Bronies.cz
Equestria Girls - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Equestria Girls (https://bronies.cz/Forum-Equestria-Girls)
+--- Téma: Equestria Girls (/Vlakno-Equestria-Girls)



Equestria Girls - DaveL - 13.02.2013

[Obrázek: hF32B6435]

[Obrázek: h3749B6D0]


Co si myslíte, bude film? o čem? Proč?

/thread


RE: MLP: FiM The Movie - Fun1k - 13.02.2013

Moje představa:

Myslím, že film bude s úrovní epičnosti ještě o něco výše, než dvojdíly, protože předpokládám, že bude obsahovat nějakého nesmírně nebezpečného záporáka a také bude delší, takže to budou moci ještě více napěchovat.
Myslím (a doufám), že se žádní lidé neobjeví, že to bude čistě pony záležitost. Záporáka bych ale nedával poníka/koně/cokoli co se fyziologií podobá NMM, Cheeselegs nebo Sombrovi.
Byl by tak mocný, že by proti němu Mane 6 samotná neobstála, takže se budou muset zapojit princezny nebo Discord. Twilight pravděpodobně bude vystupovat jako alicorn.


RE: MLP: FiM The Movie - DaveL - 13.02.2013

hah equestria girls.. Rainbowlaugh


RE: MLP: FiM The Movie - RadlanJay - 13.02.2013

Zdroj potvrzen.

Už se těším, až přijde nová generace bronies, kteří budou mít rádi jenom "polidšťenou" verzi. Fuck.

Prý to má být "pouze" spin-off. No nevím.


RE: MLP: FiM The Movie - someone - 13.02.2013

Hmmm... to je super. Vážně super. O důvod víc uplatnit ten můj "plán"


RE: MLP: FiM The Movie - ZoidySVK - 13.02.2013

Takže nie film ale nový seriál... Kde z poníkov budu ľudia Rainbowlaugh No neviem čo si o tom mám myslieť ale stále je to lepšie akoby sa mali poníci natvralo z humanizovať... Žeby stoho nebola kópia W.I.T.C.H. Rainbowlaugh


RE: MLP: FiM The Movie - Flippy - 13.02.2013

(13.02.2013, 01:32)Fun1k Napsal(a): Moje představa:

Myslím, že film bude s úrovní epičnosti ještě o něco výše, než dvojdíly, protože předpokládám, že bude obsahovat nějakého nesmírně nebezpečného záporáka a také bude delší, takže to budou moci ještě více napěchovat.
Myslím (a doufám), že se žádní lidé neobjeví, že to bude čistě pony záležitost. Záporáka bych ale nedával poníka/koně/cokoli co se fyziologií podobá NMM, Cheeselegs nebo Sombrovi.
Byl by tak mocný, že by proti němu Mane 6 samotná neobstála, takže se budou muset zapojit princezny nebo Discord. Twilight pravděpodobně bude vystupovat jako alicorn.

Záporák bude Mega Antibrony a Twi jako alicorn plus holky ho přemení na Bronyho a vezmou ho do Equestrie Rainbowlaugh



RE: MLP: FiM The Movie - Strainer - 13.02.2013

Tohle pravdepodobne nebude ten film.
Ale bojim se, ze to bude hrozna blbost.. Equestria s ponikama je mysticke misto s magii, letanim, mytologickyma stvorenima, proste svet kde je vsechno mozne a je tam jeste mnoho k prozkoumavani.
Ale kdyz je daji do lidskeho sveta, kde budou limity naseho sveta - zadna magie, zadne letani, zadne mytologicke potvory.. Navic budou limitovani prostredim - v tomto pripade pravdepodobne lidske velkomesto.
Tak co tam chteji resit s holkama co budou ve veku kdy budou chodit na americkou stredni skolu? To budou same stereotypy jako randeni a podobne blbosti..


RE: MLP: FiM The Movie - Honzdir - 13.02.2013

Ve výsledku, pokud je to pravda, tak to má být pouze a jedině spin-off, takže to do dění MLP:FiM nijak nezasáhne, stejně jako Torchwood, K-9, nebo Sarah Jane Adventures nijak nezasáhly do dění Doctor Who (a když už zasáhly tak na jeden díl a to naprosto minimálně, ale tam se to všechno odehrává v jednom vesmíru, takže je to trochu pochopitelné, tohle budou dvě odlišné reality)§
Kdo ví, nikdo nečekal, že by MLP:FiM mělo být nějak extra dobré a pokud se do Equestria Girls vloží tolik úsilí jako do FiM, tak to možná i bude koukatelné Rainbowlaugh

Další info a obrázky zde:
http://www.equestriadaily.com/2013/02/mlp-spin-off-series-confirmed-rumor.html


RE: MLP: FiM The Movie - Geeshta - 13.02.2013

Díky za link, já bych tomu i věřil, rumory se zatim vylnily skoro vždycky. A i jestli je to pravda, tak se na to těšim, jestli to bude stejne dobře zpracovaný jako seriál... Zajímalo by mě jestli si zacjovaj magii, létání a u PP schopnost porušovat přírodní zákony. A taky jestli děvčata projeví zájem o chlapce Rainbowlaugh