snad ani nevyskytují. Proto soudím, že Celestie nechala Lunu někam uklidit a "vytahuje" ji jen výjimečně. Otázka je, proč by to dělala. Máme několik možností:
a) Celestie chce vládnout sama
b) Celestie chce potrestat Lunu
c) Celestie se bojí, že by se z Luny opět mohla stát Mare in the Moon

Takže fakticky vládne jen Celestie, což by z ní ovšem dělalo tyrana (jak v původním smyslu slova, tak v dnešním smyslu slova). Občas se Luna objeví, aby poníci měli jistotu, že se Celestie opravdu dělí o vládu s Lunou.

Já bych řekl, že vládnou na směny:
Denní: Celestie
Noční: Luna

a po konci třetí série

Ranní: Celestie
Odpolední: Twilight Sparkle
Noční: Luna

Nakreslete někdo obrázek jak si odpíchávají odchod a hlídá to Doctor Whooves


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - MapleTwister - 19.06.2013

A to by mě zajímalo, jak se střídají. To ve dvě Celestie řekne "Tak jo, mám padla. Mějte se," a odejde? Rainbowlaugh Tohle by taky někdo mohl nakreslit.


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - RadlanJay - 19.06.2013

Takový pic už je, ale já ho bohužel nemám.

Jinak mi to připomělo anekdotu:
Celestia takes care about day
Luna takes care about Night
Cadance takes care about Twilight


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - kosay - 19.06.2013

Celestia - princess of the sun.
Luna - princess of the night
Cadence - princess of the crystal empire
Trilight Sparkle - princess of the Ponyville library