Bronies.cz
Babské rady - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: Generální OffTopic (https://bronies.cz/Forum-Generalni-OffTopic)
+--- Téma: Babské rady (/Vlakno-Babske-rady)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Babské rady - Tobiena - 04.05.2013

To je taky možný, záda mě občas bolej ...


RE: Babské rady - Baterka - 04.05.2013

hlavně hlava bolí od krční páteře :¨


RE: Babské rady - Tobiena - 04.05.2013

Udělám nějaký pohyb, a praskne mi x věcí v zádech ಠ_ಠ Asi si budu muset zajít na masáž :3 Protože doktoři, co dělají kung-fu pohyby jsou děsiví Rainbowlaugh


RE: Babské rady - Hotsteppa - 04.05.2013

Chrbtica býva zákerná. Ja som si napríklad jeden čas myslel, že mám problémy so srdcom (dýchanie, občas aj bolesť), no vysvitlo, že srdce je OK ale za tie problémy mohla chrbtica. Odkedy cvičím čchi kung, je to o dosť lepšie.


RE: Babské rady - Lampička - 19.05.2013

Trošku to tady oživím: Neexistuje něco na zlepšení imunity? Strašně snadno cokoliv chytnu a jsem věčně nemocná, konečně se vyhrabu z jedné nemoci a za pár dnů mám další.
Plus jsem poslední dobou šíleně unavená, nestačí mi ani deset hodin spánku, pořád mě bolí hlava a častěji kvůli nízkému tlaku omdlévám. Trochu více mě to štve. Applejackunsure


RE: Babské rady - Azuliana - 19.05.2013

Na tlak ginko bilobu, na pocit únavy snížit hodiny spánku (nejsi unavená, ale přespaná).

Na imunitu: doplnit vitamíny A,B,C a D. Být v pohodě, cvičit, otužovat se.


RE: Babské rady - Lampička - 19.05.2013

Ginko bilobu už nějakou dobu zkouším, ale zdá se mi, že se to pořád horší.
No, teď už tři noci za sebou nespím a jsem unavená, jako když spím deset nebo pět hodin, pořád je to stejné.
Eeeh, asi tedy budu muset přestoupit na zdravější potravu. Twilightsmile Zkusím, dík.

A ještě jedna věc, snad nevadí. Twilightblush Poslední dobou mám přesušenou pokožku, nejvíce mi to vadí na obličeji. Dříve jsem mívala opačný problém, tak mi to přijde trochu zvláštní. Hrozně moc suchých šupinek, které jdou při sloupávání až do krve, hydratuji co nejvíc to jde a pořád nic, typicky suchou pokožku taky nemám (musím se přepudrovávat každých pár hodin, jinak se lesknu jako disko koule), tak fakt nevím, je to celkem dost na nic.


RE: Babské rady - Azuliana - 19.05.2013

Může to být stresový ekzém, evidentně teď nemáš úplně nejlepší životní styl a vypadá to, že ty jednotlivé problémy budou provázané.


RE: Babské rady - Lampička - 19.05.2013

Tak snad to brzy vymizí, celkem mi to znepříjemňuje ranní přípravu do světa.


RE: Babské rady - Dreit - 19.05.2013

Lampička:
U mě to je takhle:

5-6 hodin - to už je málo, nějakou dobu dokážu fungovat normálně (až 4-5 hodin, podle toho jak dlouho jsem spal) a potom z minuty na minutu příjde nesnesitelná únava. Už jsem takhle několikrát usnul v práci. Naštěstí se tam každou chvíli ozve hlasitá rána a tak se po pár desítkách vteřin prudce proberu, tak půl hodinky přemáhám a potom už to jde, jen mi to tolik nemyslí. Možná je to ale taky tou nezáživnou prací (zítra naposledy, hurá!), kterou by mohla dělat opravdu i chlupatá cvičená opice.
7-8 hodin - tak akorát, díky práci už se o víkendech automaticky probouzím cca v 8 ráno a je mi úžasně. Bohužel během týdne si vždycky den o něco protáhnu a pak mi s každým dnem nějaká ta hodina chybí Ajsleepy Buď chodit spát dřív, nebo spát ještě odpoledne...jenže ani do jednoho se mi nechce Twilightblush
9+ hodin - už to není úplně ono, špatně se mi vstává a pokud spím něco přes devět hodin, tak mi další dvě hodiny trvá vykopat se z postele. Většinou vylezu jen protože si musím opravdu akutně odskočit a hned zase běžím lenošit Rainbowlaugh

Tobiena:
Křupání v zádech mám prvotřídní, další na řadě jsou prsty (fuj), krk, občas lokty a výjimečně i pravá noha v oblasti pánve. Přítelkyně valila oči když ty záda prvně slyšela Pinkiehappy

Motání hlavy...piješ hodně? Samozřejmě ne dvoulitrovku na ex, z toho můžeš mít i smrt, ale pravidelně. Dřív jsem pil kolem tří litrů v létě a klidně dvojnásobek v zimě. Časem jsem ale přišel na to, že tři litry jsou málo a motám se. Sice jsem to běžně ani nepostřehnul, ale cítil jsem to na sobě. Tak jsem toho do sebe začal lít víc a je to o moc lepší Twilightsmile