Bronies.cz
Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Všeobecná diskuze (https://bronies.cz/Forum-Vseobecna-diskuze)
+--- Téma: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP (/Vlakno-Headcannon-aneb-sdilejte-sve-teorie-ohledne-MLP)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - Geeshta - 14.02.2013

Jo je to jiný, ale to přirovnání k ztrátě panenství už někdo psal, nějaká holka, ale ne jako že CM je ztráta panenství, ale že jí CMC připomínaj stŕedoškolačky co se honěj za ztrátou panenství, ale já souhlasim s Blurem


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - Fun1k - 14.02.2013

Geeshta:
To jsem měl na mysli, samozřejmě žádný SAM se nekoná Rainbowlaugh


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - RadlanJay - 14.02.2013

Ani ne tak panenství, jako spíše první menstruace. CMC všichni připomínají, že se to nedá urychlit, a příjde to samo ve vhodnou chvíli. Sex se urychlit dá, a nezapomeňte na cílovou skupinu. Holky do deseti let asi těžko myslí na ztrátu panenství.


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - Fun1k - 14.02.2013

RadlanJay:
Tuhle myšlenku ti kradu a přijímám ji za svou.


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - RadlanJay - 14.02.2013

Říká se "Headcannon accepted", a mě to těší.


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - Geeshta - 14.02.2013

No nevim no, chtěl bych vidět klub holčiček co věnujou většinu svýho úsilí a volnýho času aby měly menstruaci.


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - KovisCZ666 - 14.02.2013

dobre kdyz toreknes takhle...


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - Fun1k - 14.02.2013

Radši to k holčičkám přirovnávat nebudu, ale RadlanJay má pravdu, že první sex se může urychlit, zatímco menstruace ne. Ale na tu se obvykle nikdo netěší. No nevím, budu to muset nějak zkombinovat...
Co třeba opominout sex pod zákonem a dát tam věkovou hranici pro pohlůavní styk. Yes, mám to:

1) Těšení se na cutie-marky CM je podobenství na těšení se na věk, kdy bude moci mít dívka legálně pohlavní styk
2) Snaha o získání cutie-marku je něco jako snaha o brzký první sex

Závěr:
Celá záležitost s cutie-marky je paralela s tím, když se holky těší na první sex a zároveň se snaží, aby ho měly hned ten den, kdy jim bude tolik, aby ho mohly provozovat legálně

Závěr ze závěru:
MLP vychovává mladé dívky, aby daly každému Pinkiecrazy


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - RadlanJay - 14.02.2013

Jenže ony neví, co je čeká. Ví jenom, že je to něco velkého, něco co z nich udělá "dospělé", a co většina ostatních už má. A tak se to snaží za každou cenu získat, a ignorují rady ostatních.

Ale nepleťte si to s problematikou CM. Ta je zde od toho, aby naučila holčičky že každá z nich je jedinečná, a pokud si myslí, že ne, tak jenom svůj talent neobjevily.


RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - Azuliana - 14.02.2013

(14.02.2013, 14:22)Geeshta Napsal(a): Jo je to jiný, ale to přirovnání k ztrátě panenství už někdo psal, nějaká holka, ale ne jako že CM je ztráta panenství, ale že jí CMC připomínaj stŕedoškolačky co se honěj za ztrátou panenství, ale já souhlasim s Blurem

Sím, sím, to jsem byla já Pinkiehappy