Bronies.cz
Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Všeobecná diskuze (https://bronies.cz/Forum-Vseobecna-diskuze)
+--- Téma: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP (/Vlakno-Headcannon-aneb-sdilejte-sve-teorie-ohledne-MLP)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - Zagami - 16.12.2013

Elevea: to je úžasný!!
Podle toho by se dala napsat luxusní povídka. :3
Navíc, ono to fakt dává smysl. Rainbowlaugh


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - Elevea - 16.12.2013

2Zagami: Jo, taky mě to napadlo. Jenže nejsem schopnej vypotit z fleku zápletku. Já píšu tak, že se vžiju do situace a tak dlouho hledám řešení, dokud nepřijde samo.
Ale už jsem přemýšlel nad tím, že by se dalo zajít dál - proč je tak málo alicornů? To je jednoduché. Zlí, sobečtí a nezodpovědní jednorožci se proměnili na hvězdy a musí za trest zářit v temnotě, protože promarnili svoje nadání Twilightsmile. Někteří se snažili proti tomu bojovat a proto pomohli Nightmare Moon zpátky na zem...
Ovšem kam odcházejí duše špatných zemních poníků, to jsem ještě nevymyslel. Je docela možné, že probíhá nějaký druh recyklace, ale těžko říct Rainbowlaugh. (EDIT: No tak mě napadá, že vlastně máme podsvětí, které hlídá Cerberos. Takže problém vyřešen - můžeme začít dělat story Rainbowlaugh)
Možností je habaděj. Canonu to zatím neodporuje a bylo by to narvané příležitostí. Jenže musel bych se dostat do ráže, abych na takové základně začal stavět.

2Hotsteppa: Proč ne? Koneckonců i křesťanský Bůh je mrtvý a není s tím žádný problém Rainbowwild.


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - Antarius - 17.12.2013

Ou ou ou, já mám jeden!

Pinkie Pie je mimoequestrian! Pinkiegasp Alienpony! Rainbowlaugh


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - Azuliana - 28.12.2013

Tož si takhle odpočíváme s přítelem po kvalitní erotice, vymýšlíme blbosti a v tu chvíli nás osvítí a napadne nás epický headcanon!

Jak by vypadaly královské sestry v humanoidní podobě? No rozhodně ne tak tragicky jako principal Celestia z EQG! A pak nás to trklo.

Celestia coby vládkyně Slunce (neboli Světla) je jasná Galadriel (Paní světla).
Luna je Arwen (Večernice), kdybychom chtěli jít do detailů, tak Lúthien (Tinúviel tedy Dcera soumraku), ale ta Arwen se k ní tak nějak hodí víc.

WARNING: SERIOUS TOLKIENIST NERD STUFF INCOMING!

Hezky nám barevná schémata kolerují s charaktery a navíc je Galadriel o dost starší než Arwen. Obě dámy jsou svým způsobem vládkyně (Galadriel je šéfem celé frakce elfů, Arwen je "princezna" a poté se stává i královnou Gondoru). Obě nejsou obyčejné smrtelnice, ale elfky z urozených linií (noldor, teleri), takže de facto alfa alicorni (pokud pomineme jiný headcanon přirovnávající alfa a beta alicorny k Valar/Maiar). Obě jsou staré jako metuzálém (Arwen má nějakých 3900 přepočteno na lidské roky). Jsou v příbuzenském vztahu (Tia a Luna jsou sestry, Arwen je Galadrielina vnučka (vám asi nedošlo, že Galadriel je Elrondova tchýně, že? Pinkiehappy ).

YOU CAN BREATHE NOW Pinkiesmile

Jenže Večernici hrála i jedna česká herečka, namítl můj přítel.
To je taková cutsie wootsie princezna, ta se spíš hodí na Cadence, namítla jsem já.

Ještě řekněte, že ne Raritywink
[Obrázek: 697541_.jpg]

A pokud bychom se drželi této teorie, tak nám logicky vychází, že Shining Armor by v lidské podobě vypadal jako...

Rainbowlaugh Rainbowlaugh Rainbowlaugh
[Obrázek: tri-orisky-pro-popelku-foto-color-6.jpg?...39e02b3cc6]



RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - RadlanJay - 28.12.2013

No ono to není až tak od věci. Lauren sama řekla, že Canterlot měl být "něco jako Minas Thirit pro holky", takže vliv Tolkiena tam bude.


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - Hotsteppa - 28.12.2013

(28.12.2013, 15:51)Azuliana Napsal(a): (vám asi nedošlo, že Galadriel je Elrondova tchýně, že? Pinkiehappy ).

WAT. Tak to vyzerá, že až dočítam rozčítané, pustím sa do majstrovho diela odznova...

Každopádne je to zaujímavá teória, pozerať sa na MLP v spojitosti s Tolkienom ma teda ešte nenapadlo.


(mohol by byť Sombra Sauron alebo Morgoth? čisto teoreticky)


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - Vypravěč - 28.12.2013

(Sombra jako Morgoth nebo Sauron? Na to mi přijde Sombra mizerný. Možná, kdyby byl lépe zpracovaný, pak by se tam jistá podobnost dala vidět, ale tohle asi ne.)


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - Azuliana - 29.12.2013

HTTP OT:

[Obrázek: The_Silmarillion_Family_Tree_by_origamist.png]



RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - kotja - 29.12.2013

Takže Arwen je Aragarornova 59*(pra)teta?


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - Azuliana - 29.12.2013

Kotja: Přesně tak. A je cirka o 3800 let starší Rainbowlaugh