Bronies.cz
Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Všeobecná diskuze (https://bronies.cz/Forum-Vseobecna-diskuze)
+--- Téma: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP (/Vlakno-Headcannon-aneb-sdilejte-sve-teorie-ohledne-MLP)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - Azuliana - 21.08.2013

OT: Že by to byl čudlík, kterým se upravuje délka knotu, popřípadě čudlík, kterým upravuje tlak ? Raritywink

[Obrázek: vysokotlaka-petrolejova-lampa.jpg]


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - Xeelee - 22.08.2013

Kolečko na úpravu knotu by bylo jinde a vypadalo by jinak. To druhý vidím prvně a abych pravdu řek, tak nechápu k čemu to má bejt dobrý. Moh sem vidět tak 20 petrolejek? Plus spoustu fotek. Nikde sem na nic takovýho nenarazil. Není to spíš externí nalejvání petroleje?


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - ToC.ID - 24.08.2013

dnes mám chuť konspirovat takže.

proč mi čím dál tím více připadá že changelingové jsou rozlezlí po celí eqvestrii a je to dlouho tolerovaný,taky mi připadá že něco v everfree forest dělá neplechu a určitě to nebudou Timber Wolfové,proč mi připomínal Lunin hrad v tom lese měl ten stojan na elementy v takové podobě.to je jako by ty elementy někdy pracovali bez uživatele.


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - Kovu11 - 24.08.2013

Možno ten hrad bolo klenotníctvo a boly tam vo vitríne.


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - RadlanJay - 24.08.2013

Možná to byl strašidelný hrad na pouti, a elementy harmonie tam dělaly atrakci?


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - Fun1k - 26.08.2013

:O

[Obrázek: applejack_s_big_secret_by_mostachiosponch-d6dkam2.png]

Pinkiehappy


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - ozzacek - 10.09.2013

Moje konspirační teorie (kritiku přijímám) :
V prvním díle Twi říká, že se elementy nacházejí v původním sídle královských sester. To by dávalo smysl, vzhledem k tomu, že se Luna vrací právě tam. Jenže ty ruiny se nachází uprostřed Everfree forestu, a nemyslím si, že si Tia s Lunou postavili zámek zrovna tam. Ten les tam vyrostl až potom. A protože Everfree forest je anarchistickým místem, kde žijí jinde nežijící tvorové, rostou duhová jablka a Poisonous joke, nemůžu si nevzpomenout na Discorda. Ten přece Equestrii jeden čas vládnul, ne ? A právě kvůli němu Elementy harmonie vůbec vznikly. Nebo jsem jediná, kdo tu vidí souvislost ?


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - Azuliana - 10.09.2013

(22.08.2013, 11:12)Xeelee Napsal(a):
Kolečko na úpravu knotu by bylo jinde a vypadalo by jinak. To druhý vidím prvně a abych pravdu řek, tak nechápu k čemu to má bejt dobrý. Moh sem vidět tak 20 petrolejek? Plus spoustu fotek. Nikde sem na nic takovýho nenarazil. Není to spíš externí nalejvání petroleje?

Tenhle čudlík mají vysokotlaké petrolejové lampy, natahuje vzduch. Je pravda, že těmito petrolejkami nepřijde "běžný Franta uživatel" moc do styku, tak nejsou tak rozpoznatelné.
[Obrázek: pmaxprinzip.gif]

Spíš si myslím, že kreslíř použil vizuální zkratku, kdy to sice není realisticky akurátní, ale divák v tom daný předmět pozná.


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - ozzacek - 10.09.2013

Viděl už někdo používat poníky petrolejku ? Rozhodně je to vodnice Pinkiesmile
Btw. ten můj minulej příspěvek se tu už koukám řešil. Sorry


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - illindor - 16.09.2013

Hm, nejsem si jistý, jestli jsou vychvalované jablečné taštičky, štrůdl a koláče od Applejack tak dobré jak by se zdálo. Je tu několik přinejmenším podezřelých situací.

1)Chrysalis jí to vyhodila a nejedla (ale je možné že to bylo jenom kvůli její protivnosti a nesouviselo to s kvalitou pečiva).

2)Šlechtici na bále jí to taky nechtěli kupovat a jíst (Ale to zase může být dáno jenom jejich snobskou odtažitostí k obyčejným jídlům, nebo prostě jen smůlou na zákazníky).

3)Soarin její koláč chutě zhltnul (Ale vzhledem ke způsobu jakým jedl to může být čuně co by snědlo jakýkoliv fujtajbl, takže to nemusí o ničem vypovídat).

4)Twilight se v prvním díle jejím pečivem dost nacpala a zdálo se že jí chutná (Ale možná jí bylo jen hloupé odmítnout anebo je prostě nevybíravá a na chuti jídla jí zas tak nezáleží.)

5)Její kamarádky pečivo Applejack chválí (Ale možná jen proto že jí nechtějí zklamat a urazit a tak se podle toho jen tváří, element upřímnosti je jen samotná Applejack).

6)Ostatní poníci v Ponyville jí to také kupují a jedí (Ale možná jen proto, že jiný dodavatel takového jídla v Ponyville není a tak si nemůžou vybírat (a jezdit do Canterlotu za jídlem se jim nechce), nebo také prostě nechtějí svou sousedku a známou zklamat).

Hm, Applejack nám asi ochutnat nedá, tak nezbývá než dál spekulovat Pinkiesmile