Bronies.cz
3. oficiální CZ/SK Bronies sraz - Brno - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Uskutečněné srazy (https://bronies.cz/Forum-Uskutecnene-srazy)
+---- Fórum: Srazy pod záštitou Bronies.cz (https://bronies.cz/Forum-Srazy-pod-zastitou-Bronies-cz--69)
+---- Téma: 3. oficiální CZ/SK Bronies sraz - Brno (/Vlakno-3-oficialni-CZ-SK-Bronies-sraz-Brno)



RE: 3. oficiální CZ/SK Bronies sraz - Brno - Aivri - 14.08.2013

(13.08.2013, 20:07)Radmen Napsal(a): Já mám za úkol dovézt moje 5.1, výkon přesně nevím, je to Genius Home Theatre, či tak něco, co jsem jen tak letmo zagooglil, tak těch 70 by to mělo dohromady dát (myslím i přes), kdo byl u mě na chatě tak ví... Něco by to ozvučit mělo a má to dálkový ovládání, yey!
Či nabízí někdo něco lepšího? Já jedu autem, takže mi to nedělá problém vzít...

Tieto by mali bohato stačiť. Rovnaké používame na chatové akcie a v pohode to zvládajú. Good job, Radmen. Pinkiehappy

Včera v noci sa mi podarilo dať dokopy My Little Karaoke, ale mierne mi derpí detekcia hlasu. Skúsim s tým ešte niečo spraviť, a ak budem spokojný s tým ako to funguje, môžeme si dať contest.


RE: 3. oficiální CZ/SK Bronies sraz - Brno - Antarius - 14.08.2013

Jednu věc si pořád nedokážu vysvětlit.

1. Bylo zmíněno, že pokud nás přijde tolik, že možná restauraci zarezervují jenom nám. Ok.
2. Někteří jdou la lasergame, někteří ne. Ti co ne, si najdou svoji vlastní zábavu. Ok.

Takže, za předpokladu, že bych do této restaurace chtěl přijít dříve (otevírací doba je tam v 11:00, to kvůli nám asi neposunou a ani není třeba), pustí mě tam? Nebo jim mám říct, že jsem na seznamu hostů? Co když mi nebudou věřit? Jistě, mám i jiné způsoby, jak se v Brně zabavit, to už mám naplánované, zatímco budete hrát LG, ale...

Chápete mě, doufám Twilightsmile
Nevím, jestli tam musí nejprve přijít Dragea, nebo se můžem trousit i dříve

A ještě jedna otázka. Jak dlouho ta Lasergame zhruba trvá? A v té restauraci se bychom měli my oficiálně sejít v kolik? Až v 17:00?
Oggy, to ti zbudou tak dvě hodiny Rainbowlaugh


RE: 3. oficiální CZ/SK Bronies sraz - Brno - Dragea - 14.08.2013

Mno nahradni program bude mit na starosti Xeelee, to ale myslim bude dost improvizovane Pinkiehappy jeste bych k nemu rada pripojila nekoho, kdo se v Brne trochu vyzna, bude tu nekdo ochotny? Pinkiesmile
Ano, oficialni sraz v restauraci je az od 17:00, ale myslim, ze nevadi, kdyz tam nekdo prijde driv. Pinkiesmile


RE: 3. oficiální CZ/SK Bronies sraz - Brno - Tobyyy - 14.08.2013

(13.08.2013, 23:47)Bouri Napsal(a): Všude v okolí centra je to placený, resp. v sobotu do 13h, jestli jsem se dobře díval; po 13:00 až do neděle 23:59 zdarma. A jestli opravdu chceš stání bez lístku, tak jedině boční uličky okolo LG (nebo i okolo bytovek na Mendlově náměstí), blíž skoro nic není, aniž by to nebylo o držku (Cejl a podobné ulice, kde je i ve dne noc Twilightoops).

No pokial by som mal platiť 24 hodín či koľko sa to plánujeme zdržať, tak by som asi skrachoval :d Ale pokial je to, ako hovoríš, po 13 zdarma, tak tie dve-tri hodiny kľudne zaplatím. Môžem sa na túto informáciu 100% spoľahnúť? Twilightsmile


RE: 3. oficiální CZ/SK Bronies sraz - Brno - Radmen - 14.08.2013

Ano, to parkování můžu potvrdit.


RE: 3. oficiální CZ/SK Bronies sraz - Brno - Xeelee - 14.08.2013

(14.08.2013, 09:25)Dragea Napsal(a): Mno nahradni program bude mit na starosti Xeelee, to ale myslim bude dost improvizovane Pinkiehappy


Něco už mám vymyšlenýho a Brna znalej brony by se mi opravdu hodil.


RE: 3. oficiální CZ/SK Bronies sraz - Brno - Jofa - 14.08.2013

@Xeelee:
Netvrdím o sobě že znám brno tak dobře jako brněnský rodák, ale pokud budeš potřebovat pomoc jsem ti k dispozici Pinkiehappy


Edit: Citace predchoziho prispevku Raritywink
-Mel



RE: 3. oficiální CZ/SK Bronies sraz - Brno - BlaX - 14.08.2013

Blue: Citace predchoziho prispevku, no fuj, styd se.

Ale nesmite si udelat vic FUN program nez bude LG. Aby jsem potom nebyl o nejake zazitky ochuzen! Rainbowlaugh


RE: 3. oficiální CZ/SK Bronies sraz - Brno - Frolda - 14.08.2013

Pražští mají dva možnosti na vlaky z Hlavního nádraží.

Jeden jede v 7:39 a do Brna přijede ve čtvrt na jedenáct.

Druhý jede v 7:47 a do Brna přijede v jedenáct.

Osobně bych to viděl na ten první, ale podřídím se většině.

Sraz na hlaváku v Praze bych dal před vstupem, tam dole od parku, jak jsou ty točité schody. Nejpozději ve čtvrt na osm, abychom měli aspoň dvacet minut rezervu na nákup lístků a příchod na nástupiště.

Máte někdo nějaké konstruktivní připomínky, případně lepší nápad?


RE: 3. oficiální CZ/SK Bronies sraz - Brno - kutead - 14.08.2013

a co Student Agency? je levnější a ještě se zásuvkou :-D. Jedu tím v 8h, a v Brně budu 10:30