Bronies.cz
Equestria Girls - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Equestria Girls (https://bronies.cz/Forum-Equestria-Girls)
+--- Téma: Equestria Girls (/Vlakno-Equestria-Girls)



RE: Equestria Girls - Discordian - 17.06.2013

twilight se stane vlastní babičkou


RE: Equestria Girls - Foxtrot - 18.06.2013

Teď když vím, že se to zahraničním bronies líbilo, tak jsem ještě více zvědavý co z toho bude.
Sice jsem pořád skeptický, ale rozhodně se nebráním označit EQ za dobrý film pokud si to zaslouží.

Teď už jen sledovat internetu až se objeví nějaký kinorip Ajsmug


RE: Equestria Girls - Nopony - 18.06.2013

V traileru bylo,že Twilight,Spike a SS se dostali do toho druhého světa,ale nedává přece logiku,že tam pak potká ostatní z mane6,protože by tím pádem potkala i sama sebe.Beru vždy v úvahu to,co dává větší logiku a to,že prostě mám podle Vás špatnou domněnku není důvod mě mínusovat Rainbowlaugh,ale však,mínusujte si jak chcete,ale holt,je pravda,že v traileru bylo vidět jen,jak se tam dostala ta trojka a že jsem nečetla všech těch 122 stránek kde to nejspíš někde je napsané..nemám důvod se takto zdržovat (moc spoilerů..beztak už o tom vím no Ajbemused) a ani jsem moc spoilerů neviděla jen trailer a ten song a stačí,nemám důvod ihned vše o tom vědět do detailů,když má domnění,že je to ta tak mám,ale není důvod hned povykovat Rainbowlaugh.. Facehoof



RE: Equestria Girls - Discordian - 18.06.2013

Ty musíš být už hodně paranoidní, co? Rainbowlaugh

Myslím že to, jestli potká samu sebe zatím nějak vysvětlené nebylo. Přecejen seriál pro děti a cestování mezi realitama taky zatím nemáme, tak nemůžeme vědět... Jsou i takové teorie, že když takhle cestuješ, jde vesmír cestou nejmenšího odporu, takže tě hodí do takové reality, ve které neexistuješ, nebo taky je teorie, že vstupem do reality, ve které existuješ, přepíšeš tu svoji verzi, která v ní byla, ale... to zatím nemůžeme vědět jistě Rainbowlaugh

Taky vzhledem k tomu, že Sunset Satan prý byla studentka Celestie a tak dále... tak se v té lidské realitě třeba nikdy Twilight na tu exkluzivní "školu" nedostala a její místní, introvertní verze teď prostě někde celé dny dřepí po knihovnách a nikdo o ní ani neví.

Ale znovu... je to dětská show, takže nemůžeš počítat s velkou kontinuitou.


RE: Equestria Girls - ZoidySVK - 18.06.2013

Skrátime si chvíľu kým nevyjde nejaký full Camrip čo vy na to ?
0:27 VINYL Rainbowkissdjpon3



RE: Equestria Girls - Discordian - 18.06.2013

Není Flutters trochu OOC? Trochu dost? Rainbowlaugh


RE: Equestria Girls - Martin - 18.06.2013

[spoiler: Takže ty ocasy a uši jsou nakonec jen nějaké čelenky a přívěšky.. možná až na Twilight na konci s křídly.. teda fakt mne bude zajímat důvod..]


RE: Equestria Girls - Proky - 18.06.2013

Snad se to nějak v ČR objevý. Já nevydržim moc dlouho nekoukat se na spoilery.


RE: Equestria Girls - Constelavent - 18.06.2013

Taky se těším na český dabing Pinkiesmile


RE: Equestria Girls - Discordian - 18.06.2013

(18.06.2013, 10:49)Martin Napsal(a): [spoiler: Takže ty ocasy a uši jsou nakonec jen nějaké čelenky a přívěšky.. možná až na Twilight na konci s křídly.. teda fakt mne bude zajímat důvod..]

Ne tak docela.

ULTRASPOIL
[spoiler: Tady je vidět, že to s ocasama atd je bohužel mnohem, mnohem vážnější.]