Bronies.cz
3. oficiální CZ/SK Bronies sraz - Brno - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Uskutečněné srazy (https://bronies.cz/Forum-Uskutecnene-srazy)
+---- Fórum: Srazy pod záštitou Bronies.cz (https://bronies.cz/Forum-Srazy-pod-zastitou-Bronies-cz--69)
+---- Téma: 3. oficiální CZ/SK Bronies sraz - Brno (/Vlakno-3-oficialni-CZ-SK-Bronies-sraz-Brno)



RE: 3. oficiální CZ/SK Bronies sraz - Brno - Dragea - 20.07.2013

Jojo, píšou, že nám pronajmou celé prostory, takže asi obě arény. Pinkiesmile

Mno prostě kolik lidí mi pošle peníze, tolik lidí bude hrát, tak můžem spočítat, kolikrát si každý zahraje. Plus budu počítat s těmi, kdo sem napíše, že ještě neví, že to stihnou a podobně. Ti mi můžou dát peníze na místě, které se pak rozdělí mezi ty, co už zaplatili. Twilightsmile

S kolika mám počítat hráči? S třiceti teda? Ať můžu napsat, kolik mi máte posílat na účet. Pinkiesmile


RE: 3. oficiální CZ/SK Bronies sraz - Brno - Bouri - 20.07.2013

(20.07.2013, 16:41)Dragea Napsal(a): S kolika mám počítat hráči? S třiceti teda? Ať můžu napsat, kolik mi máte posílat na účet. Pinkiesmile

Se mnou můžeš počítat, že si zahraju... Zrovna sem se chtěl zeptat, kolik a kam poslat peníze. Twilightsmile


RE: 3. oficiální CZ/SK Bronies sraz - Brno - Frolda - 20.07.2013

Já určitě budu chtít Pinkiehappy


RE: 3. oficiální CZ/SK Bronies sraz - Brno - pipa943 - 20.07.2013

Ok no, já peníze zaplatím až na místě, na účtě mám 45 korun a v peněžence (po koupení lístku) 30 korun Rainbowlaugh až do 10.8. To mi přijdou peníze na účet Rainbowlaugh.
Edit: počítej se mnou Ajsmug ale s penězi až na místě Rainbowlaugh


RE: 3. oficiální CZ/SK Bronies sraz - Brno - Dragea - 20.07.2013

Já bych ráda měla na účtě nějakou větší částku, ať jim to tam můžu včas zaslat. Ne, že mi tu všichni začnete psát, že to donesete na místo. Sama takový peníze dohromady nedám, ráda bych jim to zaslala co nejdřív.

Tady je číslo účtu 2124358003/0800 . Zasílejte mi částku 240 kč. Je to částka, při které počítám, že bude hrát nejméně 30 lidí. Pokud přijde někdo navíc, tak se jeho peníze rozdělí mezi ty, co už zaplatili. A podepisujte se prosím. Pinkiesmile

Číslo doplněno i do prvního příspěvku k bodu o lasergame.


RE: 3. oficiální CZ/SK Bronies sraz - Brno - Keranis - 20.07.2013

Hej hej hej, jaktože jsem se o tomhle srazu dozvěděl až teď? To nesmím minout!
Lasergame teda zkoušet nebudu, hrál jsem paintball a bléh. Nejsem akční člověk Twilightoops Mluvilo se tu o tom, že nehrající by se odklidili někam mimo do restaurace Black Diamond, to teda platí?
Určitě s sebou vezmu Ulandii (můj zaprášený noťas Pinkiehappy), mám na ní Futuramu a Game of Thrones, tak se kdyžtak můžeme zabavit sledováním seriálu (a MLP tam bohužel nemám, sorry Applejackconfused).

Tohle bude moje první non-stop párty, uvidíme, jestli se z toho zhroutím Pinkiecrazy


RE: 3. oficiální CZ/SK Bronies sraz - Brno - Discordian - 20.07.2013

Snad vás v tom Blacku nikdo nepovraždí, povídají se o tom zajímavé historky


RE: 3. oficiální CZ/SK Bronies sraz - Brno - Cifra - 20.07.2013

(20.07.2013, 22:10)Cocodrillo Napsal(a): Tak co, koho adoptuju?

Eeh... Pinkiehappy


RE: 3. oficiální CZ/SK Bronies sraz - Brno - Dragea - 20.07.2013

(20.07.2013, 22:10)Cocodrillo Napsal(a): Pár poznámeček ;D
a) Bez uzavřených bot vás tam nepustěj tak ne že dovalíte v žabkách nebo lodičkách bez náhradních bot v tašce
b) "Musí přijít děti s rodiči či doprovodem?"
Ano, v případě dětí mladších 15 let je potřeba mít sebou zákonného zástupce staršího 18 let.
Tak co, koho adoptuju?

Výše jsem psala, že mi po telefonu řekli, že pokud nedojdou děti kolem deseti let, tak zákonného zástupce mít nemusí...


RE: 3. oficiální CZ/SK Bronies sraz - Brno - Keranis - 21.07.2013

(20.07.2013, 23:16)Cocodrillo Napsal(a): Paintball ale narozdíl od LG bolí ;D
Spíš než mě to bolelo instruktora, který ode mě dostal šlupku přímo do ksichtu z tak půlmetrové vzdálenosti Pinkiecrazy Měli jsme obličejové kryty, ale stejně...
No každopádně LG hrát nebudu a ne a ne! Rainbowlaugh

Jo ještě jedna věc: Téměř najisto budu mít odvoz autem a další dva lidi by se tam určitě vešli. Jestli někdo bydlí v oblasti mezi Ostravou a Brnem (třeba okolo Olomouce nebo Nového Jičína), klidně ho vyzvednu Pinkiesmile V případě zájmu pošlete PM. edit: Tak tohle ruším, nakonec to vypadá na bus.