Bronies.cz
Babské rady - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: Generální OffTopic (https://bronies.cz/Forum-Generalni-OffTopic)
+--- Téma: Babské rady (/Vlakno-Babske-rady)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Babské rady - Hotsteppa - 18.03.2013

Azu, som vegetarián a z toho, čo som zisťoval, to môže byť nedostatočným prísunom železa. Chémiu neuznávam, no tentokrát som výnimočne zbehol do lekárne po železo v tabletách. Čo sa stravy týka, junk food veľmi nemusím, no zase nie som vegánfašista Twilightsmile

Zelený čaj pijem bežne, tým to možno nebude.


RE: Babské rady - Tobyyy - 18.03.2013

Lampička, byť Tebou, aspoň ten Olynth vyradím úplne. Je to svinstvo.

A na ostatných mám takú otázku, nemáte niečo proti zápalu hrdla spojeného s nádchou???
Mal som ho troma týždňami a mám pocit, že sa mi znova vracia. Dokonca som ho vtedy poctivo vyležal, čo nebýva zvykom, ale teraz mám znova ten nepríjemný pocit škrabania v hrdle a nose Pinkiesick


RE: Babské rady - Hotsteppa - 18.03.2013

Na škrabanie v hrdle skús propolisové kvapky, mňa to dalo dohromady za dva dni aj s hlasom (a to som ho takmer stratil).


RE: Babské rady - Geeshta - 18.03.2013

Biatch please, na většinu zánětů krku včetně angíny a zahlenění je nejlepší slivovice nobo podobnej 50-70% alkohol - řádně a pečlivě vykloktat, pliveme dovnitř Raritywink


RE: Babské rady - Azuliana - 18.03.2013

Přesně, sprostá dezinfekce lihem Pinkiehappy pro slabší povahy slivovice s medem.
Hotsteppa: pokud y to bylo nedostatkem železa a jsi vegetarián nazi, tak dlabej špenát a mangold.


RE: Babské rady - Hotsteppa - 19.03.2013

Geeshta: Eeyup, dobrá domáca je všeliek Twilightsmile
Azu: Mangold? Môžem skúsiť, vďaka Twilightsmile


RE: Babské rady - Azuliana - 19.03.2013

Pamatuju si, že jsem ho ožďobávala jako malá holka u nás na chalupě a krmila jím své fake G2 (možná G3) poníky Pinkiehappy jinak se právě doporučuje při chudokrevnosti, kvůli obsahu železa. Akorát bacha, trošku projímá, takže to s dávkováním nepřehánět. Je z něj výborný salát, třeba k masu s brambory.


RE: Babské rady - Lampička - 19.03.2013

Tak sem znova něco napíšu: Už skoro týden mám něco šíleného s nohou, když ji mám delší dobu pokrčenou, začne mě pobolívat v koleni, po mírném narovnání pobolívání přejde v šílenou nesnesitelnou bolest, která obvykle trvá něco kolem půlminuty. Snažím se tu nožku tedy mít pořád narovnanou, ale často na to zapomenu a je problém. Navíc mám takový neblahý pocit, že s tím začíná i druhá noha. Tak buď mi moje klouby v kolenou najednou o nějakých sedmdesát let zestárly, nebo nevím. Rainbowlaugh K doktoru se nedostanu, tak jsem zatím zkoušela držet v teple, protože to většinou na takové věci zabírá, ale nepomohlo to. Proto by mě zajímalo, jestli tedy neexistují nějaké věci tlumící bolest či tak nějak. Twilightsmile


RE: Babské rady - Azuliana - 19.03.2013

Nevím, jestli to je to samé, co mám já, ale můžou to být šlachy a chrupavky (dna). Já mám "zk.rvené" klouby z několika let aktivního tancování, takže mě občas chytají bolesti jako kráva, kdy téměř němážu chodit.
Pomáhá želatina nebo cokoli, co obsahuje kolagen. Dají se koupit želatinové kapsle přímo v lékárně na bolavé klouby. Omezit solení.
Pokud by ani to nepomohlo, existuje lék Milurit přímo na dnu.
Držení v teple pomůže spíše na namožené svaly než na klouby.


RE: Babské rady - Lampička - 19.03.2013

Okay, díky, želatinu tedy zkusím, snad to pomůže. Solení už bohužel omezit nemůžu, když už teď nesolím vůbec. Rainbowlaugh