Bronies.cz
Babské rady - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: Generální OffTopic (https://bronies.cz/Forum-Generalni-OffTopic)
+--- Téma: Babské rady (/Vlakno-Babske-rady)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Babské rady - Geeshta - 18.02.2013

Azu, když už sem tu, nemohla bys mi pomoc s prokrvením nohou? Mám dost velký hnáty (47) a mám je furt hrozně promrzlý, i v teple a když du spát tak trvá třeba půl hodiny než se mi pod dekou prohřejou tak, źe když na ně sáhnu, maj stejnou teplotu jako ruce. Možná by pomohlo chilli nebo ginko....nemáš tam něco?


RE: Babské rady - Azuliana - 18.02.2013

Nedokrvování končetin v důsledku nízkého tlaku, tell me about it (v zimě spím v ponožkách a na chlapa musím sahat, jen když ho upozorním, jinak ho zmrazím Pinkiehappy ).
Chilli ne,to ti vyhodí tlak do nebes, ale moc dlouho to netrvá, ginko mi zabíralo celkem dobře. Jak tabletky, tak klasický čaj.


RE: Babské rady - RadlanJay - 18.02.2013

Skus dřepy a ponožky. To pomáhá mě.


RE: Babské rady - Geeshta - 18.02.2013

Jo to zní užitečně...tlakem nevim, ruce mi vůbec nepromrzaj a denně se hrozně nalejvám zelenym čajem. Tlak mám průměrně 120/80


RE: Babské rady - Hotsteppa - 18.02.2013

Určite ginko, Geeshta...


RE: Babské rady - Geeshta - 18.02.2013

Ok, hned zítra se vydám na Hlubokou do zámecký zahrady nějaký si natrhat Derpytongue2


RE: Babské rady - RadlanJay - 18.02.2013

Ten pocit, když do sebe všichni cpou super-léčivý bylinky a já jenom rohlíky s máslem. A sem zdravej (fyzicky).


RE: Babské rady - Hotsteppa - 18.02.2013

(18.02.2013, 19:58)Azuliana Napsal(a): Koupel pro nehtíky.
Vezmeme keramickou nebo kameninovou misku a nalijeme do ní přiměřené množství olivového oleje. Dáme do mikrovlnky a lehce ohřejeme. Původně jsem ho ohřívala klasicky na plotně v kastrůlku, ale proč si to neusnadnit. Důležité je olej jen ohřát, ne ho přepálit Pinkiesmile Poté můžete přidat voňavý olej nebo nechat jen tak. A do toho si namočíme konečky prstů.

"Šampon" pro suché vlasy (jde použít víceméně na všechny druhy)
Olivový olej a šampon, kterým si myjete normálně vlasy smícháme v poměru 2/1 (šampon/olej). A umyjeme si touhle směsí vlasy Pinkiehappy Nebojte se, že by pak byly vlasy přemaštěné, protože rostlinný olej funguje jinak než přirozený kožní maz, který tvoří tu "mastnotu" na neumytých vlasech.

Azu, ja som mal roky počas zimy ruky suché a studené, žeby som to skúsil? Rainbowlaugh Ale s vlasmi mám problém už dlhší čas, strašne rýchlo sa mi potí hlava...

(11.02.2013, 13:23)Azuliana Napsal(a): Takže, Azulka má dnes volno, takže může opět vytáhnou něco ze svého košíčku...

Střevní čistící detox
Je to velmi jednoduchá metoda, jak se zbavit usazenin v trávicím traktu. Stačí jen blbý pomeranč...
Tahle kúra by se měla provádět celý týden tak jednou za měsíc až měsíc a půl. Spočívá v tom, že před spaním nalačno (nejméně 2 hodiny po posledním jídle) sníte celý pomeranč. A tohle opakujete celý týden.
Připravte se na to, že první den kúry se ráno doslova zes.rete Pinkiehappy ale ke konci týdne už z vás půjde opravdu ten nejskrytější binec ze zákoutí vašich střev.

Skúšam to už tretí deň, napriek tvojmu varovaniu k prvému dňu zatiaľ nič drastické Rainbowlaugh Možno je to aj tým, že s mäsom nie som veľký kamarát a junk food veľmi nemusím (občas nejaké chipsy), takže zo mňa asi nemá čo vyliezť Rainbowlaugh


RE: Babské rady - Hotsteppa - 27.02.2013

Azu, niečo na problémy s hlasivkami by si nevedela poradiť? S výnimkou propolisu, ten som už skúšal.


RE: Babské rady - Lampička - 27.02.2013

Taky bych se na něco zeptala. Twilightsmile V podstatě celý rok nemůžu normálně dýchat, za měsíc spotřebuji dvě balení Olynth a už mi ani nezabírají prášky, které jsem používala dříve. Tak pokud bys věděla o něčem, po čem bych se mohla aspoň trochu nadechnout, tak by mi to pomohlo. Pinkiesmile A ještě by bylo fajn něco na nízký tlak, už mě nebaví, jak pořád někde omdlévám. Rainbowlaugh